стелла клар

12.06.2015

Швеція. Погляд на Імідж і Стиль

У мене для вас супер-новини. І для мене — теж.

Пам’ятаєте, як в «є питання» ви мені завжди ставите питання про стрижки і про колір, а я відповідаю із застереженням «я ж нічого про волосся не знаю».

Так ось! У нас в блозі погодилася відповісти на всі наші запитання Ольга Колеснікова, власниця мережі салонів Cut and Color. яка знає про волосся, стрижки і догляд абсолютно ВСЕ! Ольга — один з кращих колористів Москви, і вона буде відповідати сама особисто! Ну і я на додачу.

Задати Ользі питання — це й справді унікальна можливість отримати достовірну інформацію від кращого з кращих у своїй справі! Я просто в захваті, що у мене є можливість вам, мої дорогі, запропонувати відповіді такого майстра!!

Яку зачіску вибрати?
Re: Яку зачіску вибрати?

Ось у мене питання, періодично намагаюся пофарбується у світлий колір. Справа застряє на рівні прядок, коли раптом губиться вся контрастність особи. Що вообщем-то зрозуміло. Питання, чи варто фарбується в блондинку зовсім, так би мовити дійти до другогог рівня контрастнори, і якщо так, то в який відтінок за шкалою темно русявий — блонд, холодний, теплий.

Короткий опис статті: зачіски, стрижки Доброго ранку мої дорогі! У мене для вас супер-новини. І для мене — теж. Пам’ятаєте, як в «є питання» ви мені завжди ставите питання про стрижки і про колір, а я…

Джерело: стелла клар — Зачіски, стрижки, фарбування, догляд! Задавайте питання!

Також ви можете прочитати