Сайт Елеонори . Архів блогу . ЖІНОЧІ СТРИЖКИ

14.08.2015

ЖІНОЧІ СТРИЖКИ
ЖІНОЧІ СТРИЖКИ

Самі стрижки за способом і довжині состригаемых волосся умовно можна розділити на контрастні, в яких присутні різкі переходи в довжині волосся (цей вид стрижки застосовується в різних видах «каре» і «шапочок»), і неконтрастні стрижки, коли волосся приблизно однакові по всій голові і їх довжина визначається контрольної пасмом (до неконтрастным можна віднести стрижку «Каскад»).

Існують чотири базових стрижки, на основі яких або на основі їх поєднань робляться відомі і винаходяться нові стрижки.

Характеризується чітко окресленою лінією волосся. При виконанні стрижки «Каре» застосовується метод градуювання, спрямованої всередину.

Спочатку потрібно розчесати волосся по напрямку їх росту, провести фронтально-тім’яної проділ, тім’яну зону розділити навпіл вертикальним проділом. Пасма закрутити джгутом і закріпити уточками.

1. Стрижка починається з нижньої потиличної зони. Необхідно, щоб голова клієнта була максимально нахилена. Крайня пасмо відділяється у шиї (товщина пасма приблизно 10 мм), зачісується по зростанню волосся і визначається довжина майбутньої стрижки. Довжина першої пасма повинна бути на 20-25 мм коротше, обраної довжини. Робиться рівний зріз. Ця пасмо буде контрольної. Відділяється наступна пасмо, вичісується до контрольної пасма, застосовується метод градуювання, спрямованої всередину. Цим методом слід стригти по одній пасма волосся нижньої і верхньої потиличних зон до фронтально-тім’яної проділу.

2. Тепер можна перейти до стрижки тім’яної та скроневої зон. Для цього добре розчісується волосся з одного боку від вертикального проділу, робиться рівний горизонтальний зріз на рівні вже підстрижених потиличних зон. Те ж саме проробляється з іншого боку.

3. Виконується перевірка симетричності стрижки: а) встати обличчям до клієнта і вичесати волосся, що лежать праворуч і ліворуч від вертикального проділу, що розділяє тім’яну зону, вперед, порівняти їх довжину (вона повинна бути однаковою); б) вичісуючи волосся в різних напрямках, треба стежити за тим, щоб не було різких перепадів довжини волосся.

4. За бажанням клієнта підстригається чубчик. Для цього відокремлюється і вичісується на обличчя пасмо волосся товщиною приблизно 10 мм. Ширина пасма повинна бути дорівнює ширині чола. З’ясувавши у клієнта бажану довжину чубчика, подстригаем її від середини до одного краю, а потім від іншого краю до середини. Окантування чілки виконується прямо або у вигляді полураскрывшейся підкови. Можна зробити обрамлення бічних пасм, підстригаючи їх сходинками. Для цього пасма натягаються вперед, ножиці ставляться вертикально і зверху вниз здійснюється плавний зріз. Для того щоб чубчик і бічні пасма краще виглядали, робиться приконцевая філіровка.

5. Для досягнення більш округлого силуету стрижки можна злегка профілювати довжину вертикально.

6. Перед укладанням змочити волосся фіксуючим лосьйон для волосся, пінкою або гелем. Укласти волосся феном, використовуючи круглу щітку (брашинг), підкручуючи кінці волосся всередину.

Градуювання, спрямована назовні, застосовується у стрижці «Помилкове каре», за рахунок чого кінці волосся загинаються назовні.

Стрижка «Італійка»

В основі стрижки лежить метод зняття волосся на пальцях.

Виконання стрижки

Волосся діляться на зони наступним чином: 1) проводиться фронтально-тім’яної проділ (від вуха до вуха через маківку); 2) відокремлюється тім’яна зона. З боків від тім’яної зони відокремляться скроневі зони; 3) робиться П-подібний проділ, що проходить через верхню і нижню потиличну зони і рівний по ширині тім’яній зоні. З обох боків П-образного проділу відокремляться бічні зони; 4) пасма кожної зони скручуються в джгути і закалываются уточками.

