Стильні стрижки для довгого волосся 2014

18.05.2015

Вибираємо стильну стрижку та зачіску для довгого волосся


Джерело: shutterstock.com

Довгі волосся дозволяють змінювати образи в залежності від ситуації і стилю. Тому ми вирішили приділити увагу саме стрижок і зачісок для довгого волосся, варіантів яких існує досить багато.

Каскадні стрижки


Джерело: depositphotos.com

Не здають своїх позицій ось вже багато років каскадні стрижки. Залежно від довжини, густоти і текстури волосся вони можуть бути гладкими або об’ємними, короткими, середніми і довгими, рівними і асиметричними, з прямою або косою чубчиком. Каскадну стрижку легко накрутити і укласти м’якими хвилями. На ній легко експериментувати з кольорами, робити мелірування, колорування.

Каскадна стрижка надає тонким волоссю об’єм і пишність. Важким і сильно кучерявому волоссю — легкість і витончену форму.

Стрижка «драбинка»


Джерело: depositphotos.com

Не втратить своєї актуальності на довгі тонкі волосся стрижка «драбинка». Вона являє собою послідовний перехід коротких пасом довгі. Кожен нижче зростаючий волосся повинен бути трохи довше попереднього. Може бути асиметричною. Підходить для довгих прямих волосся, не виглядає на неслухняних витких.

«Драбинка» створює досить динамічний образ. Виглядати завзято можна подкрутив кінчики назовні, по-діловому — закрутивши їх всередину. Хороший вечірнім варіантом будуть зібрані в пучок волосся з вільно спадають попереду прядками.

Стрижка з чубком


Джерело: depositphotos.com

Привнести щось нове в зачіску з довгим волоссям можна, зробивши чубок. Вона може бути довгою або короткою, рівної, прямої або асиметричною, прорідженою, з рваними кінцями, розділеної на дві половини або зачесанной на одну сторону. Густу чубок оптимально залишати до брів, так вона привертає увагу до обличчя, особливо очі. Більш модними вважаються чубчика нижче брів. Актуальні філірувані на кінцях або прореженные чубчика.

Асиметричні стрижки


Джерело: depositphotos.com

Безумовно в цьому сезоні стильно виглядатимуть багатоярусні довгі стрижки і зачіски із ступінчастою градуюванням. Асиметрія виражається в тому, що «шапка волосся», каре або боб може плавно переходити в довге волосся. Перехід від одного рівня стрижки до іншого може бути як плавним, так і ступінчастим. Ідеально виглядають такі стрижки прямі й гладких волоссях.

Стрижка на довге пряме волосся


Джерело: depositphotos.com

Класика жанру — підстригати довгі прямі волосся рівно або надаючи їм округлену форму. Робиться це для того, щоб прибрати посічені кінці, а також продемонструвати блиск і бездоганну гладкість волосся.

Короткий опис статті: стрижки для довгого волосся Вибираємо стильну стрижку та зачіску для довгого волосся волосся, догляд за волоссям, краса, стрижка, Стрижки 2014, стрижки на довге волосся

Джерело: Стильні стрижки для довгого волосся 2014 — tochka.net

Також ви можете прочитати