Огляд стрижок для круглого обличчя з фото. Як підібрати укладання круглолицим?

17.07.2015

Стрижки для круглого обличчя

Ідеальний зовнішній вигляд легко створити за допомогою ефектної зачіски. Її вибір залежить від форми і особливостей рис обличчя, кольору шкіри і так далі. Правильні стрижки для круглого обличчя дозволяють приховати зайву округлість форм і кардинально змінити образ. Які стрижки підходять для круглолицих дівчат, і що робити з зачіскою, щоб вона візуально удлиняла кругле обличчя?

Підходящі стрижки для круглого обличчя

Найкращої стрижкою для круглолицьою красуні стане та, яка зробить обличчя більш довгастим. Виграшним варіантом вважаються довге волосся: їх завжди можна розпустити, і тоді прямі пасма будуть обрамляти обличчя, змінюючи його форму в кращу сторону. А ось завивка – не дуже підходящий варіант для дівчат з округлими формами особи. Власницям кучерявого волосся рекомендуємо за допомогою праски випрямити пасма, залишивши невеликі завитки на кінчиках. Так ви зробите зачіску пишною і елегантною.

Багаторівневі стрижки на коротке волосся — це ідеальний варіант! Відмінною особливістю такої укладки буде зосередження більшої частини волосся на потилиці, а ось на обличчя спадати будуть лише окремі тонкі пасма.

Перед походом на вечірку можете зробити хвіст або пучок. Уникайте прямого проділу, чіткої асиметрії, а також частою завивки. Локони при необхідності повинні бути обов’язково великими, а покладена набік чубчик допоможе вам дещо звузити обличчя.

Каскад для круглолицих дівчат

Каскад ідеально підходить для круглолицих дівчат. Спосіб виконання цієї стрижки може бути різним:

 • Укладання з чубчиком буде виглядати добре, тільки при асиметричній або рваною чубчику. Ніяких рівних ліній і густих пасм. Коса чілка допоможе закрити вилиці і скорегувати форму обличчя.

 • Каскад з рваними пасмами користується особливою популярністю у молоді. Дана стрижка смілива, рішуча й актуальна в цьому сезоні. Її наважуються зробити тільки стильні дівчата. Завдяки використанню драбинки особа приймає більш правильні форми.
 • Класичний каскад не рекомендують дівчатам з формою особи у вигляді кола із-за відсутності в ньому чубчика, яка б скоригувала контури особи. Виключення складають варіації з чілкою або пасмами, укороченими зверху і видовженими знизу, які зовні мало чим нагадують чубок, але все ж відмінно приховують зайву округлість.

Маючи стрижку каскад, легко змінювати варіанти укладання хоч кожен день. Це і є основна перевага каскаду перед іншими стрижками. Підніміть довгі пасма на верхівку і навколишні подумають, що ви зробили нову стрижку.

Каскад – модна і стильна стрижка, так популярна в 2015 році. Вона ідеально підходить для вечора, походу з друзями, відвідування занять в університеті або роботи в офісі. Закрутіть пасма в зовнішню сторону, і ваш образ кардинально зміниться. Залиште їх прямими або пройдіться праскою, і обличчя стане ще вже. Використовуйте гофре, і у вас без допомоги перукаря вийде приваблива зачіска для вечірки.

Каре для круглого обличчя

Якщо ви не уявляєте свій образ без каре, вам потрібно підійти до створення стрижки особливо уважно. З круглим обличчям ідеально виглядає коротке каре. Воно дозволить візуально звузити обличчя в області щік. З нею ви можете поекспериментувати, вибравши для себе рвану, косу, пряму чубок або видовжену і зачесанную набік.

Каре нерідко використовується світськими дамами: Селеною Гомез, Джулія Стайлз, Кірстен Данст та іншими. Але дивлячись на них, не скажеш, що їх образи однакові: легка чубчик у поєднанні з видовженими крайніми пасмами обрамляє обличчя.

Повна відсутність чубчика з тими ж видовженими пасмами, спадаючими нижче підборіддя – візуально подовжує овал обличчя.

Асиметрія в образі Кірстен Данст – чубчик, зачесана набік і пасма, що окреслюють особа з одного боку.

Дивлячись на вдалі фото моделей у журналах, легко зрозуміти, що каре в будь-якому його виконанні – це найкраща стрижка для зміни контурів особи. Головна рекомендація: уникайте прямого проділу. Вибирайте тільки косий проділ і вільні пасма, що обмежують особа з боків – саме так ви зможете змінити його контури.

Стрижка боб для круглого обличчя

Ще одна стрижка, підходить для жінок з круглим обличчям. Але потрібно бути гранично акуратними при виборі довжини і види укладання. Ваше завдання – створити обрамлення для особи з допомогою пасм. Для усунення зайвої повноти щік підійде довгий боб з локонами до підборіддя. Ніякої завивки, великих кучерів та інших завитків. Тільки прямі пасма з підкрученими кінчиками.

Для кучерявого волосся рекомендується використовувати утюжок для випрямлення локонів. Якщо волосся довге, можете зробити боб з пасмами до шиї та плечей. Це максимально підходящий варіант. Класична укладання передбачає прямі волосся з легкої завивкою на кінцях.

Модні стрижки для круглого обличчя з фото

Жоден майстер не скаже вам, які стрижки для круглих осіб будуть ідеальними. Все підбирається індивідуально. Тут потрібно враховувати довжину, товщину, густоту волосся, вік клієнтки і її смаки. Тільки враховуючи всі ці характеристики, ви зможете підібрати приклади стрижок і вибрати для себе ідеальний варіант.

