Современные молодежные мужские стрижки

03.10.2015

Сучасні молодіжні чоловічі стрижки


Мода змінює свій напрямок не тільки по відношенню до жіночих стрижам, але і до чоловічих. Сучасний напрямок в чоловічих стрижках включає в себе різну довжину волосся і незвичні на перший погляд форми самих стрижок.

Коротка чоловіча стрижка з чубком (фото 1, фото 1) може виконуватися на волоссі будь-якої структури та густоти. Технологія виконання цієї чоловічої стрижки наступна (малюнок 2):

Стрижка починається з тім’яної зони виконується на пальцях за перпендикулярним лінії росту волосся проділах.

фото 1 чоловіча стрижка з прорідженою чубчиком

Малюнок 1. Коротка чоловіча стрижка з прорідженою чубчиком. Зображення 3. Подовжений варіант чоловічої стрижки з прорідженою чубчиком. Зображення 7. Коротка чоловіча стрижка з довгими потиличними пасмами і чубчиком

Зображення 2. Технологія виконання чоловічої короткої стрижки з прорідженою чубчиком: а-стрижка тім’яної зони; б — стрижка па пальцях скроневих і тім’яної (перевірочна стрижка) зон; в-стрижка потиличної зони за вертикальним проділах (стрілки вказують напрям відтяжки пасом). Зображення 6. Технологія виконання чоловічої стрижки для тонкого волосся: а-стрижка тім’яної та скроневих зон; б-окантовка потиличної та скроневих зон;-стрижка потиличної зони під кутом. Зображення 8. Технологія виконання стрижки з довгими потиличними пасмами і чубчиком: а-стрижка всіх волосся на пальцях; б — схема відтяжки пасма при стрижці всієї маси волосся; в-стрижка нижньої потиличної зони

Довжина волосся тім’яної зони може становити 5 – 8 см, а саму стрижку слід починати від маківки, поступово просуваючись до чубчику. Потім на тім’яній та скроневих зонах стрижка виконується на пальцях за звичним, паралельним лінії росту волосся проділах. На тім’яній зоні виконується перевірочна стрижка. Скроневі пасма, орієнтуючись на довжину крайніх простриженных пасом тім’яної зони, відтягуються паралельно лінії підлоги і зрізаються під кутом. Скроневі і тім’яна зони простригаются у напрямку від обличчя до потиличній зоні. Далі, скроневі і тім’яні волосся розчісується по колу від маківка і за допомогою прямих ножиць виконується окантовка, яка полягає в легкому подравнивании виступаючих окремих волосків. Після цього виконується стрижка на пальцях потиличної зони. Стрижка виконується за вертикальним проділах. При стрижці цієї зони слід орієнтуватися на довжину крайніх простриженных пасом тім’яної та скроневих зон. В нижній потиличній зоні виконується тушування, яка повинна плавно з’єднатися з крайніми простриженными пасмами потиличної зони. Стрижка филируется.

За вищеописаною технологією можна виконати довгі стрижки (картинка 3, фото 2). Відмінність у виконанні такої стрижки полягає в довжині волосся тім’яної зони: довжина волосся у чубчика збільшується (малюнок 4). Інша стрижка виконується аналогічно попередньому варіанту, але з урахуванням нової довжини волосся на тім’яній зоні. Полудлинная стрижка (картинка 5, фото 3) рекомендується для тонких негустих волосся. В результаті виконаної стрижки волосся придбають зорову густоту і обсяг. Технологія виконання стрижки наступна (картинка 6).

Фото 2: Чоловіча стрижка з довгою чубчиком. Фото 3: Полудлинная стрижка для чоловіків. Фото 4. Чоловіча стрижка з довгими потиличними пасмами.

За допомогою вертикального проділу від вуха до вуха потилична зона відокремлюється від скроневих і тім’яної зон. На тім’яній зоні виконується прямий проділ. Потім по краю росту волосся у одного з скронь відокремлюється невелика пасмо і зістригали по пальцях на потрібну довжину. Лінія зрізу пасма повинна бути діагональною, тобто з подовженням на обличчя. Таким чином, по черзі по проділах знизу вгору простригаются вага скроневі і тім’яні пасма спочатку з одного боку (до проділу), а потім з іншого. Цей метод стрижки має назву «накладення пасма на пасмо». Потиличні волосся окантовуються по прямій лінії і плавно з’єднуються з окантовкою скроневих зон. Всі потиличні волосся простригаются по вертикальних проділах по колу від маківки. При стрижки потиличної зони слід орієнтуватися тільки на довжину окантовки. Кут зрізу визначається самостійно, інакше кажучи, виконується свого роду градуювання. Після цього все волосся розчісується але колу від маківки і виконується вирівнювання чубчика. Стрижку можна профілювати.

Сучасний напрямок в чоловічих стрижках може поєднувати в собі дві контрастні довжини волосся: довгі пасма нижньої потиличної зони і чубчика переходять в дуже короткі волосся по всій голові (картинка 7, фото 4.) Така стрижка підходить для будь-якого типу волосся. Технологія виконання стрижки наступна (картинка 8).

В першу чергу слід відокремити нижню потиличну зону і невелику чубок (чубчик підрівнюється до потрібної довжини). Стрижка всієї маси волосся здійснюється методом «пасмо за пасмом», тобто на пальцях з горизонтальним проділах (тім’яна та скроневі зони) і по вертикальних проділах (верхня і середня потиличні зони). Все волосся простригаются на одну довжину – товщину великого і вказівного пальців (близько 1,5 – 2 см). З наближенням лінії росту волосся на скронях і за вушними раковинами довжина волосся повинна сходити нанівець, в цих місцях виконується невисока тушування. Після цього пасма волосся, починаючи з верхніх, по черзі піднімаються вгору (максимально) і зрізаються на одну довжину (висота лінії зрізу обирається самостійно). Простриженные пасма нижньої потиличної зони зчісують вниз і окантовуються. Стрижка филируется (короткі волосся филируются філірувальними ножицями за методом тушевки).

© Fammeo.ru Всі права захищені.

Короткий опис статті: стрижки чоловічі Мода змінює свій напрямок не тільки по відношенню до жіночих стрижам, але і до чоловічих. Сучасний напрямок в чоловічих стрижках включає в себе різну довжину волосся і незвичні форми самих стрижок. Коротка стрижка з прорідженою чубчиком може виконуватися на волоссі будь-якої структури та густоти. стрижки для хлопців, зачіски для хлопців, молодіжні чоловічі стрижки, модні чоловічі стрижки

Джерело: Сучасні молодіжні чоловічі стрижки

Також ви можете прочитати