Підбір зачісок за формою і типу обличчя з фото для великого, довгого, широкого і кирпатого носа

02.06.2015

Підбір зачісок за формою і типу обличчя з фото: для великого, довгого, широкого і кирпатого носа

Підбір зачіски за формою і типом особи (з фото)

Зачіска і форма особи повинні перебувати в гармонії один з одним, врівноважуючи існуючі недоліки.


Підбір зачісок за типом особи — це нелегке завдання, впоратися з якою може тільки досвідчений стиліст. Однак у цьому матеріалі наведено основні принципи, за якими проводиться підбір зачіски по формі обличчя і носа. Якщо уважно вивчити їх, то можна спробувати самостійно підібрати підходящий образ. Тим більше, що багато зачіски за формою обличчя на фото показані в чудово ілюстрованому варіанті.

Крім кольору волосся дуже важливо, як саме вони покладені. Основні критерії, за якими обирається зачіска, форма обличчя та його частин, довжина і повнота шиї, наявність окулярів.

Як правило, овальна форма обличчя має оптимальні пропорції, тому вважається еталонною. В цьому випадку підходять будь-які зачіски і стрижки. Інші форми обличчя можна наблизити до овального, з допомогою правильно підібраною зачіски.

Зачіски для великого, довгого, широкого і кирпатого носа

З допомогою зачіски можна відкоригувати, наприклад, форми носа.

Рекомендовані зачіски для довгого носа: слід уникати гладких прямого волосся і прямого проділу. Рекомендуються пишні зачіски з довгою чубчиком. Зачіски для великого носа, які варто візуально зменшити, підбираються за аналогічним принципом.


Маленький ніс — бажано вибирати зачіски без чубчика. Відмінно підійде зачіска з дрібними локонами.


Якщо кирпатий ніс. у зачісці не рекомендуються гладкі укладки; волосся краще всього зачісувати наверх.


Трикутне обличчя. Зачіска для трикутного обличчя повинна приховувати широкий лоб, врівноважуючи його з вузьким підборіддям.


Виграшно виглядатимуть довга пряма або нерівна чубчик, а також короткі, вільно укладені волосся, або напівдовгі стрижки, додають об’єму нижній частині обличчя.

Не рекомендуються зачіски з високо волоссям забраним, короткі прямі чубчики, довгі прямі зачіски. При даній формі обличчя слід уникати прямого проділу і кулястих стрижок (особливо довжиною до підборіддя).


Подовжене обличчя. Довге і вузьке обличчя необхідно дещо розширити, за допомогою зачіски створивши обсяг з боків.


В даному випадку рекомендуються об’ємні стрижки довжиною до плечей або до середини щік, пишні локони і довга пряма чубчик. Довгих прямих волосся і занадто коротких чілок слід уникати. Рекомендується уникати прямих проділів, довгих прямих волосся і прямих каре.

При широко розташованих очах рекомендується укласти пасма з боків від особи так, щоб вони частково закривали його бічні частини і лоб. При близько розташованих очах волосся слід зачесати наверх, надавши їм пишність на скронях і залишивши окремі пасма уздовж щік.


Низький лоб можна замаскувати за допомогою рідкісної чубчика довжиною до брів або трохи нижче, надто високий лоб або нерівну кордон росту волосся приховає густа чубчик.

Ромбовидное обличчя. Пом’якшити виступаючі вилиці ромбовидного особи можна, створивши обсяг з боків. Для цього рекомендуються стрижки з нерівними краями або м’які хвилі.

Слід уникати прямих волосся і симетричних стрижок чіткої форми.

Короткий опис статті: підбір стрижки Як здійснюється підбір зачіски за формою носа і типу обличчя: на фото показано зачіски для довгого і широкого, великого і кирпатого носа | Жіночий журнал «Дев’ять ліній життя»

Джерело:
Підбір зачісок за формою і типу обличчя з фото: для великого, довгого, широкого і кирпатого носа

Також ви можете прочитати