Підбір стрижки для повних жінок

05.09.2015

Підбір стрижки для повних жінок

Шукаєте модну стрижку, яка була б вам до лиця, не повнила і гармонійно доповнювала ваш образ? Дотримуйтесь простих порад з цієї статті, і така стрижка у вас буде.

Не округляємо, а подовжуємо

Щоб зробити обличчя візуально менш круглим і більш овальним – саме ця форма обличчя вважається ідеальною, зверніть увагу на стрижки, у яких коротка маківка. З нею стрижка буде виглядати високою, за рахунок піднятою верхівки подовжиться і овал обличчя. Стрижки типу класичного каре повнять, роблять обличчя більш круглим, тому їх варто уникати.

Довга чи коротка?

При виборі довжини враховуйте нюанси статури. Приміром, якщо у вас коротка шия, придивіться до коротких стрижок з піднятою головою або стрижок довжиною, не доходить до плечей, але нижче лінії підборіддя. Повним жінкам з важким підборіддям і широким обличчям підійде довжина волосся трохи нижче плечей. Врахуйте, що каре не для вас. Якщо вам все ж хочеться так підстригтися, попросіть перукаря зробити боб-каре.

Не хочеться обрізати своє довге волосся? Значить, не потрібно. От тільки доведеться створити на них багаторівневу каскадну зачіску, вона ефектно виглядає, легко вкладається. Каскадом спадаючі волосся створюють подовжену зачіску, яка візуально витягує і обличчя.

Без прямих ліній

Підбір асиметричні стрижки або як мінімум косий чубчик – вдалий вибір, оскільки дозволяє прибрати зайву округлість обличчя, прикривши частину лоба і вилиці. Плюс до всього, косі або асиметричні чубчика не лізуть в очі.

Кучері?

Хвилясте волосся не псують вигляд анітрохи. Єдине, про що потрібно подумати перед підбором стрижки: якщо у вас тугі дрібні або середні кучері, не вибирайте коротку стрижку, тому як після сушіння волосся можуть «підскочити». Хвилясті від природи волосся на рівні скул потрібно буде простригти шарами, щоб не зробити обличчя ширше.

Короткий опис статті: підбір стрижки Шукаєте модну стрижку, яка була б вам до лиця, не повнила і гармонійно доповнювала ваш образ? Дотримуйтесь простих порад з цієї статті, і така стрижка у вас буде. Не округляємо, а подовжуємо Щоб зробити обличчя візуально менш круглим і більш овальним — саме ця форма особи…

Джерело: Підбір стрижки для повних жінок

Також ви можете прочитати