Обєднані стрижки

20.02.2017

Об’єднані стрижки

Комбінована стрижка це одна з різновидів модельних стрижок.

Це хороший спосіб приховати всі недоліки і підкреслити достоїнства. Наприклад, коли форма обличчя так і просить, щоб постригли волосся під каре, а шию жінка хоче сховати.

В такому разі гарний такий варіант: нижні волосся залишаються довгими, а верхні вистригають короткий круглий боб. У такому випадку підкреслюється форма обличчя і ховається шия під волоссям.

Різну довжину можна підкреслити різними відтінками волосся. Наприклад, Верхні пофарбувати волосся, наприклад, на тон світліше.

В такому плані можна пограти з квітами і довжиною волосся. У будь-якому випадку порадьтеся зі своїм стилістом. Краще всього якщо ваш стиліст має великий або, принаймні, достатній досвід. Особливо досвід потрібен у нашому випадку комбінованої стрижки.

В принципі така стрижка ще поки не дуже поширена. Так що така зміна у вашому іміджі досить сміла. На неї може бути готова, тільки смілива і не боїться змін дівчина. Однак жінкам у солідному віці я не радила б комбіновану стрижку, так як це виглядає досить зухвало. Тут підійде тільки якщо комбінована стрижка з досить короткими волоссям і не дуже помітна, тобто з плавними переходами.

Дата публікації: жовтня 28, 2011

Короткий опис статті: стрижки для довгих особи Комбінована стрижка це одна з різновидів модельних стрижок. Сенс такої стрижки в тому, що поєднується різна довжина волосся. Короткі волосся волосся,волосся різної довжини,комбінована стрижка,Стрижка

Джерело: Об’єднані стрижки

Також ви можете прочитати