Резюме на роботу перукарем зразок, Різні документи , Керівництво, shablonpisma.

20.02.2017

Керівництво

Резюме на роботу перукарем зразок

Зразок резюме перукаря

Послугами перукаря користуються всі, без них не може обійтися жодна людина, ні дорослий, ні дитина. Хороший перукар повинен володіти цим мистецтвом, мати талант і жити роботою – володіючи такими характеристиками, ви будете затребувані і легко зможете отримати бажану посаду. Складаючи своє резюме перукаря, вам потрібно дотримуватися стандартного шаблону: освіта (як мінімум курси, а в ідеалі вищий навчальний заклад, це підтвердить ваші технічні знання, майстерність), досвід роботи (тільки з роботою, перукар може рости і розвиватися, знати прийоми, покращувати техніку, вивчати сучасні процедури) та професійні навички (тут опишіть все, що умете робити). Також вкажіть свої особисті якості – комунікабельність, чуйність, вміння підтримати розмову, акуратність, охайність. І найголовніше – ваш зовнішній вигляд, ваша візитна картка як майстра! Фото в резюме обов’язково вкладіть.

Резюме на роботу перукарем зразок, Різні документи , Керівництво, shablonpisma.

Завантажити зразок резюме перукаря:

Моб. телефон: +3 (000) 000 00 00

вересень 2003 року – червень 2005 р. Київський художньо-технічний коледж, факультет перукарського мистецтва, спеціальність – «перукар», диплом молодшого спеціаліста (денне відділення).

серпень 2009 – січень 2014 р. Центр краси «Медея» р. Чернігів.

Функціональні обов’язки:

Зразок резюме перукаря

Особисті дані

Контактна інформація: [телефон] [електронна пошта]

Побажання до місця роботи

Посада: Перукар — універсал

Область діяльності: Індустрія краси

Зарплата (мінімум): 30 000 руб.

Тип зайнятості: Повний день

Досвід роботи

Салон краси Апельсин — Сіті р. Москва, з листопада 2008 по лютий 2011

Модельєр — перукар

Стрижки (жіночі’ чоловічі)’ укладання’ зачіски з довгих волосся’ тонування’ колорування’ складне фарбування’ нарощування мелірування.

Салон краси Геліос р. Ангарськ, з вересня 2007 по липень 2008

Перукар — універсал

Стрижки чоловічі і жіночі, тонування, фарбування, мелірування, хімічна завивка, вечірні укладки

Професійні навички

Навики роботи з продукцією фірм: тм shwarzkopf’ L’oreal’ Estel. Стрижка’ укладання’ зачіски вечірні’ випускні.

Освіта

Основне — середньо-спеціальна

Міжнародний центр перукарського мистецтва Байкальські зірки р. Іркутськ (курси перепідготовки), з 2006 по 2007

Спеціальність: Перукар-універсал

Професійне училище № 37 (середнє), з 2003 по 2006

Спеціальність: Перукар

Приклад резюме перукаря

Робота перукаря цікава і затребувана професія, допомагає розкривати свій творчий потенціал. Перукар, віртуозно володіє своєю професією може виглядати привабливо, стильно і гармонійно одночасно.

У цій складній роботі важливо вміти слухати і розуміти, що хоче клієнт і тактовно підвести його до бажаного образу, правильно створити форму, колір і укладання.

Якщо Ви вирішили працювати по спеціальності перукаря, то необхідно скласти резюме і відправити його на вподобані вакансії. Варто пам’ятати, що не всі роботодавці і провідні компанії розміщують свої вакансії, деякі воліють самостійно знаходити фахівців, переглядаючи резюме.

Подивіться типовий приклад написання резюме перукаря

Приклад резюме перукаря

Додано: Липень 12, 2014

Перукар являє собою жіночу професію, але зараз все більше людей чоловічої статі прагнуть потрапити в цю область. Більшості подобається цим займатися, а деякі навіть женуться за заробітної плати. І дійсно, якщо займатися дорогими зачісками, то їх ціна може коливатися від 10 до 50 тисяч тільки за один сеанс. Звичайно, це стосується тільки професіоналів, які працюють вже не один рік.

Новачки в цій професії найчастіше займаються простими чоловічими стрижками або дуже легкими жіночими зачісками. Заробітна плата середнього перукаря становить близько 30 тисяч рублів в місяць. Хто женеться за великими доходами в цій справі — йдуть на весільні та ексклюзивні стрижки.

Опитування шукачів
Розсилка цікавих вакансій
Професія перукар

Перукарні — широко затребувана професія на ринку праці. Професія перукаря непроста, оскільки практично весь робочий день доводиться проводити на ногах. Перукар може працювати у звичайних перукарнях, салонах краси, модельних агентствах.

Функціональні та посадові обов’язки перукаря

Перукар надає послуги по стрижки, фарбування, сушіння та завивці волосся у відповідності з модними тенденціями, враховуючи при цьому форму обличчя і тип волосся.

Кваліфікаційні вимоги до перукаря

Для того, щоб стати перукарем, достатньо закінчити професійні курси. Перукар повинен знати властивості шкіри голови, будова волосся, хімічні склади фарб і їх вплив на організм людини. Перукаря необхідні такі якості як відповідальність, креативність, художній смак, терпіння, стресостійкість, комунікабельність, тактовність, акуратність, чарівність.

Кар’єра і зарплата перукаря

перукар-Початківець може розраховувати на невисоку заробітну плату розміром близько $200-300, після 1-2 років роботи можна стати перукарем-стилістом, виконують стильні стрижки та укладки та вже отримувати близько $400-800, а то й більше. Перукар має можливість організувати власну справу.

Короткий опис статті: дипломна робота перукаря 2015

Джерело: Резюме на роботу перукарем зразок — Різні документи — Керівництво — shablonpisma.my1.ru

Також ви можете прочитати