Підбір зачісок онлайн по фотографії і без фото

26.05.2015

Підбір зачісок онлайн по фотографії і без фото.

Сервіс представлений англійською мовою, але інтерфейс інтуїтивно зрозумілий. Для початку роботи натисніть на кнопку «Browse» і виберіть на своєму комп’ютері особисте фото, або просто клікніть по одній з фотографій статистів. До речі, в програмі великий вибір не тільки жіночих, але і чоловічих зачісок. Приємного вам розваги!

Три способи для підбору зачісок.

Першим ділом після того як ви вирішили зайнятися підбором зачіски. вам потрібно чітко визначитися з тим, що конкретно ви хочете отримати в кінцевому результаті.

Якщо кінцева мета — підібрати зачіску або стрижку на підставі особистих фізіологічних особливостей вашого тіла, голови і особи зокрема (колір шкіри, овал обличчя, форма вух, носа та інші параметри), то вам потрібні грамотно складені фахівцем теоретичні матеріали, або очна консультація зі стилістом по зачісках — майстром своєї справи.

На жаль, якісну теорію по темі в Інтернеті знайти дуже не просто. Як правило, це урвисті статті з книг і журналів, які не зможуть у повній мірі дати відповіді на питання, що цікавлять вас. Таким чином, самостійний підбір зачісок онлайн на підставі теорії можна сміливо назвати малоефективним і прямо йти на платну консультацію до стилісту, за своїм профілем займається комп’ютерним моделюванням зовнішнього вигляду (підбір зачісок на комп’ютері).

У тому випадку, якщо теорія вам цікава остільки оскільки, а витрачатися на послуги кваліфікованого фахівця немає можливості або не хочеться, то ви можете поекспериментувати над своїм виглядом в якій-небудь спеціальній комп’ютерній програмі (схожої на ту, в якій працює стиліст по зачісках).

Однією з таких популярних програм, з масою всіляких налаштувань параметрів для підбору зачісок на комп’ютері, є «Salon styler evo». Правда, роботи в ній доведеться присвятити годинку-другу свого часу, а інакше і включати її немає особливого сенсу. Єдиним мінусом даного софта є те, що він (як і послуги стиліста) платний.

Якщо ж ви просто хочете «побалуватися» над своєю зовнішністю 10-30 хвилин, то вам цілком підійде і наш онлайн сервіс. Він дозволяє безкоштовно підбирати зачіски протягом необмеженого часу.

Підводячи підсумки, відзначимо основні моменти:

1) Найкраще підібрати зачіску вам допоможе стиліст зачісок (від 500 до 3000 рублів за один варіант зачіски, в залежності від регіону країни і класу закладу, в якому буде здійснюватися робота з підбору зачіски ).

2) Самостійну «примірку» зачісок на комп’ютері, мабуть, краще всього проводити за допомогою програм для підбору зачісок і стрижок «Salon styler evo» і «Coiffeur». Вони в повній мірі дозволяють «накоїти» зі своєю зовнішністю все, що тільки спаде вам на думку. Софт не для нетерплячих — над повноцінним закінченим чином доведеться потрудитися. Вартість однієї копії програми «Salon styler evo» становить

8500 рублів а за копію програми «Coiffeur» доведеться заплатити

6000 рублів.

3) Підбір зачіски онлайн у нас на сайті. Цей варіант підійде для тих дівчат і молодих людей, яким не терпиться скоріше побачити себе коханих в новому, приображенном обличчі.

Копіювання матеріалів з сайту вітається, при наявності гіперпосилання на першоджерело — сайт www.prichesok.net.

Короткий опис статті: підбір стрижки Безкоштовний сервіс по підбору зачісок з фото і без фото, а також корисні поради щодо самостійного підбору зачісок. зачіска, зачіски, стрижка волосся, укладання зачіски, вибір зачіски, фен

Джерело: Підбір зачісок онлайн по фотографії і без фото

Також ви можете прочитати