Підбір зачісок онлайн безкоштовно без реєстрації, фотографії без СМС. Як підібрати стрижку за формою обличчя на компютері онлайн безкоштовно.

21.07.2015

Онлайн підбір зачісок

Комп’ютерний онлайн підбір зачісок за фотографії. Програма з підбору жіночих і чоловічих зачісок.

Реєструватися і авторизуватися, вводити електронну адресу необов’язково (тільки бажання), вставити з робочого столу фотографію і починайте роботу з підбору зачіски.

Хочете змінити і підібрати зачіску вашої улюбленої знаменитості?

Не проблема! Можна віртуально в режимі онлайн приміряти масу різних форм зачісок, стилів і кольору волосся. Просто завантажте фотографію з галереї або зробіть фотознімок з камери і в лічені секунди ви зможете мати зачіску сподобалася відомої моделі, наклавши її на своє фото.

Для цього не обов’язково йти в салон або перукарню. Яку ви хочете отримати зачіску: приміряйте і виберіть зачіску для кучерявого волосся, пряму зачіску, коротку або довгу, програма має масу варіантів на вибір!

Щоб додати останній штрих до Вашого зображення, ви зможете додатково прикрасити свою фотографію різними аксесуарами, включаючи сонцезахисні окуляри, стрічки для волосся, головні убори або сережки.

Після того, як макіяж ваших волосся буде завершено, при бажанні ви можете надіслати отриманий результат по електронній пошті або зберегти на своєму комп’ютері.

На цій сторінці можна здійснити підбір чоловічих зачісок онлайн, бороди, вусів, підібрати форму сережки. Чоловічі зачіски для довгих, середніх і коротких волосся з укладанням, підібрати потрібний колір волосся.

Жінкам є можливість підібрати макіяж очей, губи, нанести рум’яна потрібного тону. Хтось зможе приміряти сонцезахисні окуляри, прикраси, зробити собі віртуальний пірсинг, приміряти головний убір.Для підбору зачіски необхідно закачати свою фотографію, найзручніше завантажити фото з робочого столу ПК.

Підбір зачісок. Є різні безкоштовні програми, які встановивши їх на свій комп’ютер зможете самостійно експериментувати із зачіскою, нижче пропонується одна з таких.

Програма Зачіски 5.1 допоможе вам у підборі та моделюванні зачіски яка найкраще підійде саме вам. Величезний вибір жіночих, чоловічих та дитячих зачісок, всього більше тисячі варіантів. Що б легше було вибрати є пошук за потрібними параметрами. В доповнення до зачіски можна вибрати вуса, бороду, окуляри, прикраси, жіночі та чоловічі головні убори. Програма має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і не вимагає особливих навичок в роботі.

Особливості програми:

* Більше 1000 варіантів класичних, модельних, незвичайних стрижок для жінок.

* Підбір зачіски по довжині і структурі волосся, стилю і напрямку.

* «Стрижка», «укладання» та фарбування волосся в будь-які кольори.

* Завантаження вихідного портрета: з файлу, з буфера обміну, через сканер або цифрову камеру.

* Розширена система допомоги з спливаючими підказками.

* Збереження та друк створених портретів, пересилання файлів по електронній пошті на будь-якому етапі роботи.

Системні вимоги

— ОС Microsoft Windows 98, 2000, ХР, Vista, 7;

— Процесор Pentium III або вище;

Короткий опис статті: підбір стрижки Безкоштовний підбір зачісок онлайн, фотографії, підбір зачісок онлайн,фотографії,підібрати зачіску на комп’ютері безкоштовно

Джерело: Підбір зачісок онлайн безкоштовно без реєстрації, фотографії без СМС. Як підібрати стрижку за формою обличчя на комп’ютері онлайн безкоштовно.

Також ви можете прочитати