Назви чоловічих стрижок види сучасних стрижок 5

10.07.2018

Види і назви чоловічих стрижок

Назви чоловічих стрижок види сучасних стрижок 5

Різноманіття чоловічих зачісок в даний час дуже велике. Чоловік може вибирати з різних варіантів подовжених, середніх і зовсім коротких стрижок. Довжина скронь, форма верхівки, ступінчаста або пряма техніка стрижки, розташування проділу, довжина потиличної частини, наявність або відсутність чубчика — ті параметри, які кожен чоловік вибирає індивідуально, враховуючи особливості своєї зовнішності, риси обличчя і звичайно, свій смак.

У статті розглянемо особливості чоловічих зачісок для різної довжини волосся і з’ясуємо, як називаються найпопулярніші і затребувані в салонах краси чоловічі стрижки.

Для короткого волосся

Звичайно, більшість чоловіків носять саме коротку шевелюру. Тому і видів стрижок з цією довжиною найбільше. Розглянемо найпопулярніші.

Ця коротка стрижка додає чоловікові акуратний і респектабельний вигляд. Відмінно підкреслює благородні риси, здатна зробити з чоловіка справжнього аристократа. По-іншому ця стрижка ще називається «їжачок» або «бобрик».

Назви чоловічих стрижок види сучасних стрижок 5

Зачіска є універсальною, відмінно підійде і для студента, і для крутого бізнесмена. В тому і в іншому випадку вона додасть образу необхідну стильність і навіть шик. Також підійде і чоловікам, які серйозно займаються спортом: теніс &# 8212; коротка стрижка, тому пасма не будуть заважати і лізти в очі.

Одна з найпопулярніших чоловічих стрижок. Навіть відомий голлівудський актор Бред Пітт вже багато років не зраджує їй. Назви чоловічих стрижок види сучасних стрижок 5

 • Бокс на увазі укорочені, часто — виголені скроні, трохи довші верхівку і передню частину. На потилиці волосся мають приблизно середню довжину між короткими скронями та подовженою верхівкою.
 • Всі лінії боксу досить плавні, м’яко окреслюють контур голови. Деякі стилісти вважають, що своєю формою бокс нагадує шолом гладіатора.
 • Зачіска дуже практична, не вимагає іншого догляду, крім регулярного миття голови, а також періодичного скорочення і надання форми.
 • Ця стрижка краще підходить чоловікам з правильними рисами обличчя і без шкірних вад — вона сильно відкриває обличчя. Форма черепа теж бажана правильна і красива.

Ультракоротких стрижка, нагадує стандартну стрижку солдат-новобранців, однак, в більш стильному і ретельному виконанні. Девід Бекхем досить тривалий час віддавав перевагу саме цій стрижці. Назви чоловічих стрижок види сучасних стрижок 5

 • Стрижка заснована на багатоступінчастої техніці, тому надає голові красиву форму, яка підкреслює мужній зовнішності.
 • Стрижка не вимагає укладання &# 8212; досить злегка зволожити і скошлати шевелюру — і чоловік готовий підкорювати світ.

Стрижка ідеально підходить для володаря жорсткої шевелюри. Стильно виглядає, а якщо волосся з сивиною, то в цьому випадку «майданчик» виглядає особливо гідно і благородно, в дусі «хрещеного батька». Назви чоловічих стрижок види сучасних стрижок 5

Стрижка має характерну форму: короткі віскі і потилицю плавно переходять в підстрижену рівною майданчиком верхівку, у якій строго горизонтальна пласка поверхня.

Стрижка відмінно підійде приземистим і щільним чоловікам з міцною шиєю і круглим або квадратним обличчям. Майданчик здатна візуально витягнути фігуру, додасть вона також і моложавості.

Назви чоловічих стрижок види сучасних стрижок 5Як виглядає класична чоловіча стрижка з проділом і наскільки складно виконати таку стрижку, докладно розповідається на відео в даній статті.

Побачити на фото чоловічу стрижку андеркат, можна в даній статті перейшовши за посиланням.

