Перша стрижка дитини. Стрижка дітей за місячним календарем. Дитячий місячний календар стрижок сприятливі дні

18.07.2015

Перша стрижка дитини. Сприятливі дні за Місячним календарем 2015

Перша стрижка – важлива подія для дитини. Перший раз стрижуть малюка в рік, в рік і один-два місяці. Давайте постараємося зробити з першої стрижки свято. Сприятливий настрій і ретельна підготовка – запорука успішної першої стрижки.

Важливо продумати, як одягнути дитину під час його першої стрижки. Чим зайняти малюка, щоб відвернути від незвичних відчуттів при стрижці. Яку першу зачіску вибрати хлопчикові і дівчинці. Які інструменти знадобляться для стрижки.

Сприятливі дні для першої стрижки дітей Ви знайдете в Дитячому місячний календар стрижок 2015 .

Одяг для першої стрижки дитини

Стригти дитину можна в будь-якому одязі з відритої шиєю. Щоб одяг не сильно покрилася состриженными волоссячком, закривають накидкою. Накидка хороша ще тим, що не дозволяє ручок малюка заважати стрижці і випадково опинятися поблизу ножиць або машинки. Замінити перукарню накидку можна тонкої пелюшкою. Використовувати плівку як накидки погано, дитині буде жарко, дискомфортно, це тільки зашкодить стрижці.

Якщо тепло, одягнути дитину на час першої стрижки можна легше (трусики, маєчки). З бавовняної тканини волоссячко погано відпираються в пральній машинці, доведеться багаторазово виполіскувати вручну, тому, чим менше одягу буде в волосках, тим легше.

Стежте, щоб состригаемые локони не потрапляли на обличчя, за комір дитини, а то йому буде лоскотно, почне соватися, плакати.

Навколо подстригаемого дитини буде багато волосків, тому вибирайте місце для стрижки без килимового покриття. Стілець, де буде сидіти малюк, повинен бути м’яким і миється. На жорсткій табуретці довго сидіти незручно, краще підстелити пелюшку.

Сприятливий настрій – успішна перша стрижка малюка

Давайте навчимося створювати дитині гарний настрій під час стрижки. Стрижка – незвичайний для нього процес. Йому може бути неприємно чи страшно від дотику ножиць до шкіри. Всі маленькі діти бояться дзижчать низьких звуків. Тому, якщо Ви будете використовувати при стрижці дитини машинку, радимо заздалегідь показати йому цю машинку, включити, пограти з нею, нехай звикне до її звуку. Під час стрижки дитина може боятися, що відрізати волоссячко боляче або просто не хотіти, щоб у нього щось відрізали. Зрештою, йому просто важко, тому що нудно, довго нерухомо сидіти без діла не стільці.

Тут важливо зайняти дитину, щоб він посидів спокійно і дав себе підстригти. У цьому допоможуть мультики і їжа. Садимо дитину перед телевізором (ноутбуком, планшетом) і включаємо його улюблені мультики хвилин на п’ятнадцять. Довше малюк навряд чи всидить, тому заздалегідь готуємо місце та інструмент для стрижки, ставимо собі годинник, щоб орієнтуватися в часі (реально у Вас є десять хвилин).

Мультики, з урахуванням нового дійства – стрижки, не повністю відволікають малюка. Тому підключаємо другий відволікаючий маневр – їжу. Краще, щоб допомагав другий дорослий. Годуйте смачненьким. Добре, якщо улюблена їжа малюка буде даватися йому по ложечці або шматочками. Це сильніше відволікає від відчуттів дотику ножиць, машинки, відрізаних волосків.

Під час першої стрижки дитини другий дорослий допоможе відвернути малюка. Іноді важливо просто дати потриматися за татову або мамину руку, щоб прогнати дитячі страхи.

Після стрижки похваліть свого малюка за хоча б хвилинну хоробрість і подаруйте обіцяну іграшку.

Відразу після стрижки купаємо дитину і миємо голову, щоб змити дрібні зістрижене волоссячко. Після купання в холодну погоду не гуляють.

Перша стрижка дитини

Раніше існувала традиція стригти дитину наголо, нібито, для густоти росту волосся. Насправді довжина волосся першої стрижки дитини значення не має. Просто, чим коротше, тим рівніше стрижка і довше не потрібно стригти: дитині і батькам менше стресів. В домашніх умовах стригти хлопчиків простіше коротше, а дівчаток – тільки підрівняти волосся.

Для короткої стрижки використовують машинку для стрижки, бажано тихе, щоб не лякала малюка. Насадки машинки ретельно вимийте, лезо прочистіть щіткою і протріть спиртом. Для підстригання волосся придбайте нові ножиці для стрижки, можна вибрати спеціальні ножиці для дитячої стрижки. Також можна придбати філіровочние ножиці. Для будь-якої стрижки дитини користуйтеся його дитячої гребінцем з закругленими, негострими кінцями.

В домашніх умовах час стрижки обмежена терпінням малюка. Тому заздалегідь продумайте, як будете стригти і сплануйте порядок дій. У Вас буде на першу стрижку дитини п’ять спокійних хвилин і може бути ще хвилин п’ять-десять. Тому, щоб стрижка вдалася, радимо стригти невеликими закінченими частинами. Тобто, підстригли височек ліворуч, потім підстрижіть праворуч. Дрібні нерівності залиште на кінець стрижки. Ідеально підстригти не вийде, малюк не дасть, а через день, інший дрібні огріхи домашньої стрижки дитини не будуть помітні.

У фірмових перукарських існує послуга дитячої стрижки.

За традицією перші волоски малюка зберігають пам’ять.

Стрижка дітей за місячним календарем

Густота, товщина і міцність волосся дитини передаються у спадок від батьків. Поліпшити зростання волосся можна правильним харчуванням, першої стрижкою в рік або рік з невеликим, а також вибором сприятливого дня стрижки волосся дитини. За народною традицією першу стрижку дитині робили на зростаючу Місяць. Сьогодні також враховують сприятливі дні розташування Місяця в знаку зодіаку.

Вибираючи сприятливий день за місячним календарем, постарайтеся, щоб настрій малюка в цей день було хорошим. Дотримуйте режим дня. Виберіть відповідний час, щоб до моменту стрижки дитина не був стомленим.

Для вибору сприятливого дня першої стрижки дитини ми склали спеціальний Дитячий місячний календар на 2015 рік.

Дитячий місячний календар стрижок на 2015 рік

Місячний календар стрижок складений для Москви і навколишніх областей.

Короткий опис статті: місячний календар стрижки Як одягнути дитину для першої стрижки. Сприятливі дні і настрій для першої стрижки маляти. Дитячий місячний календар стрижок. Перша стрижка дитини | Стрижка дітей за місячним календарем | Дитячий місячний календар стрижок сприятливі дні

Джерело: Перша стрижка дитини | Стрижка дітей за місячним календарем | Дитячий місячний календар стрижок сприятливі дні

Також ви можете прочитати