Основні види простий стрижки

23.09.2015

Основні види простий стрижки

1. Гоління голови

Попередньо виконують просту стрижку наголо (дивись нижче). Завдавши на голову піну для гоління або намиливши її, виконують гоління з першого разу — по зростанню волосся (від маківки до обличчя, вниз і в сторони). По другому разу — гоління волосся проти росту.

Завдавши повторно піну, голять від межі росту волосся КЛР у напрямку верхівки. Використання бритвеного верстата дає чудовий результат і гарантує відносну безпеку роботи. Використання небезпечної або безпечної бритв вимагає навику, ретельності, безпечної техніки роботи.

Гоління голови має високу гігієнічне значення. Забезпечує можливість легкого підтримки шкіри голови в чистоті. Даний факт гарантує блискучий ефект боротьби з такими захворюваннями, як лупа, себорея (жирна, суха), лущення, педикульоз та ін

Відсутність волосся позбавляє голову теплового захисту, що призводить до інтенсивного теплового обміну для підтримки оптимальної температури голови, тіла.

Естетичне сприйняття стрижки в поєднанні зі стилем одягу дає великий діапазон вироблених на оточуючих вражень. Це призовник, молодий воїн, жебрак, засуджений, «білий естет», «крутий», з блатний братви, «хворий на голову», людина, кардинально змінює сформовані підвалини життя, імідж.

2. Наголо

Стрижку виконують механічної або електричної машинкою без насадок (рис. 1, 2).

Волосся розчесати у природному напрямку їх росту. Гребінцем, як гачком, піднімають волосся на лобі, встановлюють машинку біля краю росту волосся (па лобному виступі), включають і повільно просувають у напрямку до верхівки (проти росту волосся). Дійшовши до маківки, машинку плавно піднімають і виводять, щоб між зубів ріжучих ножів не залишилося волосків. Так стригти одну смугу за іншою по колу, від крайової лінії росту волосся до маківки.

Рис. 1,2 Стрижка наголо

Увага!

щоб уникнути неприємностей при виборі стрижки починати рекомендується ззаду (шия), у напрямку верхівки.

Слідуючи цьому правилу, у вас залишиться шанс і маневр у вирішенні довжини. Клієнт, давши свою згоду на стрижку наголо, в процесі роботи починає гірко шкодувати.Але поправити положення, коли вже обстрижена смуга спереду, — неможливо!

3. Стрижка призовника

Закріпивши на ножах машинки насадку № 4 (найбільші зуби), стрижку виконують аналогічно простий наголо. Виробляють плавні проходи, залишаючи при цьому волосся однакової довжини по всій голові (рис. 3).

Вимоги до техніки виконання аналогічні стрижці наголо. Плавні проходи без ривків, проти зростання, і плавний вихід машинки без залишку волосся в ножах.

Рис. 3 Стрижка призовника

4. Американка

Виконавши попередньо стрижку призовника, замінюють насадку на №2-1. Стрижуть зони ВБЗ, ВЗЗ, СЗЗ, НЗЗ насадкою (див. рис. 4).

Поєднуючи розміри насадок або виконуючи стрижку вищеперелічених зон без насадки, отримують велику палітру видів стрижки, що в свою чергу вимагає від виконавця зрілого художнього смаку.

На прикладі рис. 4 показаний варіант «жорсткого» переходу від коротких смуг до волосся на ФТЗ. Межа переходу чітко зав’язана з прийнятим визначенням ФТЗ. Але це не повинно обмежувати у пошуку нових варіантів і видів цієї стрижки для юнаків.

Рис. 4 Стрижка Американка

5. Спортивна

Стрижка однакової довжини волосся по всій голові. Зручний варіант для прихильниць спортивного стилю. Основна ознака цієї стрижки — чарівні «бачки» на скронях — додатково простригают філірувальними ножицями (рис. 5).

Довжина, залежно від якості, стану і кольору волосся, варіює від 2,5—4 див.

Вимагає додаткового догляду: віск на корені, пінку, гель на кінці волосся, укладання великої гребінцем, пальцеву. Різна колірна гамма забарвлення через шапочку, гребінцем з пензликом, тільки по кінцях волосся, та ін. — дають чудові результати загального неповторного вигляду моделі.

Такі особливості, як великі або дрібні риси обличчя, вносять різноманітність у підхід і вирішення цієї стрижки.

Види укладок спортивної стрижки див. нарис. 6.

Рис. 5,6 Стрижка Спортивна

6. Африканка

Жіноче назва не говорить про те, що її носять тільки жінки — це стрижка всієї Африки. Синьо-чорний, надмірно кучерявий, товстий і жорсткий волосся вимагає іншого підходу в її виконанні. Стрижку спочатку стрижуть на пальцях, використовуючи гребінець з великими зубами, посилені ножиці із сталі зі спеціальною заточкою (рис. 7).

