Стильна стрижка каре з кутом. Зачіска Lady-Zaza (ФОТО)

25.05.2015

Стильна стрижка каре з кутом!!!

Стильні і сучасні дівчата, для яких важливо мати актуальний образ, і витрачати на його підтримку мінімум часу, вибирають стрижку каре, яка, крім всіх перерахованих достоїнств, прекрасно виглядає і дає величезний простір для вибору варіантів. Наприклад, стрижка каре з кутом — різновид каре, яка виглядає дуже стильно і неймовірно елегантно!

У чому полягає основна особливість стрижки каре з кутом? Якщо ви подивіться на фотографії, то зможете помітити, що пасма по мірі наближення до лиця стають все довшими, і цим пояснюється ще одне найменування цієї стрижки — каре з видовженими передніми пасмами. Мрієте відкрити шию, щоб похвалитися її витонченим малюнком, але не бажаєте розставатися з довгими пасмами в особи? Тоді саме для вас цей чудовий варіант прекрасною стрижки — каре з кутом.

 

Кому підійде подовжене каре з кутом

Які переваги має стрижка каре з кутом, крім чудового зовнішнього вигляду? По-перше, на її укладання потрібно дуже мало часу, а по-друге, така стрижка відмінно зможе підійти як юним дівчатам, так і жінкам більш дорослим, які прагнуть виглядати сучасно.

Найбільш виграшно така стрижка буде виглядати на волоссі прямих і темних відтінків, однак і світле волосся будуть виглядати стрижки каре з кутом чудово.

Для цієї стрижки підійдуть і густі, важкі волосся, і тонкі, полегшені. Справа в тому, що унікальний малюнок цієї стрижки може зробити важкі волосся легшим, а тонкі — об’ємніше.

Якщо говорити про форму особи, то практично будь-якій жінці чудово підійде стрижка «каре з кутом». У вас обличчя трикутного типу? Каре з кутом допоможе приховати виступаючі вилиці та пом’якшити можливі кути. Ваше обличчя квадратного типу? Каре зробить його візуально більш овальним, а всі зайві незграбності допоможе замаскувати. Для дівчат з особою округлого типу стрижка каре з кутом — просто знахідка, адже вона оптично здатна витягнути кругле обличчя і його пропорції правильними.

Ось тільки дівчатам з вузьким і надмірно витягнутим обличчям варто стрижки каре з кутом уникати, інакше вона може послужити погану службу і зробити обличчя ще більш завуженим.

Різновиди стрижки каре з кутом

каре з кутом гострим

Мабуть, з усіх численних варіантів каре (а їх справді безліч) саме каре з кутом є найрізноманітнішим. Різним може бути і довжина волосся, і кут виконаної стрижки. Класичним і ідеально повторює вигини особи вважається малюнок каре, при якому кут розташований паралельно лінії скул, однак довжина самих волосся може бути і короткою, і досить значною — все буде залежати від ваших уподобань. Якщо відкривається шия, а волосся у особи опускаються нижче, то така зачіска нагадує вже стала знаменитою стрижку Вікторії Бекхем — законодавця моди на стрижку каре з кутом. Тільки ця стрижка як ніяка інша здатна скорегувати недоліки овалу обличчя та продемонструвати лебединий вигин шиї.

каре з кутом гострим

Ваші волосся вже мають значну довжину, і вам не хотілося б з ними розлучатися?

Тоді для вас — варіант подовженого каре з кутом, точь-в-точь як у голлівудської зірки Гвінет Пелтроу. Ця стрижка має невеликий кут, яким оформлені пасма у особи, а потиличні пасма переходять до передніх дуже плавно. Загальна довжина всієї зачіски — нижче лінії плечей, і виглядає вона дуже вишукано і разом з тим стильно.

Якщо ви — натура, схильна до сміливих і екстравагантних експериментів, то для вас підійде асиметричне каре з кутом, наприклад, така, як у свій час була у Ріанни — знаменитої співачки. Виконується така стрижка з пасмами, що мають з одного боку довжину, набагато перевищує довжину пасом з протилежного боку.

каре з кутом гострим

Варіанти зачіски з чубком і без чубка

Якщо класичне каре (згадайте Клеопатру!) передбачає обов’язково наявність чубчика, то сьогодні це зовсім необов’язково. Чубчик перестала бути постійною супутницею каре, вона може або взагалі відсутні, або трансформуватися в довгі пасма. нагадують подовжену косу чубок.

Між тим каре з кутом виглядає дуже стильно і з чубком і без такої, тому, вирішуючи, виконувати вам чубок чи ні, орієнтуйтеся на тип своєї зовнішності і ваші власні переваги. Дуже модною сьогодні вважається рвана, «розпатлана» чубчик, яка до того ж виконана в асиметричному стилі. Сучасно виглядатиме чубчик прямого силуету, яка має геометричні, рівні кордону і достатню довжину — аж до брів і нижче. Актуальна і коса чілка, яка в подовженому варіанті може згладити контури графичного каре, а в скороченому — додати незвичності в ваш образ.

З стрижки каре з кутом виходить чудова зачіска в стилі «ретро», яку виконати дуже легко — досить волосся трохи начесать, підібрати під ободок або атласну стрічку, а кінці завити назовні.

Стрижка каре з кутом дуже довгий час залишається модною і неймовірно стильною. Підберіть свій власний варіант, і у вас з’явиться шанс кожен день виглядати чудово!

Короткий опис статті: стильні стрижки У чому полягає основна особливість стрижки каре з кутом? Якщо ви подивіться на фотографії, то зможете помітити, що пасма по мірі наближення до лиця стрижка каре з кутом фото

Джерело: Стильна стрижка каре з кутом: фото, укладання | Lady-Zaza

Також ви можете прочитати