Подовжене каре на довге волосся це ваш стиль?

20.02.2017

Подовжене каре на довге волосся – це ваш стиль?

July 22, 2013

Мода на подовжене каре

Навіть якщо ви не стежите за змінами, що відбуваються в світі моди, ви напевно звернули увагу на зрослу любов представниць прекрасної статі до стрижок середньої довжини. Зірки з екранів телевізорів і звичайні городяни все частіше демонструють подовжене каре на довге волосся. А адже це іПодовжене каре на довге волосся це ваш стиль?
не дивно! Звичайно, існують самі різні види зачісок на довге волосся, але саме каре середньої довжини найчастіше виявляється безпрограшним варіантом. Така зачіска підходить дівчатам з різними формами і рисами обличчя. Вона дуже вдало вписується в більшість існуючих стилів, створюючи гармонійний і завершений образ. Не варто забувати ще про один важливий чинник, який може спонукати вас обрати саме подовжене каре на довге волосся. Дана стрижка оптимальна для початку експериментів. Отримавши середню довжину, ви зможете визначитися, стала ця стрижка для вас ідеальною або ж ви надумаєте піти далі, і зробите зачіску ще більш короткою. А в разі невдачі вам не доведеться довго засмучуватися, так як обрізані до плечей, волосся швидко відросте, і ви повернете собі довгу шевелюру!

Подовжене каре на довге волосся це ваш стиль?
Подовжене каре: як носити?

Подовжене каре на довге волосся не так примхливо в укладанні, як вкорочене каре. Варіантів зачісок існує чимало, тому головне — це проявити творчий підхід і спритність рук. Якщо вам йдуть об’ємні зачіски, накрутіть перед укладанням вологе волосся на великі бігуді або, якщо у вас мало часу, висушіть волосся феном, опустивши голову вниз. Після цього скористайтеся праскою для випрямляння пасм. Таким способом ви отримаєте ідеально гладку і стильну зачіску. Романтичний і більш ніжний образ можна створити, надавши пасмам природний, трохи недбалий вигляд. Просто підкрути кілька великих пасом на плойку великого діаметру, попередньо наносячи на волосся невелику кількість пінки або мусу. Ще одна варіація, як піднести подовжене каре: на довге волосся нанесіть фіксуючий засіб, що знижує пухнастість волосся, випрямити волосся, трохи підкручуючи кінчики, і зберіть передні пасма на потилиці, закріпивши їх невидимками. Така укладка гарно підкреслить щоки і очі, а також візуально зробить обличчя більш вузьким.

І все-таки, які ж волосся каре зможе прикрасити, а не зіпсувати? На щастя, тут немає строгих умов! Однотонний у вас колір волосся або мелірований, темний або світлий — це не головний показник в питанні вибору подовженого каре. Приймайте рішення про те, в який колір вам перефарбувати волосся, орієнтуючись на те, що підходить саме вам. Ось тоді ви обов’язково почуєте компліменти, вихваляють вашу нову стрижку!

Короткий опис статті: подовжене каре Чим викликана популярність подовженого каре і варто вам вибирати таку зачіску? Спробуємо розібратися в цьому цікавому питанні! подовжене каре на довге волосся волосся каре види зачісок на довге волосся

Джерело: Подовжене каре на довге волосся – це ваш стиль?

Також ви можете прочитати