Огляд креативних жіночих стрижок

22.05.2015

Креативні жіночі стрижки


Жінки практично завжди незадоволені своєю зовнішністю. Погано це чи добре? Ну, це як подивитися! Погано – якщо у жінки просто занижена самооцінка. І добре – так як це штовхає жінку до постійної зміни своєї зовнішності! І це чудово! Вона ніколи не набридне своєму обранцю!

Способів змінити зовнішній вигляд досить. І одним з них є похід до професійного перукаря. Саме він зуміє допомогою своїх чарівних ножиць зробити вам креативну стрижку волосся або шляхом фарбування кардинально змінити колір волосся.

Що таке креативна стрижка

Саме слово креатив в перекладі з англійської означає – творчий. І, виходячи з цього, стає зрозумілим, що виконання модного креативної стрижки волосся потребує творчого (креативного) підходу. Така стрижка зазвичай вражає оригінальністю форми, дивовижними переходами і, звичайно ж, оптимальним чином відображає індивідуальність жінки.

Якщо ви готові шокувати оточуючих неперевершеним виглядом своїх волосся – тоді обирайте стильну креативну стрижку!

Короткі креативні стрижки

Креативні стрижки на коротке волосся зазвичай поєднуються з інтригуючою фарбуванням волосся. Таким чином, вони дозволяють ще більше їх власниці виділитися з натовпу і прикувати до своєї персони зачаровані погляди.

до Речі до коротким креативних стрижок жінки вдаються частіше в якісь кризові моменти свого життя. Це своєрідний викид накопиченої агресивної енергії, а в тандемі з яскравим забарвленням волосся відмінна демонстрація готовності до рішучих бойових дій.

У короткій креативної стрижки можуть чудово уживатися стилі рок і панк. З зачесаним на обличчя рваними чубчиками і поголеними частинами голови. Або довгими косими чубчиками в поєднанні з коротко стриженим потилицею.

найголовніше — щоб ваша епатажна стрижка змогла укладатися сама після миття волосся і не доставляла вам зайвих клопотів.

І, звичайно, не варто забувати, що свій неповторний вигляд креативна зачіска на коротке волосся зможе зберігати не більше місяця. А далі ви маєте повне право до змін!

Креативні стрижки на середні волосся

З волосся середньої довжини можна створити буквально шедевр. За допомогою чергування асиметрично вистрижених пасом з переходами пофарбованих у близькі по тону або ж діаметрально протилежні кольори. Косі проділи і яскравого кольору мазки створюють неповторні барвисті картини.

Чубчика рівні й густі, що доходять до куточків очей або зупиняються на середині чола, відмінно підходять до стрижок каре. Оригінальні форми, дивовижна пластика ліній як і раніше актуальні в них. А під руками вмілого майстра стрижка каре запросто перетворюється у твір мистецтва.

Виконана зі смаком креативна стрижка волосся середньої довжини повинна виглядати не тільки стильно, але й дорого. Це дозволить їй успішно вписатися в різні стилі одягу.

Креативні стрижки на довге волосся

Довге волосся завжди були природним прикрасою жінок даними їм Творцем. Але і в наші дні можна перетворити довге волосся в креативну стрижку за допомогою «точкового зрізу». Така стрижка здатна надати своїй господині стильний вигляд і до того ж підкреслити її індивідуальність.

Створити з ваших волосся креативну картинку допоможе трохи незвичайна зачіска, яка починається дещо вище загальноприйнятого місця або має кардинально скошений вигляд в будь-яку сторону.

Незвичайність вашій зачісці створить асиметрія. Вона може лідирувати не тільки в чубку, але також і по всій довжині волосся.

Професійний майстер зможе запропонувати вам самі креативні стрижки, за допомогою яких ви вигідно зверніть увагу на свої переваги, а якщо потрібно то і приховаєте недоліки. А найголовніше знайти свій неповторний образ, який відобразить саме вашу індивідуальність.

Відео-підбірка жіночих креативних стрижок

Нова колекція. працюють професіонали гребінця і ножиць.

Короткий опис статті: короткі жіночі стрижки Саме слово креатив в перекладі з англійської означає – творчий. І, виходячи з цього, стає зрозумілим, що виконання модного креативної стрижки волосся стрижки жінки креатив,креатив,перукар,стрижки

Джерело: Огляд креативних жіночих стрижок — коротких, довгих і на середні волосся

Також ви можете прочитати