Прически на средние волосы 100 фото самых стильных укладок. Fchannel.ru

08.09.2015

Більшість зачісок будуються за трехшаговой схемою: зачесываем волосся наверх, фіксуємо їх за допомогою шпильок, шпильок або кос, випускаємо пасма збоку (з боків). Реалізація залежить від вашої фантазії: наприклад, для урочистого випадку добре використовувати шпильки з кристалами або обручі з великими декоративними елементами. Для повсякденного виходу можна скористатися зручними гумками, всередину яких і заправляються пасма.

Чимале значення в грецькій зачісці має коса (про неї ми ще поговоримо пізніше). Французький варіант, заплетенный від середини проділу, створює ефект вінця, який кардинально змінює образ на краще.

Весільні зачіски на середні волосся

Середня довжина ідеальна для зачіски в такий відповідальний день: вона дозволяє зробити цікаву зачіску і, разом з тим, за рахунок не такий великий маси волосся, дозволяє довго носити отриману конструкцію, не страждаючи від головного болю.

В якості основи можна використовувати вищезгадану схему для грецької зачіски, додавши туди ще один пункт – начіс. Завдяки невеликій начесу від коренів ваші локони будуть виглядати більш об’ємними і повітряними. Незмінно привабливо виглядають складні коси, які можна заплітати в кілька рядів.

Тепер трохи про модні тренди. Зачіски на весілля на середні волосся, зрозуміло, змінювалися, підкоряючись віянням моди. Так, сьогодні перукарі дуже рідко вдаються до накручування кінчиків, воліючи або сховати їх, або вільно відпустити. Мода на легкий безлад торкнулася і весільні зачіски, дозволяючи спорудити стильне рішення вже за десять хвилин. Якщо ви є володаркою каре, частина волосся від чола зачешіть назад, попередньо розділивши пасма від потилиці на прямий проділ. Верхні пасма «сховайте» в зазор проділу і зафіксуйте шпилькою – так вони не будуть розлітатися на вітрі. Побризкайте лаком і швидка зачіска готова!

Інший спрощений, але дуже романтичний варіант: розпущене волосся, які притримує спереду обручем, пов’язкою або іншої декоративної конструкцією (особливо урочисто виглядають речі, прикрашені перлами). Для такої зачіски сформуйте м’які локони від лінії скул.

Ще один модний тренд – квіти у весільній зачісці (вони можуть бути штучними). В рівній мірі добре виглядають як великі махрові варіанти, так і дрібні, нагадують флер-д-оранж.

Екстравагантні варіанти з гладкою глянцевою укладанням або зачесаним догори і закріпленими сильним фіксатором пасмами теж мають право на життя. Адже ви пам’ятаєте, головне — це відповідність образу.

Вечірні зачіски на середні волосся

В якості привіту з сімдесятих сприймаються різні варіації стрижки паж, так що якщо ви давно мріяли обрізати кінчики, можете дозволити собі зайвого. Тільки не забудьте порушити симетрію – небудь за допомогою чубка, або, хоча б, косого проділу.

Противоположност ь цієї концепції – футуризм з його витягнутими вгору лініями (чого вартий тільки піднесена конусовидна ракушка) і яскравими відтінками міді, зеленого, синього і фіолетового.

Але не так прості вони, вечірні зачіски на середні волосся. Фото показує, що завдяки підкручування кінчиків (обов’язково на широку щітку!) красиво подаються жіночі вушка, адже вони легко здатні завойовувати чоловічі серця.

Ще одна перевага сучасних зачісок полягає в їх конформізмі: з пучком у потилиці ви можете вийти і в офіс, і в люди (доведено недавнім показом Dolce&Gabbana). Головне – домогтися гладкості і рівномірно розправити пасма.

Зачіски на випускний на середні волосся

Чим гарні зачіски на середні волосся – кіски в них можуть бути самими різними, в особливості, якщо шевелюра пострижена драбинкою. Ось на таких контрастах і будуються ідеї для випускного.

Взагалі, випускний передбачає обыгранную природність, тому замість контрастних пасм краще віддати перевагу колорування, а замість сміливого футуризму – зворотним косам, крутим кучерям і все тим же варіацій на грецьку тему. Доречним стане прикрасою обруч з перлами або квітка, однак постарайтеся не переборщити.

Бажаєте виглядати в міру гідно, але в той же час провокаційно і зухвало? Це досить просто: варто лише підкрутити волосся, збити кучері пальцями рук, підняти їх і злегка обробити їх мусом.

А вже якщо захочеться всіх вразити, то використовуйте поєднання прямих пасм і волосся, гладко зачесанных на бік на манер двадцятих років минулого століття.

Зачіски коси на середні волосся

Особливо популярні коси, укладені вінцем (вони плетуться від протилежного вуха). Інші пасма слід зачесати, а кінчики сховати. У підсумку вийде такий французький міський варіант, який буде виглядати дуже стильно.

Якщо хочеться чогось оригінального, спробуйте поєднувати кіски з мереживом з волосся. Для того, щоб отримати рівне плетіння, вам знадобиться аркуш паперу, яким ви будете підрівнювати пасма. Перевага мережива в тому, що його можна зробити як дуже вузьким, так і дуже широким (для цього зробіть горизонтальний проділ і відокремте «робочу зону»).

Тим, кому захочеться побешкетувати, рекомендуємо зробити пару кісок, які, в свою чергу, можна покласти у вузли з боків або, сплітаючи в кінці ще одну косу, зробити красивий перехід у потилиці.

Красиві зачіски на середні волосся

Якщо ви зважилися на ламінування або кератинове випрямлення волосся, то зможете повною мірою використовувати глянцеві образи. Правда, врахуйте, що найкраще вони виглядають на довжині до підборіддя.

Короткий опис статті: стрижки на середні волосся зачіски

Джерело: Зачіски на середні волосся: 100 фото найстильніших укладок | Fchannel.uk

Також ви можете прочитати