Скачати Змінити колір волосся і очей для Андроїд

20.02.2017

Змінити колір волосся і очей

Скачати Змінити колір волосся і очей для Андроїд

Змінити колір волосся і очей

Багато дівчат люблять часто перефарбовувати волосся, експериментують зі своїм образом. Але навіщо робити це по-справжньому, якщо є спеціальний додаток для Android, яке навіть яскраву брюнетку перетворити в блондинку, та ще в додачу поміняє колір очей! Всього за кілька секунд без допомоги комп’ютера та спеціальних програм!

найцікавіше полягає в тому, що всі перетворення мобільна програма здійснює миттєво! Ви завантажуєте фото з звичайними русявим волоссям, а вже через секунду вони рожеві або світло-сині! Під такий образ залишиться тільки підібрати певний відтінок очей і дивовижна аватарка для соціальних мереж готова. Крім того, додаток Змінити колір волосся та очей на Андроїд дає можливість використовувати різні аксесуари і косметику! Тобто вам, дівчата, буде де розгулятися. Подібні інструменти хороші тим, що дозволять заощадити не тільки час, але й гроші, які ви б могли витратити на фарбу для волосся, контактні лінзи, помаду і тіні. Тим більше експериментувати краще спочатку на фото, а потім вже використовувати сподобався стиль життя.

Як не дивно, є ще й тут фільтри і ефекти. Їх місія — додати знімку натуральності, скріпити новий образ з фоном, зробити ваш погляд особливим. До речі, щоб домогтися ще більшої природності, регулюйте прозорість кожного застосованого тут ефекту накладення. Ось, власне і все, вже через кілька миттєвостей відредагована фотографія буде перебувати на карті пам’яті вашого пристрою причому у відмінній якості. Якщо б ви захотіли виконати всі ті ж маніпуляції на своєму ПК, в будь-якому навіть самому просунутому фоторедакторі довелося б витратити цілу купу часу. Ось ще одна причина, з якої ми настійно рекомендуємо завантажити Змінити колір волосся і очей у вигляді звичайного мобільного додатку. Тут зі складними завданнями зуміє впоратися навіть новачок, а готовий результат здивує навіть найбільш скептично налаштованих друзів. Увага до вашої персони і безліч питань з приводу зміни стилю вам гарантовані!

Короткий опис статті: як підібрати колір волосся програма онлайн безкоштовно Змінити колір волосся і очей Багато дівчат люблять часто перефарбовувати волосся, експериментують зі своїм образом. Але навіщо робити це по-справжньому, якщо є спеціальний додаток для Android волосся, Змінити, лише використовувати додаток, образ, буде, дівчата, тут, кілька, власне, тому, накладення, кожного, миттєвостей, застосованого, ефекту, перебувати, пристрої, причому

Джерело: Завантажити Змінити колір волосся і очей для Андроїд

Також ви можете прочитати