Онлайн програма для підбору колір волосся і зачіски з фото безкоштовно .

20.02.2017

Підбираємо колір волосся і зачіску з фото

Онлайн програма для підбору колір волосся і зачіски з фото безкоштовно .

Волосся жінки – це її гордість. Хтось любить пишні зачіски, комусь до душі хуліганський їжачок, однак, всі хочуть в дзеркалі побачити привабливу дівчину. Якщо душа просить сміливих експериментів, а розум підказує, що не всі зачіски ідеально підходять, можна спробувати підібрати колір волосся або зачіску онлайн. Для цього знадобиться комп’ютер з доступом у глобальну мережу і трохи вільного часу.

Зміст

Програма для підбору зачісок онлайн

Використання цього додатка дає можливість підібрати не тільки зачіску, але і макіяж, аксесуари, і навіть оптику. Цікаво, що результат експериментів з зачіскою переноситься і на полі з макіяжем і допомагає підібрати доречні аксесуари, не видаляючи попереднього прогресу. Щоб скористатися всіма можливостями програми, потрібно перемикатися між вкладками в самому верху, вибираючи між стрижкою, мейкапом і прикрасами.

Онлайн додаток дає можливість змоделювати, як на заданій формі обличчя буде виглядати зачіска, виходячи з таких факторів:

  • колір волосся,
  • форма волосся,
  • довжина волосся.

Інструкція по безкоштовному підбору зачіски онлайн з фото

При відкритті програми перше, що надається на вибір експериментатору, це відзначити свою стать і бажану довжину волосся. Після цього з пам’яті комп’ютера потрібно завантажити свою фотографію, бажано, щоб обличчя на фото було зафіксовано крупним планом. Для цього у верхньому правому кутку програми доступна посилання «завантажити фото з ПК». У програмі можна, не завантажуючи фотографію, скористатися готовими макетами, орієнтованими на різні форми і особливості особи, але, застосувавши такі зразки, не слід розраховувати на те, що вподобана стрижка підійде саме користувачеві.

Після вибору підходящого знімка слід натиснути кнопку «далі» і, слідуючи рекомендаціям, позначити розташування і форму очей на фото. Потім аналогічну процедуру доведеться провести з ротом. Кожен крок підтверджується кнопкою «далі», яка розташована у правому нижньому кутку програми. У разі необхідності онлайн-додаток саме поверне зображення, щоб особа відображатися коректно.

Онлайн програма для підбору колір волосся і зачіски з фото безкоштовно .

Ліва сторона додатка заповнена ескізами стрижок, які можна приміряти. Нижче знаходиться колірна палітра, в яку варто пофарбувати зразки, щоб оцінити, як виглядає той чи інший колір. Вище, над варіаціями зачісок, розташовані три категорії довжини волосся. Тут надається можливість вибрати короткі, середні та довгі волосся. Є також категорія зразків, яка дозволяє підібрати колір волосся по фотографії безкоштовно онлайн із використанням укладання волосся.

Натиснувши на вибраний зразок, його можна побачити верхнім шаром над завантаженої фотографією. Якщо є необхідність, макет зачіски можна перемістити в межах фотографії, щоб він опинився на потрібному місці.

Вибравши підходящий варіант моделі та форми зачіски, можна скористатися сервісом зміни відтінків і кольорів. Підбираючи мишею потрібний колір волосся по фотографії, можна оцінити, як він буде поєднуватися з чином.

Рекомендації по підбору стрижки

Онлайн програма для підбору колір волосся і зачіски з фото безкоштовно .

Підібрати безкоштовно зачіску з фото буде легше, враховуючи рекомендації стилістів. Дівчині з овальною формою обличчя найпростіше вибрати зачіску, практично будь-яка вподобана варіація укладання буде виглядати стильно і гармонійно. Для власниць круглих форм краще придивитися до високих зачісок, які візуально подовжують обличчя. Доречною буде і хвилястий чуб. Дівчатам з видовженими формами осіб варто придивитися до варіантами, де передбачено створення об’єму в районі вух і на потилиці. Така форма дозволяє візуально збільшити нижню частину обличчя.

Тим, кого природа наділила квадратним обличчям, можна порекомендувати уникати відкритого чола в зачісці. Більш вдалим рішенням будуть асиметричні фасони, при яких великі обсяги волосся будуть розташовані в районі лоба і вух. Це дасть можливість приховати великий лоб і пом’якшити лінії обличчя.

Аналогічна ситуація з вибором зачіски для власниць прямокутної форми. Бажано, щоб лоб був прихований під чубчиком, допустима асиметрія. Дамам, наділеним трикутної грушеподібні фізіономією, перукарі рекомендують у формуванні зачіски орієнтуватися на високі моделі.

Щодо вибору кольору волосся при фарбуванні головним критерієм вважається вік і колір очей. Чим старше жінка, тим світліше повинен бути відтінок її волосся. Це пов’язано з тим, що з віком шкіра стає трохи темніше, в той час як губи і волосся злегка світлішають.

Додавання макіяжу

Вибравши відповідну зачіску, можна приступити до наступних етапів створення образу. У самому верху програми для цього потрібно перейти на вкладку макіяж. Тут можна знайти інструменти для зміни очей, губ і скористатися віртуальними рум’янами. Відвідавши розділ аксесуари, можна підібрати стильні окуляри та головні убори для завершення образу.

Остаточний варіант своїх експериментів програма пропонує зберегти в пам’ять комп’ютера або роздрукувати.

Короткий опис статті: онлайн підбір зачіски Підібрати колір волосся по фото ви можете використовуючи безкоштовну онлайн програму для підбору зачісок на нашому сайті.

Джерело: Онлайн програма для підбору колір волосся і зачіски з фото безкоштовно | Все про красу вашого волосся

Також ви можете прочитати