Підбір кольору волосся онлайн і безкоштовно

20.02.2017

Підбір кольору волосся онлайн і безкоштовно

Програма, яку ми вам пропонуємо використовувати допоможе вам підібрати колір волосся онлайн. пройти тест і відчути себе справжнім перукарем. Вона досить елементарна і не зажадає від вас спеціалізованих комп’ютерних навичок. Перед початком роботи вивчіть інструкцію, в якій доступно пояснюється робота цієї програми. Ви легко зможете підібрати колір волосся онлайн з фото абсолютно безкоштовно і без смс. Так само ви зможете поекспериментувати з формою стрижки і її довжиною, зможете підібрати правильну форму очок і спробувати інші модні аксесуари. В асортименті понад 400 образів, які не залишать байдужими навіть саму вимогливу даму. Стрижка і укладання будь-якої довжини на кожен день або ж складні варіанти вечірніх укладок і навіть весільні зачіски.

Як же розпочати роботу з даною програмою. Для початку потрібно натиснути кнопку «завантажити фото». Ви повинні вказати місце на вашому комп’ютері, де зберігається фотографія, яку ви хочете використовувати. Якщо ж у вас немає власної фотокартки, не біда, у програмі є велика кількість вже готових моделей. Вам необхідно лише підібрати схожу на вас модель за формою й рисам особи.

Для досягнення максимально якісного результату існує ряд вимог до фото:

— Фотографія повинна бути 600 пікселів

— На своєму фото ви повинні бути гладко укладеними тому локонами

Підбір кольору волосся онлайн і безкоштовно
Якщо масштаб фото не відповідає вікна, в якому воно з’являється, ви можете легко змінити розмір своєї фотографії з допомогою масштабу. Фотокартку можна масштабувати як пропорційна, так і лише по висоті або ширині. Фотографію можна легко переміщати і провертати. Змінити пропорції фотокартки можна виділивши його і використовуючи інструменти масштаб, висота, ширина, поворот. Так само ви можете змінювати розміри і пропорції самого перуки, попередньо виділивши його. Якщо виділена зачіска в лівому кутку з’явиться напис «Зачіска» — це означає, що ви будете працювати з цим об’єктом, якщо ж навпаки, ви виділи вашу фотографію, в лівому кутку з’явиться напис «Особа».

В програмі передбачений ряд готових моделей, вони мають різний овал обличчя, так що ви легко зможете визначити ваш типаж.

Тип необхідної зачіски вибирається так само просто одним натисканням на плашку. На ній ви побачите види стрижок: короткі, середні, довгі. Так само можете поекспериментувати з модельними і весільними.

Вибравши необхідний варіант перуки, ви його зможете детально розглянути у вікні перегляду. Далі кнопками масштаб, які зовсім просто знайти під вікном, підганяйте перуку під ваше фото або ж навпаки.

В самому низу ви знайдете палітру кольорів. З її допомогою ви зможете підібрати колір волосся онлайн з фото. Вам необхідно вибрати потрібний перуку, а після вибрати вподобаний колір вже на самій панелі, натиснувши на нього легким рухом мишки.

У програмі так само передбачена функція збереження зображення. Натисніть кнопку зберегти.

Короткий опис статті: як підібрати колір волосся програма онлайн безкоштовно Програма, яку ми вам пропонуємо використовувати допоможе вам підібрати колір волосся онлайн з фото абсолютно безкоштовно

Джерело: Підбір кольору волосся онлайн і безкоштовно

Також ви можете прочитати