Самые модные стрижки

03.05.2015

наймодніші стрижки

Одна знаменита актриса вважала, що стрижка здатна вплинути на те, як складеться ваш наступний день. Правда це чи ні, напевно сказати не можна, але те, що до стрижки потрібно ставитися дуже серйозно, то з цим, мабуть, погодитися будь-яка жінка. Не будь-яка сподобалася вам зачіска буде виглядати на вас так само, як на моделі. Оскільки кожна жінка має свою форму обличчя, то і вибирати стрижку потрібно враховуючи всі нюанси.

Сьогодні ми хочемо приділити більше уваги тому, які самі модні стрижки в цьому сезоні.

наймодніші стрижки цього сезону

Вже протягом кількох сезонів на піку популярності короткі зачіски. Вони володіють ефектом привабливості, тому якщо у вас форма особи, якій йдуть короткі стрижки, то ви одна з тих щасливців, які зможуть приміряти на себе новий образ. Приміром, однією з найбільш модних жіночих стрижок є каре. Її вже можна порівняти з класикою, яка ніколи не вийде з моди. Правда, кожен новий сезон вносить свої корективи, щось додає, що-то замінює, доповнюючи стрижку новими елементами.

Серед самих модних коротких жіночих стрижок неймовірною популярністю користується боб-каре. Ця зачіска підійде жінці будь-якого віку. Сьогодні існує безліч варіацій стрижки боб, тому кожна жінка з різним типом волосся зможе вибрати саме ту стрижку, яка їй більше до душі.

наймоднішими стрижками для дівчат є короткі або середні градуйовані. Це може бути шаруватий каскад або створення рваних градуйованому контурів. Завдяки шаруватої фактурі, дівчина зможе проявляти фантазію, укладаючи свої волосся і адаптуючи зачіску до настрою, стилю одягу чи події.

Для любительок екстравагантних образів підійдуть модні короткі стрижки з чубчиком.

Якщо ви все ще думаєте над тим, яку саму модну стрижку, то радимо звернути увагу на асиметричну стрижку боб і каре, які є справжнім хітом цього сезону. Будьте впевнені, що своїм новим образом ви підкорите багато чоловічих сердець.

Короткий опис статті: наймодніші стрижки

Джерело: наймодніші стрижки

Також ви можете прочитати