Прості зачіски на кожен день для середніх волосся

12.06.2016

Прості зачіски на кожен день для середніх волосся

Прості зачіски на кожен день для середніх волосся

Немає нічого простіше, ніж створити швидку і стильну зачіску на волоссі середньої довжини, адже така довжина найбільш податлива для різних маніпуляцій». Озброївшись парою-трійкою нехитрих пристосувань, парою рук і фантазією можна за пару хвилин створити незвичайну зачіску і цікавий новий образ.

Прості зачіски на кожен день для середніх волосся

Прості зачіски на кожен день для середніх волосся

Самі стильні стрижки для середніх волосся

Як ми вже зазначили, волосся середньої довжини – найбільш практичний і оптимальний варіант для енергійних дівчат, які ведуть активний спосіб життя і при цьому бажають завжди бути «у всеозброєнні». Така довжина волосся не вимагає значного догляду та щоденного «креативу».

за кілька хвилин, такої зачіски може з допомогою гребінця і пари гумок, перевтілиться з офісного працівника в романтичну спокусницю.

Отже, якщо ви зважитеся обстригти свої довгі локони або навпаки, відпустити свою коротку стрижку «піксі» на користь зачіски середньої довжини — знайомтеся з найбільш поширеними стрижками середньої довжини, які вам запропонують у салоні.

«Каскад» на волосся середньої довжини

Стрижка, іменована «Каскад», користується величезною популярністю серед представниць прекрасної половини. Вона підходить практично всім жінкам, адже «підганяється» саме під вашу форму особи. Така стрижка візуально додає об’єму шевелюрі і дозволяє створювати цікаві укладання без особливих зусиль.

лише правильно скориставшись гребінцем-брашинг вам вдасться «навести красу» всього лише за кілька хвилин, а злегка подкрутив локони з ранку – створити природний, романтичний образ.

Легка завивка волосся середньої довжини

Відмінно буде виглядати легка хімічна або біозавивка на волоссі середньої довжини, виконаних у вищезгаданій стрижки «Каскад». Зачіска завжди буде виглядати «свіжої» і невимушеною. Сучасні модниці віддають перевагу саме биозавивке, що дозволяє «грати» з локонами на свій розсуд. Ви самі вибираєте якого розміру будуть ваші кучері і сміливо фантазуєте з їх укладанням в залежності від настрою.

Зачіска з чубком на волосся середньої довжини

Прості зачіски на кожен день для середніх волосся

Чубчик, як така, завжди додає образу його власниці якусь загадковість і грайливість. Чубчик в контексті стрижки на середні волосся – виглядає стильно і не банально.

При такій довжині волосся, цікаво виглядають короткі чубчика, відкривають і роблять акцент на, безумовно, гарних рисах обличчя. Стильно виглядає і довга пряма чубчик, що виходить за межі брови.

При всіх перевагах чілок, необхідно пам’ятати, що для бажаного ефекту, ця деталь стрижки потребує певної уваги і догляду.

«Боб» на волосся середньої довжини

Ця цікава стрижка також дасть його власниці можливість пофантазувати. Тут можна «покрутити» з проділом, завити волосся, накрутити кінчики всередину. Також, можна попросити майстра надати зачісці асиметричної форми і за це отримати найвищу похвалу від модних експертів.

«Африканські кучері» на волосся середньої довжини

Запалу, зухвалості і легкості вашому образу, як ніщо, додадуть милі «Африканські кучері». Якщо ви є щасливою власницею такої «кучерявій копиці», злегка надати їм «порядку» можна з допомогою укладання їх у певному положенні.

Ознайомившись з основними стрижками для такої довжини волосся і оцінивши всі переваги таких стрижок, саме час перейти від «теорії» і «практики» і розглянути можливі варіації на тему: «яку зачіску змайструвати?».

Стильна і святкова коса

Всього кілька кроків, і ви будете готові підкорити не тільки місцевий нічний клуб, але і скласти непогану конкуренцію першим красуням країни на якомусь солідному світському прийомі.

Для створення цього шедевра вам знадобиться лише спрей для укладання, гребінець із загостреною ручкою, гумка, фіксуючий лак для волосся.

Короткий опис статті: зачіски для середніх волосся Немає нічого простіше, ніж створити швидку і стильну зачіску на волоссі середньої довжини, адже така довжина найбільш податлива для різних маніпуляцій». Озброївшись парою-трійкою нехитрих присп створити зачіску, деякими, секретами, укладок, швидку, стрижок, Варіантами, новий, образ, руку», цікавий, ідеями, поспішаємо, поділитися, статті, волосся, середніх, незвичайну, оригінальних

Джерело: Прості зачіски на кожен день для середніх волосся

Також ви можете прочитати