Прикольні зачіски для дівчаток з довгим волоссям

20.07.2018

Прикольні зачіски для дівчаток з довгим волоссям

Яка дівчинка не хоче виглядати красиво? І не просто красиво, а стильно, модно, прикольно. Простіше за все звернути на себе увагу оточуючих за допомогою оригінальної зачіски. Тим більше що для цього зовсім не обов’язково мати шикарні локони до пояса. Найприкольніші зачіски для дівчаток з волоссям різної довжини представлені в нашій статті. З їх допомогою юні леді зможуть привернути до себе увагу і в школі, і на прогулянці з подругами.

Зачіска з вузлів на волоссі

Такий стильний образ більше підійде для дівчини-студентки або школярки-старшокласниці. Для створення цієї прикольною зачіски для дівчаток знадобиться не більше 5 хвилин вільного часу, а значить, збори в школу або вуз не займуть багато часу.

Прикольні зачіски для дівчаток з довгим волоссям

Необхідно підготувати гребінець і гумку. Волосся слід добре розчесати, потім розділити їх на дві однакові за обсягом частини. Далі отримані пучки зав’язати в вузол, а потім ще два по черзі. Кінець хвоста з вузлами загортається всередину, після чого зачіска фіксується гумкою. Можна скористатися непомітною силіконової гумкою або ошатною з елементами декору. Не менш ефектно така зачіска виглядає в тому випадку, коли разом з пучками волосся у вузол зав’язується стрічка.

Серце з кіс

Цей варіант зачіски відмінно підійде і для шкільних буднів і для урочистого заходу. Сподобається вона і тим, хто має навички плетіння зворотного французької коси. Підійде така зачіска дівчаткам будь-якого віку, включаючи дошкольніц і підлітків, які мають досить довге волосся.

Прикольні зачіски для дівчаток з довгим волоссям

Щоб зробити серце з кіс, необхідно дотримуватися такої послідовності дій:

 1. Зробити проділ по центру голови, розділивши волосся на дві однакові частини.
 2. Одну половину волосся вільно зафіксувати гумкою.
 3. На іншій частині голови почати плетіння зворотного французької коси, додаючи в неї волосся, розташовані біля основи їх зростання. Під час плетіння косу слід викладати у вигляді половинки серця.
 4. На другій частині готові сплести таку ж половинку серця.
 5. Коли зачіска буде практично готова, з коси слід повитасківать прядки, щоб надати їй обсяг.
 6. Кінці двох пасом з’єднати разом і зафіксувати гумкою.

Решту волосся можна залишити в розпущеному вигляді або зібрати в косу.

Французька коса з гумок

Така зачіска завдяки об’ємним і злегка розпатланим Прядка виглядає природно і оригінально. Для її виконання знадобиться гребінець і кілька силіконових гумок, підібраних в тон основному кольору волосся. Далі така прикольна зачіска для дівчаток виконується в наступній послідовності:

Прикольні зачіски для дівчаток з довгим волоссям

 1. Приблизно на рівні верхівки або трохи вище виділяється велика пасмо волосся і фіксується підготовленої гумкою. Пальцями надається обсяг.
 2. Праворуч і ліворуч на рівні скроні збираються два пучка і також фіксуються гумкою на маківці. В результаті перший хвостик повинен вийти нагорі, а другий виявитися знизу.
 3. Далі верхній хвостик необхідно розділити на дві однакові частини, підвести їх під нижній і додати по пасма з правого і з лівого боку з вільних волосся. Одержаний новий хвостик фіксується гумкою. Притримуючи його біля основи, пальцями пасма витягуються до потрібного обсягу.
 4. Тепер верхній хвостик знову ділиться на дві рівні частини і підвертається під нижній. Далі додаються додаткові пасма і фіксуються гумкою.
 5. Аналогічними діями коса доплетается до кінця.

Квітка з волосся

Якою має бути шкільна зачіска? Перш за все, вона повинна бути акуратною і не заважати працювати на уроках. Наступна ж прикольна зачіска для дівчинки в школу більше підійде для урочистої лінійки або випускного вечора, оскільки увагу оточуючих вона приверне неодмінно.

Прикольні зачіски для дівчаток з довгим волоссям

Плетіння квітки з коси відбувається в такій послідовності:

 1. У підстави чубчика розпочинається плетіння зворотного французької коси. Підхоплення пасом проводиться з двох сторін. Під час плетіння косу слід вести в бік по підставі росту волосся.
 2. На рівні вуха коса плавним рухом повертається на потилицю. Плетіння не припиняється.
 3. Далі коса спускається трохи вниз і знову повертається на ту сторону, звідки починалося плетіння. На даний момент зачіска візуально нагадує змійку.
 4. Коса доплетается звичайним способом. Потім за допомогою витягування прядок їй надається обсяг.
 5. Коса закручується на голові в гульку у вигляді квітки і фіксується шпильками, прикрашеними декоративними каменями і намистинками.