Ось рекомендації по підбору правильної стрижки для круглого обличчя:

 • Не робіть рівних чілок, тільки рвані і косі, не закривають брови.
 • Використовуйте короткі зачіски для візуального подовження особи.
 • Під час укладання залишайте вільні бічні пасма, що обрамляють обличчя.
 • Хвилясті локони допустимі тільки на маківці, але не по боках.
 • Піднімайте волосся на потилиці, тобто ви можете наїжачити хвилясте волосся і закріпити їх лаком.
 • Приховати подвійне підборіддя допоможуть довгі пасма до шиї, так ви переведете акцент на очі.
 • При короткій шиї ідеальними будуть короткі стрижки. Схожий ефект створять довге волосся.
 • Міняйте обриси особи за рахунок пишноти, відволікає увагу від контурів особи.

Стрижки для круглого обличчя з чубчиком

Чубчик – це відмінний спосіб скоректувати форму обличчя. Важливо не використовувати прямих горизонтальних ліній у зачісці – це для круглолицих неприпустимо.

Як визначитися з довжиною чубчика? Вона повинна бути до середини чола або нижче брів. А ось вся укладання повинна бути не коротше рівня підборіддя, тобто волосся повинні закривати вуха.

Відмінно виглядають довгі профільовані чубчика, поступово переходять в основну зачіску. Її не потрібно завивати або піднімати, і ви зможете обійтися без укладання.

Незалежно від довжини чубка зачісувати її рекомендується на бік, особливо, якщо вона густа. Ідеальним варіантом виявиться різнорівнева зачіска з рваною чубчиком.

Нерідко майстри перукарської справи пропонують зробити косу чубок або асиметричну. Не варто забувати, що при наявності довгої чубчика ви завжди зможете змінити образ і закріпити волосся з чола на маківці за допомогою шпильки або обідка, залишивши тільки бічні пасма.

Короткі стрижки для круглого обличчя

Деякі помилково вважають, що стрижка для такої форми особи обов’язково повинна бути довгою. Подивіться на себе в дзеркало. Якщо вам не пощастило з товщиною волосся, і до того ж вони неслухняні, спробуйте підібрати для себе коротку стрижку, яка зможе змінити форму вашого обличчя.

Основні вимоги до короткої стрижки:

 • Короткі волосся на скронях і об’єм на маківці, тобто їх довжина повинна бути різною.
 • Вуха рекомендується прикривати або залишати пасма, що обрамляють обличчя.
 • Чубчик повинна бути короткою, асиметричною, рваною або зачесанной набік.

Чудово виглядають асиметричні зачіски, коли з одного боку волосся выстригаются коротко, а з іншого – залишається довжина до шиї і вільні пасма на скроні.

Як визначити форму обличчя

Щоб зачіска підкреслювала переваги і приховувала недоліки, необхідно правильно визначити форму обличчя. Для оцінки вам знадобляться наступні вимірювання:

 • За допомогою сантиметрової стрічки виміряйте ширину між вилицями.
 • Повторіть дії в області чола так, щоб лінія проходила між лінією росту волосся і бровами.
 • Стрічкою вимірюємо відстань від нижнього краю підборіддя до точки між лінією росту волосся і бровами.

Оцінюємо виміри. Якщо цифри мало відрізняються один від одного, ймовірно, що у вас кругле обличчя. У власниць овального особи ширина між вилицями і скронями буде значно менше довжини особи від підборіддя до чола.

Поради стилістів

Щоб не опинитися під тиском критики, необхідно запам’ятати моменти, які потрібно уникати:

 • Не робіть густих чілок, рівних ліній, включаючи прямий проділ.
 • Уникайте надто вираженого обсягу і начісування, а також великої кількості закруглених елементів – завитків, дрібної хімічної завивки і так далі.
 • Не фарбуйте волосся в один тон.
 • Забудьте про прямих лініях вздовж особи – ідеальними будуть закручені кінчики волосся.

Визначте свій стиль і, виходячи з цього, підберіть зачіску: вона може бути видовженою, середньої довжини або скороченою. Навіть кінські хвости при вмілому використанні зможуть виправити форму особи. Потрібно тільки підняти волосся на маківці, зібрати хвіст і залишити пару пасом біля скронь або доповнити усі косою чубчиком.

Не забувайте про загальний зовнішній вигляд. Невисоким дівчатам не варто вибирати зачіски з довгим волоссям, краще віддати перевагу коротким або середнім стрижок. Дівчата модельної зовнішності можуть поекспериментувати з довгим волоссям, рваними пасмами і ступінчастими стрижками.

Не зловживайте засобами для укладання. Ви можете застосовувати тільки лак або пінку. Від гелю краще відмовитися, він обтяжить зачіску. Виняток становлять короткі асиметричні стрижки – тут гель дозволить зробити пасма вираженими.

Ви ще не визначилися з зачіскою? Спробуйте з допомогою відеоуроків визначитися, яка стрижка вам більше подобається, і підійде обрана стрижка до вашої особи. І не бійтеся експериментувати! Змінюйте спосіб за рахунок укладання і різноманітних шпильок. Тільки так ви зможете знайти ту, що стане вашою коханою.

Напишіть в коментарях, чи вдалося вам вибрати відповідну стрижку, який з можливих варіантів ви вибрали і чому.

Короткий опис статті: стрижки для круглого обличчя Якими характеристиками повинні володіти правильні стрижки для круглого обличчя? Щоб підкреслити всі достоїнства круглолицього силуету необхідно подивитися фото варіантів зачісок, і підібрати підходящу для себе. коротка стрижка, кругле, особа, середні, волосся, фото, чубчик, жіночі, модні, повне, тонкі, форма, тип, види, асиметричні, каре, в’юнкі, красиві, подовжені, креативні

Джерело: Огляд стрижок для круглого обличчя з фото. Як підібрати укладання круглолицим?

Також ви можете прочитати