Підбір кольору нарощеного волосся

20.02.2017

Підбір кольору нарощеного волосся

Якщо ви не знаєте, як підібрати волосся під колір вашого волосся, наш кур’єр привезе Вам відразу кілька кольорів, які найближче підходять до обраного Вами кольору. Часто, неправильно підібраний колір може зіпсувати уявлення про привабливість нарощеного волосся. Ви не побачите належного результату і радості від носіння нарощених волосся, якщо ваші власні волосся відрізняються від нарощеного — і взагалі, це буде жахливо!

Поради щодо підбору нарощеного волосся

Підбір кольору нарощеного волосся

Nice Lily

Lily likes to play with crayons and pencils

Правильно підібрати колір вам допоможе Ваш майстер. У приватній студії KATTY HAIR Ви завжди зможете не тільки підібрати потрібний колір, але й отримати потрібні поради по догляду за нарощеним волоссям, а також за тим, якими засобами по догляду краще користуватися.

Підбір кольору нарощеного волосся

1. Можна пофарбувати коріння волосся (якщо вони відрізняються від основного кольору), щоб не фарбувати волосся відразу після нарощування

2. Підбирати колір волосся необхідно під той колір, в який пофарбовані волосся (а не під колір коренів).

ДЛЯ ПІДБОРУ КОЛЬОРУ, натисніть на ПАНЕЛІ — тут представлена палітра нарощеного волосся волосся.

Помилка майстрів, хто неправильно підбирає кольори: це відразу видимий перехід від «нарощених» волосся до своїх. Таке нарощування відразу видно і виглядає непрофесійно! Від побаченого на вулиці такого»видовища», у людей може виникнути думка, що нарощування волосся не може бути якісним і професійним. І це дуже погано. Щоб такого уникнути, потрібно правильно підібрати колір, та ще й наростити волосся правильно! А точніше — розставити капсули при капсульному нарощуванні в тому порядку, щоб не було помітно «переходу».

На цьому фото можна побачити, як підібрані кольори у нарощеного волосся, без переходів і «недоліків» за кольором!

Теж саме стосується і стрічкового нарощування. На фото вище ви можете побачити і стрічкове до і після.

Як підібрати нарощене волосся до своїх

Підбір кольору нарощеного волосся

Короткий опис статті: підбір кольору волосся

Джерело: Підбір кольору нарощеного волосся

Також ви можете прочитати