1. Стрижка починається з тім’яної зони. На фронтально-тім’яної проборе відділяється контрольна пасмо товщиною приблизно 10 мм, вичісується перпендикулярно голові, затискається між вказівним і середнім пальцем і стрижеться з зовнішньої сторони пальців. Так пасмо за пасмом стрижеться вся тім’яна зона… При цьому по мірі наближення до чубку пасма стають довшими.

2. Далі волосся стрижуться верхній і нижній потиличних зон, відокремлені П-подібним проділом. Починаючи з верхньої потиличної зони і поступово спускаючись вниз до кінця нижньої потиличної зони, пасмо за пасмом відтягується до контрольної пасма, яка строго перпендикулярна голові, і стрижеться з зовнішньої сторони пальців.

3. Волосся скроневих і бічних зон вичісується вгору до контрольної пасма і стрижуться по ній.

4 Виконується перевірка стрижки широкої вичесати гребінцем все волосся по напрямку до верхівки і зібрати в хвост1. Всі пасма повинні мати однакову довжину.

5. Розчісується волосся у напрямку їх росту. Робиться окантування чілки і сталок, прилеглих до особі, у вигляді полураскрывшейся підкови. Можна застосувати приконцевую філіровку.

6. Окантовку волосся можна оформити куточком, овалом або рівно.

7. Укладання проводиться на бігуді, плойку або феном..

Стрижка «Шапочка»

Поділ на зони відбувається в процесі стрижки. При виконанні даної стрижки може бути застосований метод тушевки.

Виконання стрижки

1. Відокремлюються скронево-бічні зони висотою 4-5 див. Поздовжньо кожна зона поділяється навпіл. Крайня пасмо вичісується на вухо і оформляється у відповідності з бажанням клієнта або звичайний косою або модельний скроню За вухом виконується окантовка. В залежності від того, як захоче клієнт, можна повністю відкрити вухо, або наполовину прикрити його пасмом волосся, але в будь-якому випадку контур скронь повинен бути чітким. Наступна пасмо скронево-бічної зони вичісується до вже підстриженою і стрижеться по ній. Щоб скроню добре прилягав і виглядав витончено, можна злегка профілювати його вертикально. Можна профілювати також пасмо волосся над вухом (якщо стрижка виконується на підлогу-вушка) і за ним.

2. Відділяється нижня потилична зона (горизонтальним проділом від вушка до вушка через потиличні горби). Волосся верхньої потиличної зони скручуються в джгут і закалываются. Вертикальним проділом відділяється крайня ліворуч або праворуч пасмо, затискається між вказівним і середнім пальцями і стрижеться з зовнішньої сторони пальців. Це контрольна пасмо. Так, відокремлюючи вертикальними проборами пасмо за пасмом, вся нижня потилична зона стрижеться під контрольну пасмо.

3. Нижня потилична зона також може бути підстрижена методом тушевки.

4 Тім’яна зона ділиться вертикальним проділом навпіл (від середини лоба до фронтально-тім’яної проділу). Потім вона і верхня потилична зони гладко розчісується по росту волосся. Волосся стрижуться цих зон рівним зрізом вкруговую, довжина вибирається до верхнього краю або до середини вуха. Краще спочатку підстригти з одного боку до середини потилиці, а потім з іншого.

5. Для вирівнювання правої і лівої сторін тім’яної зони слід вичесати бічні волосся вперед (на обличчя) і підрівняти.

6. Щоб лінії стрижки були плавними, потрібно вертикально профілювати кінці пасом тім’яної і верхньої потиличної зон, а також вже подстриженную нижню потиличну зону.

7. Підстригти чубчик і профілювати її.

8. Нижню потиличну зону слід окантувати рівному або, використовуючи метод «зубчики», оформити «рвані» прядочкі.

Стрижка «Боб-каре»

При виконанні цієї стрижки застосовується метод градуювання і тушевки. Для початківця перукаря стрижка «Боб-каре» є найбільш складною у виконанні.

Виконання стрижки

Волосяний покрив ділиться на зони:

1) вертикальним проділом тім’яна зона ділиться навпіл;

2) проводиться фронтально-тім’яної проділ;

3) нижня потилична зона відділяється проділом від вушка до вушка через потиличні бугри. Пасма кожної зони скручуються в джгути і закалываются каченятами.

