Популярні креативні стрижки

18.09.2015

Популярні креативні стрижки

Креативні стрижки волосся користуються популярністю серед молодих дівчат до 25 років. Ідеальною основою для них є класичне каре. Звичайно ж, класичні риси цієї стрижки не прогинаються під модними течіями, але з кожним роком з’являється безліч її варіацій, і вони знаходять своїх шанувальниць — екстравагантних дівчат. Саме на нашому сайті зібрані всі новітні тенденції перукарського мистецтва, і ви можете дізнатися, які існують типи стрижок .

Каре — стрижка номер один, вона зазнає зміни і все одно залишається актуальною і, якщо ви подивитеся сучасні креативних стрижок фото. то помітите, що більшість з них виконані саме на основі боб або каре. Каре виконується як довге, так і коротке, може доповнюватися чубчиком, в інших варіантах вона повністю відсутня. Стрижка буває гладкою або текстурованою. Відмінна риса каре — його універсальність, дана зачіска легко трансформується у відповідності з вимогами часу. З такою укладанням жінки чудово виглядають і в офісі під час ділових переговорів, і на вечірці з друзями. Зовсім небагато буде потрібно часу для того, щоб перетворити офісний варіант у вечірній, а укладальних засобів і зовсім використовується мінімальна кількість.

Якщо подивитися креативних стрижок фото. виділяється головний тренд: це текстурні зачіски. На основі цього формується мода укладання каре-«растрепки». Обмежень в кольорі пасм тут немає, але він повинен підкреслювати вибраний вами спосіб, ніяк не суперечити йому. Модне увага акцентується на строгих геометричних лініях, гладкою текстурою, які відносяться до стрижки каре в її класичному варіанті.

Креативні стрижки волосся

Каре на блонд завжди буде в центрі уваги, а таку жінку чоловіки не пропустять. Ви завжди будете виділятися серед інших жінок, завдяки своєму ефектному зовнішньому вигляду. Нерівна текстура даної зачіски дозволяє їй легко перетворюватися у вечірній варіант з офісного. Динамічність зачісці додає червоний відтінок на кінчиках волосся. Повітряним стане каре при виконанні легкого мелірування окремих пасом, наприклад, нехай це буде платиновий блондин. Для такого каре ідеальним укладочным засобом стане мус. Наносити його треба на вологі волосся, далі висушити їх феном, вниз відтягуючи кінці і направляючи волосся на обличчя. Текстура каре може бути підкреслена пальцями: з їх допомогою можна створити форму, зачекайте поки волоссю висохнути природним чином.

Модель каре для дівчат, які розглядають варіанти «Креативні стрижки короткі », однак не ризикують назавжди розпрощатися з наївним, романтичним образом. Стилісти радять їм зробити каре, додавши в стрижку червоні або сонячні пасма, це зробить її тепліше і динамічніше. І, звичайно ж, важливо розуміти, як правильно підібрати стрижку за типом особи .

Щоб під час укладання на голові вийшов ефектний і акуратний «безлад», можна використовувати мус, він додасть обсягу прядків, необхідно також скористатися феном і круглою гребінцем.

Для укладання необхідно на вогке волосся нанести мус, потім кожну пасмо укласти за допомогою фена і гребінці, при цьому треба пасма трохи піднімати біля коренів. Можна зробити зигзагоподібний проділ, обов’язково виконувати його від маківки. Спочатку виділити кілька пасом чубчика і направити на обличчя, ретельно закріпити за допомогою гелю для укладання. Наприкінці треба зафіксувати всі лаком.

Креативні стрижки короткі

Креативні стрижки можна виконати з рваними краями, завдяки їм ваш образ стане несхожим на інші. Можна укласти зачіску-«растрепку» з допомогою рідкого гелю. Таким чином, можна підкреслити текстуру волосся максимально: гель треба нанести на вологі волосся, почекати, щоб волосся висохли. Після нанесення гелю можна підсушити голову феном, якщо час підтискає, однак розчісувати пасма не можна під час сушіння.

Вечірні зачіски на середні волосся можна виконати для даної стрижки так: вологе волосся діляться зигзагоподібним проділом («зубчики» проділу треба робити досить дрібними). Чубчик ділиться двома нерівними частинами, їй також необхідно надати на коренях невеликий обсяг. При бажанні кілька коротких прядок можна направити на обличчя. Мелірування — ідеальний варіант для даної текстурованою стрижки. Для мелірування можна використовувати кілька відтінків однієї колірної гами.

Якщо зробити текстуру волосся скуйовдженою, то класичне каре придбає незвичні нотки. Така текстура може бути досягнута різною довжиною підстрижених пасм. Тонкощі укладання волосся каре полягають у використанні правильного укладочного кошти: в даному випадку можна використовувати мус, щоб додати об’єму, гель, щоб надати волоссю ефект «мокрих волосся» (можна використовувати і інші текстурирующие кошти). Для початку треба нанести на волосся мус, потім висушити їх феном. Далі необхідно зробити так, щоб текстура верхніх пасом була підкреслена, з особливою ретельністю необхідно опрацювати кінчики пасом. Якщо є бажання, можна на обличчя направити кілька довгих тоненьких прядок. Текстура стрижки каре може бути ефектно підкреслена, якщо пофарбувати волосся однорідним насиченим червоним відтінком.

