Назви жіночих стрижок. LadySarafan.ru

13.09.2015

Назви жіночих стрижок


Давайте познайомимося з назвами жіночих стрижок. Їх не так багато. Куди більше різновидів класичних зачісок.

Волосся для жінки це предмет її гордості, спосіб самовираження і предмет заздрості подруг. Тисячі років дами винаходять все нові і нові методи догляду за ними і способи укладання. Природно різноманітність зачісок також велика, як і кількість жінок.

Кожна з них намагається виділитися із загальної маси і навіть саму звичайну стрижку вони намагаються доповнити унікальним штрихом. Однак при всьому різноманітті назви модних жіночих стрижок піддаються деякій класифікації.

Основний поділ зачісок відбувається виходячи з довжини і структури волосся. Природно певні моделі зачісок не можуть бути виконані, наприклад, на довгих в’юнких і коротких прямих волоссі. Тому зачіски можна розділити на наступні категорії:

 1. Стрижки для довгого волосся,
 2. Для короткого волосся,
 3. Для кучерявого волосся

Звичайно, поділ цей умовний і жінки чудово знаючи про це, успішно комбінують різні варіанти укладання волосся.

Модна стрижка на всі часи

Існує ряд зачісок, які протягом кількох десятиліть не тільки не виходять з моди, але і стають більш актуальними з року в рік. Такі назви жіночих стрижок відомі кожній дівчинці ще з юних років:

 • Каре. Мабуть, дану модель стрижки можна назвати найпопулярнішою. Вона ідеально підходить для середніх і коротких волосся, а сама форма зачіски вписується як в повсякденний діловий стиль, так і для вечірки. Дана модель чудово виглядає на рівних волоссі, однак і кучеряве волосся не рідко укладають «під каре». Даний варіант укладання можна побачити як на голові голови банку, так і у першокласниці.
 • Короткі або чоловічі. Поява другого назви жіночих стрижок цей тип отримав з-за свого подібності з чоловічою зачіскою. Природно варіант для дівчат більш жіночний і за допомогою чубка, окремих пасм або форми потиличній частині підкреслюють певні риси обличчя жінки.
 • Паж. Дану модель можна назвати аналогом каре, вона дійсно нагадує популярною стрижку. Однак на відміну від каре паж виконується на довгому волоссі. Це якийсь компроміс для тих дам, які хочуть носити каре, але не бажають розлучатися зі своїми довгими волоссям.
 • Гаврош. Таку зачіску вибирають сміливі молоді дівчата бажають привернути увагу до своєї персони. Це досить екстравагантний варіант укладання, який поєднує в собі коротку стрижку і яскраві акценти у вигляді «рваних» пасм. Пасма фіксуються за допомогою лаку і зачіска досить довго не втрачає своєї оригінальної форми.
 • Шапка. Це якийсь аналог чоловічої зачіски напівбокс. Не дивлячись на те, що ця модель явно чоловічий приналежності, дівчата, що вибрала такий варіант укладання, виглядають досить жіночно і беззахисно.

Одним з основних призначень всіх видів укладання є підкреслення достоїнств і срытие недоліків обличчя і голови. Тому не завжди жіночий вибір падає на ту модель, яка їй подобається. Набагато частіше дівчина зупиняє свою увагу на тій укладанні з якої їй буде максимально комфортно, не залежно від того модна вона в даний момент чи ні.

Читайте також:

 • Модна стрижка каре: фото та види Сама модна стрижка каре не перестає дивувати. Представляємо різні види стрижки каре для вас.Зачіска є…
 • Модні сучасні зачіски (фото) Модні та сучасні зачіски, фото яких дозволить вам визначитися зі стилем. Змінити або поліпшити ваш…
 • Стильна стрижка гаврош Стрижка гаврош в стилі ретро, яка рівною мірою підходить як жінкам, так і чоловікам.Пік…
 • Святкові та модні зачіски на День народження (фото) Вибрати модну зачіску на День народження не легко. Але ми допоможемо вам визначитися з образом…
 • Модна стрижка каскад для волосся різної довжини (фото) Сьогодні дуже популярна модна стрижка каскад для різної довжини волосся. Ми покажемо приклади каскадних стрижок…

Короткий опис статті: жіночі стрижки фото

Джерело: Назви жіночих стрижок | LadySarafan.uk

Також ви можете прочитати