Підбір стрижки

08.06.2015

Підбір стрижки — щоб зачіска була до лиця

Скільки сил і часу ми витрачаємо на те, щоб виглядати на всі 100. Але іноді один маленький, але дуже важливі момент може пустити всі наші старання коту під хвіст. Сьогодні поговоримо про те, як важливий підбір стрижки у відповідності з вашим типом особи, структурою волосся і деякими іншими факторами. Адже якщо ви не врахували свої особливості при виборі, то ваш вигляд, незважаючи на витрачені гроші, не виправдає очікувань. Підбір стрижки чи зачіски в ідеалі, звичайно ж, повинен здійснювати перукар, стиліст, який має уявлення про корекції формою і кольором, і якого, а це дуже важливо, ви довіряєте. Але якщо поки такого майстра ви не знайшли, і перед походом в перукарню, вам потрібно самостійно здійснювати підбір стрижки або зачіски? Тоді ми розповімо, як це зробити грамотно.

Підбір стрижки по типу обличчя та форми голови

В залежності від того, яку форму має ваше обличчя, вам підійде та чи інша стрижка. Велике поле для експериментів тільки у тих, хто має правильне, овальної форми обличчя і таку ж правильну форму черепа. Підбір стрижки для інших типів особи здійснюється за принципом корекції.

Для витягнутої форми обличчя

Витягнута форма обличчя вимагає зачіски, яка б зрівноважила пропорції. При витягнутій формі гарні стрижки з густою рівною гривкою, потрібний обсяг з боків. Якщо волосся довге, то кращим варіантом стрижки буде каскад. При цьому самі короткі пасма спереду починаються на рівні підборіддя. Обсяг зачісці можна створити і за допомогою локонів, як великих, так і великих.

Для квадратної форми обличчя

Підібрати стрижку для квадратного особи не так вже й складно. Тут добре використовувати в зачісці косу чубок, або укладати волосся на проділ набік. Це допоможе приховати широкий лоб, а широкий підборіддя допоможуть скрасити загорнуті всередину локони на цьому рівні.

Для особи у формі серця

Для такої форми обличчя підійдуть короткі стрижки, з рваною косою чубчиком, з прямою чубчиком до брів, середньої довжини з локонами, завитими назовні і вгору на рівні підборіддя.

Для круглого обличчя

Кругле обличчя абсолютно точно не сприймає коротких стрижок «під хлопчика». Косий проділ, або асиметрична чубчик, подовжені боки, або довгі прямі волосся, які візуально витягнуть особа – самі відповідні варіанти.

Для грушоподібної особи

Підбір стрижки для форми особи у вигляді перевернутої груші, тобто коли нижня частина набагато більше верхній – завдання непросте. Дуже важливо за допомогою зачіски скрасити важке підборіддя. Цього можна домогтися, якщо зачіска буде більш пишною зверху і з боків до середини особи. У нижній частині обличчя з боків, якщо волосся довгі або середньої довжини, можна зробити ступеневу стрижку, направивши кінчики всередину.

Крім форми особи при підборі стрижки важливо, щоб майстер врахував форму голови. Добре, якщо вона ідеальна, а якщо ні? Буває так, що у вас приплюснутий потилицю, або скошене чоло, або незграбний потилицю. Всі ці огріхи можна приховати за допомогою майстерно створеного обсягу в потрібних місцях.

Підбір стрижки в залежності від типу волосся

В залежності від того, в’ються волосся або вони прямі, тонкі або товсті, залежатиме також правильний підбір стрижки. Якщо волосся у вас тонкі, то краще підібрати коротку стрижку або стрижку середньої довжини, створюючи об’єм за допомогою багаторівневості. Якщо волосся важкі й рівні, буде важко спорудити зачіску з хвилястими локонами. Коротка чубчик буде погано виглядати, якщо волосся жорсткий і неслухняна. Каре і боб краще робити на прямих волоссі, в інших випадках ви будете відчувати труднощі з укладанням. Але не впадайте у відчай, адже це не єдині актуальні стрижки в цьому сезоні.

При правильному підборі стрижки потрібно врахувати також і зростання, і комплекцію, і стиль життя. Наприклад, високим людям не варто робити стрижок і зачісок, які візуально роблять їх ще вище, і навпаки. Якщо ви — працівник банку, то навряд чи ваш шеф оцінить креатив у вигляді выстриженного потилиці і рваною чубчика кольору ультрамарин, навіть якщо вона вам, безумовно, до лиця.

Якщо у вас є явно виражені особливості зовнішності, такі як відстовбурчені вуха або довгий ніс або коротка шия, то потрібно обов’язково порадитися з майстром, як краще приховати їх за допомогою стрижки. А якщо ви сумніваєтеся і боїтеся змін, то ось вам 8 причин бути красивою і стильною . Головне — вірити в успіх і позбавлятися від дурних комплексів.

Підбір стрижки можна зробити і самостійно. Дуже зручні в даному випадку спеціальні програми та онлайн-сервіси, на яких можна буквально «приміряти» будь-яку вподобану стрижку або зачіску і вибрати найбільш оптимальну. Визначившись з примірною формою, можна підбирати собі стрижки і зачіски 2011 . щоб ваше волосся були не тільки гармонійним доповненням, але й модним.

Короткий опис статті: підбір стрижки

Джерело: Підбір стрижки — щоб зачіска була до лиця.

Також ви можете прочитати