1. Волосся нижньої потиличної зони стрижуться методом тушевки. За бажанням клієнта можна зробити лежать на шиї «рвані» прядки.

2. Далі слід стрижка верхньої потиличної зони. Вона стрижеться методом градуювання, спрямованої всередину. Відділяється пасмо (вона буде контрольної), накладається на коротко подстриженную нижню потиличну зону, визначається довжина і стрижеться. Стрижка «Боб-каре» може бути підстрижена з вутлому: на потилиці волосся коротше, а по мірі наближення до особі – поступово подовжується. Якщо волосся, підстрижені таким чином, зачесати назад, то лінія каре буде утворювати дугу. Контрольна пасмо стрижеться з урахуванням цієї дуги. Наступна пасмо вичісується до контрольної і стрижеться на 3-5 мм довше. Таким способом стрижеться вся верхня потилична зона. «Боб-каре» може бути і рівно підстрижена (без кута). У цьому випадку завдання майстра спрощується.

3. В скроневій зоні триває лінія каре. Але, не використовуючи градуювання, стрижеться одним зрізом.

4. Стрижка перевіряється аналогічно «Каре».

5. За бажанням клієнта можна підстригти чубок.

6. Щоб стрижка набула більш округлий силует, можна зробити вертикальну філіровку.

7. Укладання виконується феном за допомогою брашінга.

На основі цих стрижок виконуються багато інших. У розділі про зачіски даються вказівки по їх виконанню.

Стрижка «подвійне карі»

Дозволяє зробити обсяг на маківці. Кінці в укладанні можуть бути загинатися вгору або вниз.

Ділимо волосся на зони, проділ від вуха до вуха. Робимо проділ по центру потиличної зони.

Перший блок стрижки: нижню пасмо волосся потиличної зони подстригаем з класичного каре накладанням пасма на пасмо з внутрішньої сторони пальців.

Другий блок стрижки: середню потиличну зону подстригаем вертикальними проборами ( кут зрізу 90 градусів). Просуваємося від центру потиличної зони до особи, аналогічно з іншого боку, орієнтуючись на довжину нижньої потиличної зони.

Третій блок стрижки: верхню потиличну зону також подстригаем вертикальними проборами (кут зрізу 90 градусів). Просуваємося від центру верхньої потиличної зони до скронево-бічних зон.

Четвертий блок стрижки: тім’яну зону можна підстригти двома способами:

1) подстригаем вертикальними проборами, аналогічно другого і третього блоку.

2) По центру тім’яної зони виділяємо контрольну пасмо шириною один сантиметр, відтягаємо її паралельно до голови і подстригаем, орієнтуючись на макушечные пасма, потім подстригаем решту волосся тім’яної зони, відділяючи пасма горизонтальними проборами і виконуємо сполучну стрижку між центральною пасмом тім’яної зони і пасмами скронево-бічних зон.

П’ятий блок стрижки. робимо укладання, для цього сушимо волосся, починаючи з нижньої потиличної зони і відділяючи пасма просуваємося до верхньої потиличної зоні, а потім, до лиця. На сухе волосся робимо філіровку, окантовку.

Стрижки для довгого волосся. Каскадний метод.

Каскадні жіночі стрижки на довгому волоссі вже багато років не виходять з моди. Вони ідеально підходять тим, хто не хоче розлучатися з довгим волоссям, але при цьому мріє, щоб зачіска була об’ємною, рухомий і легко укладалася.

Каскадні стрижки, як не можна краще відповідають цим вимогам. При укладанні волосся зачіска буде виглядати пишною і легкою.

А без особливої укладання волосся, якщо застосувати відповідне стайлінговий засіб, згідно модним тенденціям будуть елегантно розпатланим.

Каскади ідеально підходять для різного роду завивок. Локони і хвилі одна з кращих зачісок для волосся підстрижених каскадним методом.

Такі стрижки цілком підійдуть і для укладання волосся за допомогою брашінга — вийде гладкий об’ємний варіант.

Каскадні жіночі стрижки – це простіше кажучи, ступінчасті стрижки на довгому волоссі, головний принцип яких – перехід від короткого до довгого. Цей перехід повинен бути виконаний на високому рівні, щоб не було грубих і різких ступенів.

