Обємні стрижки для тонкого волосся. Особливості

20.02.2017

Об’ємні стрижки для тонкого волосся. Особливості

Об’ємні стрижки для тонкого волосся вимагають особливого підходу, оскільки тонкий волос має дуже крихкою структурою. Ось чому жінки відчувають ряд проблем з підбором стрижки. Насамперед, недостатній обсяг.

Об’ємні стрижки для тонкого волосся

При невірно підібраної зачіски волосся будуть висіти млявими прядками, нагадуючи бурульки. Крім того, волосся з часом можуть стоншується з-за віку, неправильного догляду або навіть генетичної схильності.

Багато стилісти рекомендують наступний підхід при виборі об’ємної стрижки для тонкого волосся: чим коротше волосся, тим краще. Крім того, потрібно врахувати овал обличчя, оскільки тоненькі волосся, навпаки, можуть підкреслювати риси, які хочеться згладити.

До об’ємним стрижок для тонкого волосся відносяться наступні.

1. Каскад. Один з кращих варіантів — це багатошарова стрижка. Незалежно від довжини, завдяки каскаду волоссю завжди надається додатковий обсяг. Крім цього, така стрижка прекрасно підходить для всіх типів особи і виглядає неймовірно стильно. Відмінною рисою такої об’ємної стрижки для тонкого волосся є те, що деякі пасма трохи довше, ніж інші.

2. Боб. Ця стрижка в даний час вважається найбільш актуальною. Ідеально вона підходить і в нашому випадку. Як і стрижка каскад, боб підійде майже під будь-який тип особи. Така об’ємна стрижка для тонкого волосся завжди виглядає сучасно і стильно. Вона має шалену популярність в Голлівуді.

3. А-боб. Його відмінність від звичайного боба полягає в тому, що передні пасмочки роблять набагато довше бічних і потиличних. Крім того, його легко укладати. Коли волосся довге, та їх шкода стригти, то А-боб — це краще рішення. Пасма ззаду виглядають пишніше завдяки багатошаровості, тоді як довгі передні пасма роблять образ більш жіночним і елегантним. В даний час зачіска А-боб досить популярна і більшість модниць віддає перевагу саме її. Перевага полягає в тому, що її можна виконати в різних варіантах, наприклад, розташувати передні пасма по обидва боки або укласти на одну сторону, створюючи стиль спадаючої чубчика.

4. Пікс. Коли вранці немає достатньої кількості часу, щоб створювати зачіску, то пікс підходить найкраще. Ця стрижка дуже поширена серед багатьох знаменитостей. І не варто боятися, що пікс надає мужоподібний вигляд. Навпаки, така коротка стрижка додає тільки більше жіночності її власниці.

Короткий опис статті: стрижки для тонкого волосся 2016 Об’ємні стрижки для тонкого волосся вимагають особливого підходу, оскільки тонкий волос має дуже крихкою структурою. Ось чому жінки відчувають ряд проблем з підбором стрижки. Об’ємні стрижки для тонкого волосся, об’ємні стрижки, стрижки для тонкого волосся, об’ємні стрижки для тонкого волосся

Джерело: Об’ємні стрижки для тонкого волосся. Особливості

Також ви можете прочитати