Програма, Party Styler

20.02.2017

Скачування файлу

Party Styler — Модний стиліст 2009.

Розмір: 153.53 МБ.

Мова Інтерфейсу: Російська.

Платформа: Windows All.

Ліки: не потрібно.

Модний стиліст – це ваш персональний консультант по стилю для вечірок! Неважливо, будь то модна тусовка, зустріч з друзями, дискотека, коктейль, карнавал, хеллоуїн, офіційна зустріч або весілля – відмінний вигляд – це все, що вам потрібно, щоб бути на висоті!

Звичайно ж, вам це знайомо: скоро фантастична вечірка, і у вас немає ніяких ідей про те, як одягтися або нафарбуватися! Розслабтеся! Модний стиліст допоможе вам! Дана програма має у своїй базі даних різні стилі одягу і нарядів на будь-який смак! Зачіски, макіяж, аксесуари, від простих, до реально незвичайних і найкраще, що ви можете випробувати близько 300 ретельно опрацьованих стилів самі, швидко і без будь-яких ризиків! Просто знайдіть свою фотографію, без якої-небудь складної зачіски і без макіяжу, перевірте її або завантажте з фотокамери – і запустіть вашого персонального консультанта по стилю. Запрошуйте вашу подругу теж! І якщо вона зайнята – немає проблем! Збережіть ваш новий вигляд у зображенні і відправте фотографію по електронній пошті або просто роздрукуйте її!

Понад 330 модних високоякісних стилів.

Різні стилі на всі випадки життя (дискотека, вечірка, весілля, карнавал, хеллоуїн і Новий рік).

Програма містить 1385 елементів для зміни стилю (зачіски, макіяж, аксесуари та ін).

Самостійне редагування стилів.

» Керування кольором (контраст, яскравість, тон, насиченість).

Застосування ефектів (палітра сірого, коливання, блиск, розмиття, різкість, зебра).

Можливість збереження та друку фотографій у вподобаному стилі.rn

Короткий опис статті: програма для підбору зачісок salon styler pro Party Styler — Модний стиліст 2009.Розмір: 153.53 МБ. Мова Інтерфейсу: Російська. Платформа: Windows All. Ліки: не потрібно.Модний стиліст – це ваш персональний консультант по стилю для вечірок! Неважливо, будь то модна тусовка, зустріч з друзями,

Джерело: Програма — Party Styler

Також ви можете прочитати