• Різне

  Секрети макіяжу для блондинок

  20.02.2017

  Секрети макіяжу для блондинок

  Секрети макіяжу для блондинок

  Відрізнити справжню блондинку від фарбованої без праці зможе будь-який професійний косметолог і візажист, адже її видасть відтінок шкіри, колір вій і брів та інші нюанси зовнішності. Однак make-up, як для натуральних блондинок, так і для штучних будується за певними канонами. Отже, секрети макіяжу.

  Шановні мої читачі!

  На сайті представлена тільки ознайомча інформація для створення оригінального і гарного весільного свята. Я нічого не продаю ??

  Чим повинен відрізнятися макіяж блондинки макіяж брюнетки або рудої?

  Секрети макіяжу для блондинок

  В першу чергу, яскравістю і підбором поєднань. Є таке поняття, як контрастний рівень — це різниця між кольором волосся і кольором обличчя. Як правило, у блондинок контрастний рівень низький, тому не варто використовувати контрастні поєднання в макіяжі, занадто темні і занадто яскраві варіанти.

  Секрет вибору по колірній гамі

  Секрети макіяжу для блондинок

  Вибір залежить не від кольору волосся, а від кольоротипу зовнішності в цілому. Втім, більшість наших блондинок відноситься до весняного типу, їм підійде тепла палітра.

  Помаду можна підібрати під деталі сукні або аксесуарів або взяти безпрограшний універсальний варіант — більш насиченого відтінку природного кольору губ.

  З рум’янами діє загальне для всіх цветотипов правило — їх підбирають під помаду. Не світліше і не темніше. Виходить, що у блондинок рум’яна ніжніше, оскільки ніжніше колір помади.

  Секрет значення натуральності відтінку волосся

  Секрети макіяжу для блондинок

  Головне — не забувати про те, що брови не повинні бути темніше волосся більш ніж на тон. Осветляете волосся — робіть те ж саме і з бровами, інакше колір буде виглядати неприродно. У натуральних блондинок не буває густих і темних брів.

  На що ще звернути увагу білявою нареченій?

  Короткий опис статті: підбір кольору волосся Відрізнити справжню блондинку від фарбованої без праці зможе будь-косметолог. make-up, як для натуральних блондинок, так і для штучних будується за певними канонами. блондинка, макіяж блондинки, світловолоса наречена, макіяж нареченої

  Джерело: Секрети макіяжу для блондинок

  Також ви можете прочитати