Підібрати зачіску по своїй фотографії безкоштовно, підбір зачісок онлайн безкоштовно, безкоштовний підбір зачісок онлайн на сайті

20.09.2015

Онлайн-стиліст у будь-якому комп’ютері!

Пошук своєї зачіски — це важлива справа, адже зачіска приховує видні недоліки і підкреслює ваші достоїнства. Цей процес повинен враховувати індивідуальні характеристики кожної людини, включаючи фігуру, форму обличчя, колір волосся, вік, стиль, рід діяльності.

Підбір зачіски за формою голови

Подовжена форма: не варто сильно зістригати волосся на тім’яній частині голови, при цьому на потилиці можна їх укоротити сильніше.

Кругла форма: при цій формі необхідно достатня кількість волосся на тім’яній, фронтальної та потиличних частинах. Такий результат досягається з допомогою нижнього інфікування.

Трикутна форма: як правило, при такій формі обличчя, великий об’єм волосся залишають в районі потилиці.

Підбір зачіски по обличчю

Овальна форма відрізняється правильними пропорціями, тому проблеми вибору зачісок практично не виникають. Довжина волосся також може бути будь-якою. Більш привабливо виглядають овальні форми з короткими і довгими стрижками, з чубчиком, з зачесаним за вуха і розпущеним по плечах волоссям.

Кругле обличчя виділяється широкими вилицями і м’якими обрисами. Його можна зробити ідеальним, якщо трохи звузити його за допомогою зачіски. Для досягнення результату варто вибирати стрижки з вертикальними лініями. Оптимальна довжина волосся до 25 сантиметрів. Рекомендується носити високі зачіски з асиметричною чубчиком. Не слід укладати волосся, зачесывая їх назад, відкривати лоб, створювати круглу форму, що більшою мірою підкреслює недоліки.

Квадратна форма відрізняється високим і широким чолом, а також широкою нижньою частиною щелепи. Для пом’якшення кутастих ліній особи рекомендується вибирати зачіски з хвилястими пасмами і асиметричними елементами, наприклад з чубком і косим побором. Вуха краще залишати на половину відкритими, при цьому не варто носити стрижки з густими і довгими чубчиками.

Довгаста форма відрізняється симетричними розмірами чола і підборіддя. Такий тип не повинен містити стрижки, оптично подовжують обличчя. Рекомендуються зачіски з гладких довгого волосся або коротких. Тут перевага віддається об’єму виділяється з чубчиком, що підкреслює форму обличчя, візуально подовжуючи його. Якщо форма обличчя занадто вузька, допоможуть зачіски з бічними локонами. Прекрасно підходять короткі стрижки з великим обсягом і закритими вухами.

Трикутна форма характеризується дуже широким лобом, виступаючими вилицями і невеликого підборіддя. До такого типу особи радять вибирати зачіски з гладко зачесаним на боки волоссям. Тут краще виглядають короткі і середні розміри укладок.

Сайт для примірки зачісок в режимі реального часу чесним, ніж найкраща подруга відповість вам на вічне жіноче питання: «А мені йде?». Це унікальне додаток дозволяє завантажити фотознімок себе-коханої і поекспериментувати з варіантами укладки, фарбування і навіть стрижок волосся. Крім шаблонів різних зачісок в цій унікальній онлайн-програмі можна приміряти нові окуляри, прикраси, незвичайний макіяж і навіть пірсинг.

Щоб почати перетворення потрібно тільки підібрати фотографію, на якій волосся моделі зібрані в гладкий хвіст і завантажити його на сайт. Займатися розробкою свого стилю за допомогою цієї новинки можуть не тільки прекрасні дами, але і чоловіки.

Для завантаження підійде знімок, розмір якого не більше 1 Мб. Будь-яку роботу, зроблену за допомогою цієї програми можна відправити в улюблену соціальну мережу. «У контакті» є навіть окремі спільноти, в яких збираються всі любителі поміняти зачіски.

Для того щоб отримати доступ до повного каталогу зачісок, потрібно пройти коротку реєстрацію.

Як вибирати зачіски?

Вибір нової стрижки, втім, як і макіяжу або одягу потрібно здійснювати, орієнтуючись на природні дані жінки. Модні тенденції є лише напрямом для пошуку власного стилю. Не потрібно рівнятися і на оточуючих — те, що йде вашої знайомої навряд чи буде настільки ж чудово виглядати на вас, якщо візуальних подібностей у двох жінок мало.

Професійні перукарі під час навчання дізнаються всі правила підбору зачісок. Головні параметри — сполучуваність з формою овалу обличчя. Пам’ятайте і про те, що чим краще якість шевелюри, тим вільніше вибір. Якщо ж волосся дуже мало або вони занадто тонкі, потрібно приділяти підвищену увагу укладок і складних стрижок, створює об’єм.

Нова стрижка повинна гармоніювати і з загальним силуетом так, щоб голова виглядала пропорційно. Для високих дівчат доречні в міру об’ємні стрижки. Стрижка задає стиль людини, при цьому це один з найбільш недорогих і вигідних способів разюче змінити свою зовнішність. Якщо ви плануєте змінити довжину волосся або спробувати щось нове, подумайте, наскільки новий імідж підійде саме вам? Складно бути схожою на кінозірку 24 години на добу, будучи домогосподаркою. Крім того за неординарний колір волосся багатьох службовців державних організацій можуть просто звільнити. Зате в онлайн додатку підбору зачісок ви завжди можете реалізувати будь-які свої ідеї і мрії.

Короткий опис статті: підбір стрижки

Джерело: Підібрати зачіску по своїй фотографії безкоштовно, підбір зачісок онлайн безкоштовно, безкоштовний підбір зачісок онлайн на сайті

Також ви можете прочитати