Вибір діапазону довжини волосся на зонах залежить від задуму та ідеї клієнта.

Пробривают, вистригають, вибривають різноманітні малюнки, просто доріжки, а решта зони в залежності від довжини залишають або заплітають у косички (з подплетом і без, тасьмою та ін).

При виконанні простої стрижки з довжиною волосся 5-6 см створюється враження кулі. Виконавши антихимию і випрямивши волосся стрижуть модельні і акриативные стрижки європейського стилю, що ультра-авангардно для корінного населення країн Африки.

Рис. 7 Стрижка Африканка

7. Молодіжний

Чоловіча стрижка — аналог жіночого спортивного. Практична, удобоносимая, дуже давно закріпилася на споживчому ринку, по своїй суті абсолютно проста стрижка (рис. 8).

Стрижку виконують на пальцях з використанням ножиць і гребінця. Використовуючи раніше освітлені стрижки і знання: способи захоплення, вычеса, розділу, проходу і зрізу, залишивши довжину 2,5—3,5 см, ви отримаєте цю стрижку. Стрижка розрахована на м’які, шовковисті, слухняне волосся. По завершенні стрижки, окантування волосся по КЛР.

Рис. 8 Стрижка Молодіжна

8. Їжачок

Стрижка — аналог стрижки молодіжної. Практична, красива, удобоносимая для жорстких і надмірно кучерявого волосся. Основні замовники стрижки — сильна половина людства (рис. 9).

Залишаючи однакові довжини волосся в діапазоні 2-2,5 см, отримаємо чудовий результат, який не вимагає деградації по КЛР.

Деградація — плавна лінія переходу довжини волосся до шкіри на межі росту волосся, вимагає вміння і навички. У свою чергу, процес деградації переводить стрижку в розряд модельних і важких для початківця виконавця стрижок.

Рис. 9 Стрижка Їжачок

9. Магія

Проста стрижка з чарівним назвою, довжиною волосся по всій голові 5— 6 див. Стрижка виконується в пальцях, рівномірним і проходами аналогічно «Класичному варіантові».

Технологія не передбачає поділу волосяного покриву на зони. Стрижка, однак, вимагає введення КП (контрольної пасма) — еталонної довжини, на яку орієнтуються під час стрижки (рис. 10).

Для отримання ефекту «Магії» необхідно по завершенні провести вертикальні зрізи, відокремлюючи вертикальні пасма по КЛР. Вертикальний зріз — зріз, що передбачає рівномірне розрідження волосся за провідною (скронево-лицьова і низ потилиці). Робота виконується простими ножицями, при наявності филировочных ножиць — одним закриттям цього інструменту.

Рис. 10 Стрижка Магія

10. Стрижка «Полька»

Удобоносимая, практична, стрижка з минулого, але і сьогодні затребувана частиною населення країни (рис. 11).

Рис. 11 Стрижка Полька

11 «Проста» — основа для хімічної завивки

Дамські майстри змушені регулярно виконувати цю стрижку. Стрижка зумовлює якість самої завивки, так і легкість догляду. Залишивши довжину смуг 7— 12 см, створюють ідеальну базу для холодної хімічної завивки. Для полегшення робіт вводиться КП і, як правило, з крайової на лобному виступі (рис. 12).

Рис. 12 Стрижка Проста

Увага!

По завершенні стрижки і виконанні хімічної завивки залишати так, як вийшло, тільки при стійкому усвідомленому виборі клієнта. В іншому випадку голова придбає форму кулі після сушіння. Стрижка вимагає завершення, а це модельна стрижка — за погодженням з клієнтом.

12. «Проста» — основа для конкурсного причісування

Рівномірно підстригти волосся довжиною 9— 15 см досить важко. Для успішного вирішення необхідна КП, на яку слід орієнтуватися. Робота потребує і високого підняття волосся над головою, що призведе до швидкої втоми, болю в спині (рис. 13).

Довжина волосся такої довжини дозволить створювати вишукані форми зачіски: весільні, вечірні, вінчальні, урочисті, конкурсні. Дана довжина волосся — це зачіски декоративного силуету. У свою чергу даний варіант стрижки вимагає інфікування кінців волосся бритвою для отримання острою зрізу. Гострий зріз набагато краще тупого в зачісках з застосуванням бігуді, плойки.

Стрижка «проста» — основа для конкурсного причісування — в реальному житті, викликає труднощі по догляду. Стрижку рекомендувати для моделей, що мають навички догляду та підтримки гідного зовнішнього вигляду.

Рис. 13 Стрижка Проста (Основа для конкурсного причісування)

Короткий опис статті: стрижка

Джерело: Основні види простий стрижки

Також ви можете прочитати