Креативні стрижки на коротке волосся повинні притягувати погляди чоловіків, для цього вони повинні бути елегантними. Приголомшливого результату можна добитися за допомогою правильної укладки. Каре можна укласти мусом сильної фіксації, після висушити феном, направляючи кінці до шиї. Пасма у особи можуть бути покладені назад або убік. Треба зафіксувати укладання лаком обов’язково (сильної фіксації лак підійде до тонким волоссю — він допоможе зберегти бездоганний вигляд вашої укладання весь день).

Креативні стрижки на коротке волосся

Креативні жіночі стрижки можуть виконуватися не тільки на основі класичного каре. В даному випадку, популярністю користується модель стрижки сессон. Ключовими моментами даної зачіски є строгі геометричних лінії, які можуть счетаться з асиметрією. Такий елемент, як чубчик, може повністю бути відсутнім, адже волосся підстригаються по лінії росту). Під час стрижки пасма на скронях необхідно бути уважними, адже створюють асиметрію саме вони. Гостра пасмо буде обрамляти м’яко особу, але треба звернути увагу, щоб правильно була виконана лінія і кут зрізу). Навіть сучасна креативна зачіска може додати аристократичності і витонченості образу, наприклад, виконати каре на синяво-чорних волоссі, які буде контрастувати зі світлою шкірою вашого обличчя. Така зачіска при укладанні не доставить вам клопоту. Однак стежте, щоб волосся були гладкими, для кучерявого волосся треба використовувати спеціальні засоби укладань, які дозволяють добитися ідеальної гладкості.

Звичайно, для креативних дівчат чарівна невинність їх зовнішнього вигляду зовсім не головне, але іноді є потреба саме в такому образі, який створюється на класичному каре: на вологе волосся наноситься будь укладочное засіб, таким чином, їм додають об’єму, потім волосся феном сушаться. Кілька пасом на маківці можна направити трохи навскоси, так зачіска придбає динаміку. Класичне каре виглядає вишукано на світло-медовому відтінку волосся. «Святковий» варіант створюється дуже просто — необхідно скропити локони спреєм, це додасть їм блиску.

Якщо готувати про креативні стрижки на середні волосся. то каре слідує модним тенденціям, тому зараз його виконують з довгими пасмами або подовженням біля обличчя. Сьогодні актуальна текстуру, її виконують шляхом филировки пасм. Філіровка виконується акуратно. Щоб виконати укладання треба нанести на волосся рідкий гель, а на волоссі потім зробити високий косий проділ, що йде від верхівки. На маківці волосся треба розділити на дві нерівні частини, «центр» можна трохи змістити вліво або вправо — це залежить від вашого бажання.

Спочатку треба висушити нижні шари, відтягуючи волосся вниз і по напрямку до обличчя. На верхні пасма треба нанести текстурирующее засіб, зробити це можна гелем, для створення ефекту «розтріпаності». Це допоможе підкреслити текстуру каре. Коса чілка стане ідеальним доповненням до стрижці, її можна спрямувати на один бік, попередньо завдавши на пасма віск (можна використовувати віск в стіках: його по пасмам треба розподілити, так пасмо виходить «жорсткої», ідеально прямій). На завершення треба побризкати зачіску лаком. Така стрижка стане ідеальною основою, щоб створити кращі зачіски на Новий рік 2015 .

Креативні жіночі стрижки

Модні стрижки зими 2014 виконуються в більшості випадків з филировкой, після волосся «укладаються» з допомогою мусу вперед, фен і кругла гребінець допоможуть в укладанні. На вологе волосся наноситься мус, висушується феном. Обов’язково треба виконати на скронях легкий обсяг (це робиться просто, якщо ви знаєте простий секрет: струмінь повітря фена треба направити знизу вгору, проти росту волосся). Доповнити вашу укладання зможе легкий косий проділ. Меншу частину шевелюри направляють на обличчя легкої хвилею, інша частина укладається з відтяжкою вниз. Чубчик укладається також феном, направляючи струмінь повітря знизу вгору. І не забувайте про те, що сучасні чоловіки піклуються про свій зовнішній вигляд з усією серйозністю, тому необхідно також підібрати правильні засоби укладань, які зможуть виграшно підкреслити текстуру креативної стрижки.

Короткий опис статті: креативні стрижки Креативні стрижки волосся користуються популярністю серед молодих дівчат до 25 років. Ідеальною основою для них є класичне каре. Звичайно ж, класичні риси цієї стрижки не прогин креативні стрижки волосся, креативні стрижки фото, креативні стрижки короткі, креативні стрижки, креативні чоловічі стрижки, креативні стрижки на коротке волосся, креативні жіночі стрижки, креативні стрижки фото, креативні стрижки на середні волосся

Джерело: Популярні креативні стрижки

Також ви можете прочитати