• короткі жіночі стрижки

  Підбірка коротких стрижок 2012. фото дуже коротких жіночих стрижок

  14.09.2015

  Добірка коротких стрижок 2012

  Всім доброго дня (ранку/вечора/ночі)) !

  У цій публікації я пропоную читачам fashiony подивитися на різні короткі стрижки з колекцій нинішнього року.

  Я є великою фанаткою короткої стрижки у всіх можливих її іпостасях)) Сама вже півтора року будучи володаркою дуже коротких волосся, я перепробувала безліч варіантів коротких і ультра-коротких стрижок: від сяючої зачіски «під яйце» ))) до всіляких форм і укладок. І, що радує найбільше — варіантам коротких стрижок просто не існує кордонів! Так що можна експериментувати нескінченно))

  Отже, я пошукала в мережі приклади коротких стрижок 2012 року. Стилісти і перукарі пропонують нам безліч варіантів, немає чітких тенденцій, одноманітних форм або забарвлень — суцільне разннобразие) Але, думаю, буйство фантазії стилістів вже стало звичною справою, креативом нікого не здивуєш.

  У даній збірці ви зможете побачити різні форми (боб, пікс, гарсон і їх варіації), багато асиметрії, чубчики, різні укладання, різні фарбування, як спокійних класичних відтінків, так і всіляких кольорів веселки)

  Сподіваюся, моя стаття буде корисна для тих, хто хоче, але ніяк не може зважитися на коротку стрижку або не може знайти для себе підходящу. Звичайно, деякі з них можуть здатися непридатними, наприклад, з-за ядерної кольору волосся, але не варто дивитися тільки на колір (ніхто ж не змушує фарбуватися в бузковий або смарагдовий))), краще вловлювати ідею стрижки і форму.

  Я переглянула попередні подібні публікації і постаралася викласти тільки нові, не з’являлися раніше фото. Але якщо раптом пропустила яку, вибачте, їх просто дуже багато)

  Ну все, менше слів, більше діла. Дивимося!

  Короткий опис статті: короткі жіночі стрижки

  Джерело: Добірка коротких стрижок 2012 / фото дуже коротких жіночих стрижок

  Також ви можете прочитати