Жіночі стрижки на основі «Каскаду» зараз мають велику кількість різновидів. У сучасному перукарському справі стрижки моделюються під конкретного клієнта, з урахуванням його волосся, форми голови, типу особи, способу життя і т. д.

Робота «під одну гребінку» залишилася в тому часі, коли перукарів навчали суворо конкретним стрижок, з конкретними назвами, за конкретними схемами і ні кроку в сторону».

насправді знати базові принципи стрижки волосся майстру необхідно, але потім, щоб створити не «схему», а зачіску, потрібно вміти аналізувати майбутню стрижку конкретної людини, вміти точно визначати зони «сходинок», підстригти їх, застосовуючи правильну техніку, а потім, звести ці зони в єдине ціле, дошліфувати стрижку.

Якщо каскадна стрижка на довгому волоссі виконана з дотриманням всіх технологічних етапів, що включають в себе чіткий поділ на зони, відтяжку подстригаемой пасма під потрібним кутом, точні зрізи, доопрацювання на сухих волоссі, то результат такої роботи — волосся різної довжини, красиво лежать по всій голові у вигляді каскаду, рухливі і пишні, легко укладаються в зачіску.

Перш ніж майстер приступить до стрижки волосся, потрібно обов’язково висловити йому свої побажання – яку максимальну довжину Ви хотіли б зберегти, яка форма зачіски Вам подобається, як Ви хотіли б укладати кінці волосся, якого обсягу Ви бажали б досягти при укладанні волосся, потрібна Вам чубчик, якщо так, то які її форма, довжина, напрямок і т.д.

Тому, ретельно вибираючи модель стрижки. також ретельно поставтеся до вибору перукаря, який її виконає. Адже стрижка — це творчий процес, і хороший виконавець вносить у неї своє авторське бачення, але при цьому не забуває і про побажання клієнта.

Дитячі стрижки

Стрижки для дівчаток

Волосся — нормальні і густі.

Інструменти — прямі й філіровочні ножиці, робочий гребінець.

Рівень складності — доступна новачкові, але вимагає ретельного виконання.

Опис — така стрижка рекомендується дівчаткам 3-5 років, у яких волосся в тім’яній зоні ростуть під гострим кутом до голови. «Сессун» відноситься до розряду неточних стрижок, тому дає майстрові можливість проявити свою фантазію і попрактикуватися в моделюванні. Довжина стрижки може бути довільною.

Крок 1.

Якщо волосся чисті, можна обійтися без миття голови. Достатньо змочити їх теплою водою з пульверизатора або кілька разів розчесати мокрого гребінцем.

Крок 2.

Зробіть вертикальний проділ через центр голови від лоба до шиї. Горизонтальним проділом від вуха до вуха через маківку відокремте фронтально–тім’яну зону від потиличної. Вийдуть чотири зони. Густе волосся у кожній зоні зафіксуйте затискачами, щоб вони не заважали в процесі роботи.

Крок 3.

Паралельно кромці росту волосся по всій окружності голови отчешите пасмо шириною 1,5–2 див. Вона буде контрольної. Розчешіть волосся у напрямку їх росту і виконайте окантовку. Її форма може бути довільною. Головне, щоб лінія окантовки була м’якою і плавною.

Крок 4.

Схема виконання стрижки однакова для всіх зон. Пасма виділяються круговими, паралельними один одному проборами шириною 1,5–2 див. Напрям стрижки — від нижньої кромки росту волосся до маківки. Пасма відкладайте на 10-15 градусів по відношенню до голови і стрижіть по рівню контрольної. Відтяжка дозволить створити градуювання, тобто кожна наступна прядка буде на 1-2 мм довше попередньої.

Крок 5.

Розчешіть волосся з урахуванням їх природного зростання та уважно перевірте окантовку. При необхідності підкоригуйте лінію зрізу.

Крок 6.

Кінчики волосся, особливо густих, проредите філірувальними ножицями.

Короткий опис статті: стрижки жіночі

Джерело: Сайт Елеонори » Архів блогу » ЖІНОЧІ СТРИЖКИ

Також ви можете прочитати