Сприятливі дні для стрижки волосся в лютому 2018 года 2

29.05.2018

Сприятливі дні для стрижки волосся в лютому 2018 року

Сприятливі дні для стрижки волосся в лютому 2018 года 2

В кожному місяці є сприятливі дні, коли енергетика Місяця дає позитивний енергетичний імпульс. Саме на ці дати найкраще планувати зміну іміджу.

Нова зачіска в останній місяць зими дасть можливість зарядитися бадьорістю і скрасити очікування настання весняних теплих днів. Використовуйте рекомендації місячного календаря, щоб ваш зовнішній вигляд привертав увагу оточуючих і давав вам стимул активно займатися своєю роботою. Експерти сайту dailyhoro.ru рекомендують заздалегідь планувати похід до стиліста, щоб завжди виглядати прекрасно.

Сприятливі дні для стрижки волосся в лютому

2-3 лютого: в ці дні Місяць убуває і переміщається в сузір’я Діви. Астрологи рекомендують використовувати п’ятницю і суботу для стрижки волосся. Після грамотного догляду ваші локони будуть сяяти, а перетин кінчиків значно зменшиться.

6-8 лютого: в цей період вплив Скорпіона дозволяє скористатися послугами стиліста. Однак астрологи рекомендують стежити за своїм емоційним фоном. Якщо ви відчуваєте роздратування або злість, то від стрижки краще відмовитися. Так ви уникнете негативних емоцій, якщо результат вас не влаштує.

9-10 лютого: Місяць у Стрільці в ці дні забезпечить вам бадьорість духу. Зміна зачіски можлива, але занадто короткі стрижки можуть викликати головний біль і нездужання. Обмежтеся Підрівнювання відросло кінчиків волосся.

12 лютого: Місяць переходить в Знак Козерога, і цей день буде енергетично сприятливим для маніпуляцій з вашими локонами. Стрижка додасть вам сил і допоможе почати нові знайомства з протилежною статтю. За допомогою нової стрижки ви зможете домогтися успіхів і на роботі.

14-15 лютого: Місяць у Водолії в ці дні дозволяє звернутися до стиліста, щоб поекспериментувати з волоссям. У ці дні ви зможете втілити свої фантазії в життя, коротко постригтися або просто підрівняти кінчики волосся, щоб ваш образ був досконалим.

17 лютого: зростання Місяця в Рибах дозволяє виконувати будь-які маніпуляції волоссям. Астрологи попереджають, що локони відростають набагато швидше, тому вибирайте стрижку, яка не вимагатиме ґрунтовного догляду і постійного відвідування перукаря.

19-20 лютого: Місяць переходить в сузір’я Овна. Це означає, що стрижки в ці дні допоможуть вам самоствердитися і почати шлях до успіху. Постриг, щоб ваша впевненість в собі зростала з кожним днем.

21-22 лютого: зростання Місяця в Тельці забезпечить позитивний настрій і бажання активно займатися запланованими справами. З новою стрижкою вам вдасться виконати набагато більше, а впевненість в собі з новою зачіскою швидко принесе позитивні результати в ділової та особистому житті.

23-24 лютого: під впливом сузір’я Близнюків можна планувати похід до стиліста. Цей Знак не чинитиме істотного впливу, тому після стрижки волосся не будуть сіктися або пушіться.

26 лютого: під впливом сузір’я Рака і зростаючого Місяця варто просто підрівняти кінчики. Короткі стрижки можуть спровокувати появу лупи, а асиметричні зачіски негативно вплинуть на настрій.

27-28 лютого: останні дні місяця Місяць проведе в сузір’ї Лева. Ці дні будуть оптимальними для нової стрижки. До того ж ви зможете підготуватися до зустрічі перших весняних днів і розквітнути разом з природою, яка починає боротьбу із зимовою холодом.

Приділяйте увагу своєму зовнішньому вигляду, щоб завжди бути на висоті. Охайний вигляд додасть вам впевненості, а оновлення зачіски не дасть засумувати і засмутитися. Зима добігає кінця, і останні 28 холодних днів варто провести в прекрасному настрої. Бажаємо вам щастя і здоров’я, і ​​не забувайте натискати на кнопки і

Короткий опис статті: Стрижки в лютому місяці, стрижки в лютому місяці

Джерело: Сприятливі дні для стрижки волосся в лютому 2018 року

Також ви можете прочитати