Самі модні і стильні стрижки 2014 року

01.10.2015


Всі види стрижок:

Стрижки каре, боб, каскад, весільні стрижки і зачіски, модні зачіски для коротких і довгих волосся із чубчиком, стрижки для волосся середньої довжини 2014 року з фото

Самі красиые стильні і модні зачіски 2014 року допоможуть відобразити Ваш внутрішній стан в особливі моменти життя: весільні зачіски 2014 року з фатою і аксесуарами – в день одруження, зачіски на випускний – у день закінчення школи, вечірні зачіски та стрижки – в дні свят і в урочистих випадках.

Класичні середні стрижки каскад і каре з чубчиком вважаються відмінним варіантом зачіски на кожен день.

Короткі стрижки для тонкого волосся «боб» і «сессон» не вимагають особливої укладання і прості у виконанні, ну а різноманітні красиые стрижки на довге волосся із чубчиком або без можна зробити навіть у домашніх умовах своїми руками.

Модні стрижки на коротке волосся 2014 року також досить популярні, як і стрижки волосся середньої довжини

Також дивіться нове! Самі модні зачіски і стрижки 2014 року на довгі і короткі волосся із чубчиком і без з фото та описом

Модні стрижки 2014 року можна охарактеризувати двома словами – природність і натуральність. Основні мотиви, які характеризують стильні стрижки 2014 року це все більш популярна класика, легка недбалість і старе добре ретро.

Всі стрижки нового сезону відрізняє неяскраві і природні кольори, близькі до натуральних. Авангардні відтінки поступово відходять у минуле, в моді тепер природні кольори. Також панує простота і при цьому певна оригінальність в укладанні – ви зможете без праці підібрати для себе красиві і стильні стрижки 2012р. які будуть підходити саме вам.

Для середніх і довгих волосся новий сезон буде дуже актуальний – сучасні стилісти пропонують як ідеально гладкі і рівні для укладання волосся, так і певний творчий безлад на голові. Наймодніші стрижки 2014 припускають наявність чубчика різних форм і видів. Дуже модно і стильно буде виглядати стрижка волосся на 2014 рік з косою чубчиком, яка трохи прикриває одне око. Однак така чубчик гарна не для всіх, особливо якщо ви збираєтеся носити її на роботі чи навчанні – при всій своїй красі вона може заважати і дратувати свою господиню. Для того, щоб не було зайвого дискомфорту, краще носити ідеально рівну чубок до очей – така чубчик в моді вже кілька сезонів.

Модні стрижки 2014 року дуже неоднозначні – по раніше популярна нев’януча класика: стильне каре, завиті локони, подовжений боб, легкі та практичні каскадні стрижки. Для довгого волосся залишаються в моді різні варіації кос, починаючи від грецької коси і закінчуючи традиційним «риб’ячим хвостом». У моді і маленькі коси-дракончики, з недбало випущеними окремими пасмами. На середні волосся добре ляжуть бездоганно гладкі зачіски «локон до кучері» так і модні жіночі стрижки 2012 подовжений сессон або каре, стрижки-драбинки.

Стильні стрижки 2012 для короткого волосся характеризує мінімалізм – дуже коротке каре або боб. Також все більше набирають популярність короткі стрижки в стилі ретро, які стилісти рекомендують прикрашати різними аксесуарами, які були в моді в середині 20-го століття – обідками, головними пов’язками, шпильками або квітами. Всі кращі стрижки 2014 засновані на каре в його різноманітних варіаціях. Це може бути коротка чубчик, подовжені вибиваються із загальної зачіски пасма і тому подібні варіації на тему каре. Стрижки і зачіски 2012 мають різноманітні геометричні форми. Застосовуються як рівні плавні лінії, так і різкі сучасні вигини. З моди як і раніше не виходить ультракороткий стильний боб.

Короткий опис статті: стильні стрижки Модні стрижки 2014 року можна охарактеризувати двома словами – природність і натуральність стрижки 2014 року, стильні, модні,

Джерело: Самі модні і стильні стрижки 2014 року

Також ви можете прочитати