Професійні машинки для стрижки собак і кішок DOGGRUMER в Москві (Продаж тварин), Doggrumer (Доггрумер), ТОВ Bizorg.

20.02.2017

Професійні машинки для стрижки собак і кішок DOGGRUMER

Професійні машинки для стрижки собак і кішок DOGGRUMER в Москві (Продаж тварин), Doggrumer (Доггрумер), ТОВ Bizorg.

Опис

Інтернет-магазин зоотоварів DOGGRUMER пропонує професійні машинки для стрижки собак і кішок Moser, Wahl, Andis.Ножі для машинок для стрижки. Хороші ціни. Заводська гарантія. Доставка по Москві та Росії.

Послуги, схожі на Професійні машинки для стрижки собак і кішок DOGGRUMER

Ви можете придбати товар Професійні машинки для стрижки собак і кішок DOGGRUMER в організації Doggrumer (Доггрумер), ТОВ через наш сайт. На даний момент товар знаходиться в статусі «наявності».

Підприємство Doggrumer (Доггрумер), ТОВ є зареєстрованим постачальником на сайті BizOrg.su.

Службова інформація:

На нашому порталі для зручності, кожній компанії привласнений унікальний ідентифікатор. Doggrumer (Доггрумер), ТОВ має ID 58819. Професійні машинки для стрижки собак і кішок DOGGRUMER має ідентифікатор на сайті — 2259179. Якщо у вас виникли труднощі при взаємодії з компанією Doggrumer (Доггрумер), ТОВ – повідомте ідентифікатори компанії і товару/послуги в нашу службу підтримки користувачів.

Дата створення моделі — 30/08/2013, дата останнього зміни — 15/11/2013. За цей час товар був переглянутий 76 разів.

Звертаємо вашу увагу на те, що торговельна площадка BizOrg.su носить виключно інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою.

Заявлена компанією Doggrumer (Доггрумер), ТОВ ціна послуги «Професійні машинки для стрижки собак і кішок DOGGRUMER» не може бути остаточною ціною надання послуги. Для отримання детальної інформації щодо наявності та вартості зазначених товарів і послуг, будь ласка, зв’яжіться з представниками компанії Doggrumer (Доггрумер), ТОВ за вказаним телефоном або адресою електронної пошти.

Короткий опис статті: професійні машинки для стрижки львів Професійні машинки для стрижки собак і кішок DOGGRUMER. Компанія Doggrumer (Доггрумер), ТОВ BizOrg.su ID 2259179. товар, купити, Професійні машинки для стрижки собак і кішок DOGGRUMER

Джерело: Професійні машинки для стрижки собак і кішок DOGGRUMER в Москві (Продаж тварин) — Doggrumer (Доггрумер), ТОВ на Bizorg.su

Також ви можете прочитати