Плетіння кісок для дівчаток

15.06.2016

найкрасивіші зачіски з кіс для дівчаток

Всі жінки небайдужі до косам, а особливо дівчатка. По-перше, це красиво, а по-друге – акуратно, зручно і довготривало. Плетіння кіс відрізняється величезним розмаїттям, але дівчаткам краще підбирати щось не дуже складне.

Базові правила плетіння кісок для дітей

 • Не робіть плетіння тугим. Часто в цілях обережності і стійкості зачіски, коси плетуть максимально туго. Такі кіски можуть пошкодити волосся вашої дитини і порушити кровообіг шкіри голови.
 • Зволоження волосся. Чисті, вологі, оброблені дитячим мусом пасма легше піддаються плетіння, ніж сухі. До того ж знижується ризик їх пошкодження.
 • Расплетайте коси через 7-8 годин. Зважаючи на те, що коси довго тримаються, їх можуть залишати на 2-3 доби, що негативним чином позначається на здоров’ї дитячих волосся. Рекомендується розплітати плетіння не пізніше, ніж через 12 годин.
 • Обережно! Аксесуари! При плетінні кіс використовуйте тільки безпечні гумки, шпильки, шпильки. Слідкуйте за тим, щоб вони не пошкодили шкіру голови і не робили дитині боляче. Також не рекомендується перевантажувати дитячу голівку масивними прикрасами.

Далі ми розповімо, як красиво заплести косу дівчинки, розглянемо кілька видів плетіння та їх покрокове виконання.

Зачіска «Хвіст-змійка»

 1. Ретельно розчешіть волосся доньці, злегка зволожите їх і обробіть пінкою. Зберіть шевелюру в високий кінський хвіст і зафіксуйте тугою гумкою.

Плетіння кісок для дівчаток

 • Відокремте від хвоста невелику прядку, розділіть її на три частини і почніть плести звичайну російську косу.

  Плетіння кісок для дівчаток

 • Продовжуючи плетіння, додавайте до нього волосся з хвоста. Це техніка французької коси, де прядки додаються тільки з одного боку.

  Плетіння кісок для дівчаток

 • Плести потрібно зліва направо або навпаки – як вам зручно). Проста коса з боку шиї перетворюється потім у французьку. Повторюючи кроки, заплетіть коси кілька разів, в залежності від довжини дитячої шевелюри

  Плетіння кісок для дівчаток

 • Плетіння кісок закінчується звичайним видом. Закріпіть свій шедевр гумкою і сховайте кінчик в середині зачіски. Оригінальна дитяча зачіска, як на фото готова!
  Плетемо «Риб’ячий хвіст»

  Риб’ячий хвіст – одна з красивих зачісок, яку так люблять діти. Вона проста у виконанні і виглядає дуже незвично.

  Крок 1. Ретельно розчісуємо пасма так, щоб не було вузликів. Зробивши проділ посередині, ділимо волосся на дві рівні частини.

  Крок 2. Відокремлюємо тоненьку прядку із зовнішнього боку лівої частини, кладемо її поверх лівої секції і закладаємо під праву (як показано на фото). Тобто пасмо повинна пройти над лівою і під правою частиною. Стежимо за тим, щоб прядки були однієї товщини. Щоб коса вийшла складною і фактурною, намагаємося відокремлювати тонкі грядки.

  Крок 3. Повторюємо виконану операцію і з правою частиною: відокремлюємо пасмо і проводимо її над правою секцією і закладаємо під ліву. Затягуємо переплетення.

  Крок 4. Дотримуючись чергування пасм, плетемо риб’ячий хвіст по всій довжині волосся. Закріплюємо гумкою.

  Правильно заплетена косичка буде нагадувати малюнком хвостик риби. Зачіску можна прикрасити декоративними шпильками, стрічками і покрити блиском. Гарні кіски – риб’ячий хвіст представлені на фото.

  Техніку плетіння риб’ячого хвоста можна подивитися на відео:

  Хвостик з косою

  Розглянемо покрокове виконання зачіски, де можна дуже гарно поєднати косу з хвостом.

  Крок 1. Розчесане волосся ділимо центральним проділом на дві частини (як показано на фото). Скроневі зони залишаємо вільними.

  Крок 3. Кіски і всю масу волосся збираємо у кінський хвіст, скріплюємо гумкою.

  Крок 4. Над хвостом робимо отвір і, піднявши волосся вгору, пропускаємо їх крізь нього, вивертаючи всередину.

  Крок 5. Розправляємо кінці пасом. Зачіска готова!

  Африканські косички

  Дівчаткам можна заплести і такі незвичайні і красиві кіски, як африканські. Їх плетуть по техніці колоска і закінчують класичної косою.

  1. Розділіть волосся на безліч ділянок за допомогою вертикальних проділів. Проділи можна зробити хвилястими, зигзагоподібними, рівними. Кожне пасмо заколіть для зручності.
  2. Взявши одну з пасом, починайте плести колосок, додаючи в косу вільні волосся.
  3. Намагайтеся плести кіску туго, щоб вона не порушувала кордонів проділу.
  4. Продовжуйте плести колосок до тих пір, поки не закінчаться вільні пасма для підхватів. Після чого перейдіть на класичне плетіння, закріпіть кінець косички тугою гумкою.
  5. Повторіть ці дії з усіма ділянками волосся, до тих пір, поки не заплетете всі прядки в африканські косички, як на фото.
  • коси повинні бути акуратними, але не тугими;
  • застосовуйте мінімальна кількість декору;
  • не створюйте на тендітних дитячих волоссі складні, важкі зачіски;
  • расплетайте коси вчасно, щоб не пошкодити шевелюру дітей.

  І на завершення нашої публікації, покрокові відео-уроки про способи плетіння кіс для дітей:

  Короткий опис статті: кіски Плетіння кіс для дівчаток представлене широким асортиментом зачісок. Коси займають особливе місце в житті дітей. По-перше, це красиво, а по-друге – плетіння кісок для дівчаток відео плетіння кіс фото красиві плетемо дітям покрокове африканські уроки

  Джерело: Плетіння кісок для дівчаток

 • Також ви можете прочитати