Прикольна зачіска для дівчаток-підлітків

Більшості тінейджерів дуже подобаються африканські косички. Але ходити з такою зачіскою, особливо в розпал навчального року, напевно не вдасться нікому. При цьому три африканські косички точно не викличуть протестів з боку батьків і шкільного керівництва. І можна не сумніватися, що така прикольна зачіска для дівчаток з довгим волоссям точно не залишиться непоміченою серед однолітків.

Прикольні зачіски для дівчаток з довгим волоссям

Для створення зачіски необхідно виділити невеликий пучок волосся над вухом. Потім його слід розділити на три частини і почати плетіння зворотного французької коси, підхоплюючи пасма по черзі з правого і з лівого боку. Через 5-10 см плетіння можна припинити. З решти в пучку волосся слід заплести звичайну, але дуже тугу косу. Аналогічним чином виділити ще два пучка волосся паралельно першому. В результаті має вийти три однакових африканських коси.

Прикольна зачіска "два пучка"

Дуже цікаві гульки на голові виходять з довгого волосся. Багато хто порівнює таку зачіску з ріжками у молодої кози. Для її створення волосся діляться по центральному проділу. Потім на кожній половині виконується плетіння французької коси, але тільки не згори вниз, а навпаки. Таким чином, нагорі повинен залишитися вільний пучок волосся. Його необхідно закрутити в джгут, а потім в гульку і зафіксувати шпильками. Аналогічні дії виконати і з рештою волоссям.

Прикольні зачіски для дівчаток з довгим волоссям

Використовуючи таку техніку, можна створювати різні прикольні зачіски для дівчаток. Наприклад, зовсім не обов’язково плести французькі коси. Волосся можна просто розділити по центральному проділу, підняти їх нагору і закрутити у вигляді джгутів. Зачіска вийде не менш оригінальною.

Легка прикольна зачіска для дівчаток з гумок

Виглядати стильно і красиво хочуть не тільки дорослі дівчата. Це бажання властиве і маленьким дівчаткам. П рікольние зачіски для них в залежності від довжини волосся виконуються або за допомогою гумок, або за допомогою кіс. Перший варіант представимо нижче.

Прикольні зачіски для дівчаток з довгим волоссям

Для виконання такої зачіски все волосся на голові дитини необхідно розділити спочатку на дві половини по центральному проділу, а потім на однакові квадрати. Плетіння з допомогою гумок виконується по черзі на одній і іншій частині голови. Спочатку перші два квадрата з’єднуються в один прямокутник. Волосся фіксуються гумкою. Одержаний пучок ділиться на дві частини. Одна з’єднується з волоссям квадрата, розташованого праворуч, а друга частина — зліва. Потім пучок з правого квадрата з’єднується з волоссям зліва, і навпаки. Виходить своєрідний хрест з волосся.

Таким способом зачіска виконується до тих пір, поки не закінчаться квадрати. В кінці хвостик фіксується красивим бантом. Аналогічно зачіска виконується на другій половині голови.

Прикольні джгути на короткому волоссі

Коротке волосся не дозволяють виконувати плетіння оригінальних кіс. Але з них теж можна створювати прикольні зачіски. Для короткого волосся для дівчаток молодшого віку спеціально придумані пустотливі хвостики і джгути, які завдяки різним предметам декору перетворюються в модну зачіску.

Прикольні зачіски для дівчаток з довгим волоссям

Для створення прикольних джгутів волосся до маківки косим проділом поділяються на дві нерівні частини. На більшій половині з допомогою тонкої гребінця або іншого пристосування виділяються чотири сектори. Кожен з них необхідно зафіксувати окремої гумкою, щоб волосся не з’єдналися знову. Після цього кожен сектор ще раз ділиться на дві рівні частини, кожна з яких закручується в джгут. Знизу два джгута фіксуються невеликий силіконової гумкою. Аналогічним чином робляться вони і на останок секторах. Така зачіска на короткому волоссі виглядає мило і акуратно.

Загальні поради і рекомендації

При створенні зачісок складно обмежуватися якимись правилами. Можна порекомендувати тільки, щоб зачіска виглядала більш охайною, виконувати її на не зовсім чистих волоссі або ж користуватися воском. Цей засіб допоможе пригладити непокірні волоски, щоб вони не стирчали в різні боки і не псували зовнішній вигляд.

Короткий опис статті: Стрижки приколи, стрижки приколи, прикольні зачіски для дівчаток прикольні зачіски для підлітків дівчаток прикольні зачіски для дівчаток з довгим волоссям

Джерело: Прикольні зачіски для дівчаток з довгим волоссям

Також ви можете прочитати