Подбор прически к форме лица

04.09.2015

Підбір зачіски до форми обличчя


Якщо ви вирішили зробити собі нову зачіску ви повинні звернути увагу на форму свого обличчя. Не обов’язково дивитися гламурні журнали і вибирати те, що вам просто може не підійти. Для кожної форми обличчя потрібно підбирати правильну зачіску.

Якщо ви звернулися за допомогою до стилістів, вони вам повинні будуть підібрати зачіску, спираючись на якість ваших волосся, форму обличчя та його характерні риси. Якщо ви володієте пружним волоссям, то вам не все стрижки можуть підійти. А якщо у вас тонке волосся вам найкраще підійде об’ємна стрижка і також гарне об’єму дає филирование пасм. Якщо ваші волосся неслухняне ви можете зробити подовжену стрижку.

Зараз ми вам розповімо про всі види зачісок кожним формами особи.

1. Підбір зачіски до овальної форми обличчя. Якщо у вас овальне обличчя ви можете собі зробити будь-яку зачіску.

2. Підбір зачіски до круглою формою обличчя. Якщо у вас кругле обличчя вам підійдуть модні зачіски, контур яких повинен розширюватися вгору від вух. Ну а якщо ж у вас маленький ніс, робіть зачіски з маленькими локонами без чубчика. А якщо у вас широкий плоский ніс зачісували волосся від особи, піднімаючи їх високо над головою.

Підбираючи зачіску до форми обличчя і вибравши відповідну зачіску, ви зможете підкреслити всі ваші найкращі риси обличчя, поліпшивши якість ваших волосся.

Олена Романова. спеціально для www.allwomens.ru

Короткий опис статті: підбір стрижки, Як правильно підібрати зачіску, враховуючи форму обличчя Підбір зачіски до форми обличчя читати на сайті allWomens

Джерело: Підбір зачіски до форми особи — allWomens

Також ви можете прочитати