Щітки скребки ножиці гребені для коней — купити в Києві — інтернет магазин …

29.06.2018

Щітки та скребачки

  • Сортування
  • Показати
  • Порівняння товарів (0)

Ніж для розчищення копит Waldhausen

Ножиці філіровочні HKM

Гребінь для плетіння косичок Horze

Гребінь металевий Star

Гребінь металевий з гравіюванням

Пензлик з ковпачком

Пензлик з ковпачком Waldhausen

Гачок для чищення копит Waldhausen

Гачок для чищення копит Waldhausen (lime)

Гачок для чищення копит Waldhausen (orange)

Гачок для чищення копит Waldhausen (бордо)

Рукавичка для чищення Waldhausen

Рукавичка з мікрофібри Waldhausen

Гребінець подвійна Waldhausen (бордо)

Гребінець подвійна Waldhausen (синя)

Гребінець для гриви і хвоста Waldhausen (lime)

Щітки скребки ножиці гребені для коней - купити в Києві - інтернет магазин ...

Купити щітки, скребки, ножиці, гребінці для коней в інтернет магазині Horsemarket

Здоров’я коні чітко відображено в її зовнішності. Тому для підтримки здорового і доглянутого вигляду, величезне значення має щоденний дбайливий догляд. Регулярне миття і розчісування гриви і хвоста, а також чистка кінського волосся необхідні не тільки для зовнішнього вигляду тварини, але і для його здоров’я.

Під час щоденного догляду ви зможете легко виявляти будь-які зміни в шкірі, садна, порізи та інші небезпечні травми.

На сьогоднішній день вибір грумінг-інструментів для коня, є досить великим: щітки, скребки, ножиці, гребінці для коней.

Можна купити пластикові щітки оснащені гнучкими «пальцями», які чистять і масажують. Є щітки з щетиною з кінського волоса, гребінці з зубами, які обертаються, щоб допомогти очистити сплутані гриви, портативні пилососи, здатні витягувати пил з вовни, щітки, які застосовують тільки на кінської морди, спеціально призначені для купання, рукавички, комплекти, які містять все необхідне для заплітання гриви і цей список можна продовжувати досить довго. Простіше ознайомиться з нашим каталогом і вибрати саме те, що вам необхідно.

Популярний інструмент — пластиковий гребінь, який містить багато пластмасових зубів для видалення пилу і бруду і масажу шкіри. Більшість з них мають ручки, які можна відрегулювати відповідно до розміру руки користувача.

Щітка для тіла: м’яка щетина видаляє дрібні частинки і пил, додає блиску шерсті і заспокоює коня. Деякі натуральні щітки для тіла виготовлені з кінського волоса, козячого волосу або щетини кабана, а інші виготовлені з м’яких синтетичних волокон.

На щастя, існує велика різноманітність інструментів для догляду на ринку, так що ви можете вибирати, що саме краще для вашого улюбленця. Багато з цих інструментів зроблені з м’якого пластику, рідше з металу.

В асортименті інтернет магазину представлені засоби по догляду за конем: ножиці філірувальні, гребені для плетіння косичок, пензлики, гачки для копит, рукавиці меховушкі, скребки для води.

Догляд за твариною — важлива частина вашого повсякденного життя. Він допомагає зміцнити зв’язок між вами і вашою конем, а також тримати її в чистоті і порядку. Купити щітки, скребки, ножиці, гребінці для коней в Києві з доставкою у всі регіони України, ви можете в нашому магазині.

Щітки, скребки, ножиці, гребінці для коня ціна, на які прийнятна і якість яких принесе радість не тільки вам, але і вашому вихованцеві, і буде для вас надійними інвестиціями.

Короткий опис статті: Стрижка коней ціна, купити щітки скребки ножиці гребені для коней київ Україна, філіровочние ножиці гребені для плетіння косичок пензлика гачки для копит рукавиці меховушкі скребки для води для коней ціна

Джерело: Щітки, скребки, ножиці, гребінці для коней — купити в Києві — інтернет магазин Horsemarket

Також ви можете прочитати