А ось які чоловічі зачіски для овальної форми обличчя найпопулярніші, можна побачити в даній статті на фото: http://opricheske.com/muzhskie/s-strizhki/pricheski-dlya-ovalnogo-lica.html

Можливо вам так само буде цікаво побачити, як буде виглядати на фото чоловіча стрижка шапочка з плавним переходом.

Ця своєрідна стрижка є короткий варіант з подовженою тім’яної і скроневої частиною. Стрижка досить жорстка і чітка, підходить чоловік з м’якими рисами обличчя, так як робить подібну зовнішність більш мужньою. А ось як виглядає чоловіча стрижка з поголеними скронями і потилицею, можна побачити на фото в даній статті. Назви чоловічих стрижок види сучасних стрижок 5

Ця коротка стрижка має подовжені тім’яної пасма. Стрижка має плавні лінії, підходить молодим людям і студентам. А ось як буде виглядати чоловіча стрижка для рідкісних і тонких волосся і наскільки складно виконати таку стрижку, допоможе зрозуміти інформація зі статті.

Назви чоловічих стрижок види сучасних стрижок 5

Ця стрижка має на увазі дуже короткі, практично — поголені &# 8212; віскі і довші бічні пасма, зачесане набік.

Назви чоловічих стрижок види сучасних стрижок 5

Для середніх волосся

Багато чоловіків, намагаючись надати зовнішності більш стильний вигляд, вибирають середню довжини шевелюри. І правильно роблять. Ця довжина одночасно підкреслить прекрасний смак молодої людини, дозволить зробити безліч красивих укладок і разом з цим, досить проста в догляді. Найцікавіші варіанти.

Це стильна стрижка, багато сучасних молодих людей віддають перевагу саме їй. З відомих володарів цієї зачіски можна назвати португальського футболіста Кріштіану Роналду. Ця зірка спорту не змінює улюбленої стрижки вже багато років, дуже стильно і симпатично при цьому виглядає. Назви чоловічих стрижок види сучасних стрижок 5

Ця зачіска прекрасно тримає форму і не вимагає ретельного укладання. Саме за це вона ніжно улюблена багатьма чоловіками. Така практичність на руку чоловікам в сучасному швидкісному і божевільному світі, де завжди треба мати гарний вигляд і бути в формі.

 • Зачіска виконується аналогічно боксу, проте, в даному випадку передня частина волосся досить довга. Ця довжина дозволяє по-різному укладати пасма, що дуже зручно.
 • Дуже добре підходить рішучого і активному молодій людині, а також військовим, спортсменам і політикам.
 • Найкраще виглядає в поєднанні з круглим або квадратним особою, яка має масивну щелепу. У поєднанні з напівбокс подібна зовнішність буде виглядати ще більш мужньо.
 • Чи не підійде чоловікам, які мають витягнуте вузьке обличчя, так як «напівбокс» ще більш його витягне по вертикалі.
 • Напівбокс ідеальний для спекотного клімату, так як його форма відкриває шию і лоб.

Класична стрижка

Цей варіант &# 8212; зразок респектабельності і благородства. Має на увазі середню довжину волосся, короткі віскі і потиличну частину. Ключове слово тут — «помірність».

 • Краї пасом рівні, ніяких рваних кінчиків і градуювання не передбачається.
 • Зачіска має досить чіткі лінії &# 8212; явні і акуратні.
 • Має на увазі гладку укладання, ніяких стирчать пасом — все повинно бути виконано ретельно і без вад. Назви чоловічих стрижок види сучасних стрижок 5
 • Класична стрижка — відмінний варіант для респектабельного чоловіка, якому важлива робота і кар’єра. Чоловік з такою зачіскою справляє позитивне враження і вселяє довіру.
 • Ця стрижка поряд зі своїм позитивним зовнішнім виглядом допомагає скорегувати риси обличчя, надає різкою, грубуватою зовнішності велику м’якість за рахунок своїх плавних ліній.
 • Якщо є необхідність зробити стрижку більш оригінальною і невимушеній, можна скористатися при укладанні гелем або воском і злегка наїжачити пасма — їм надається вільний напрям, і зачіска вже не буде здаватися нудною і звичайної.

Варіант дуже стильний, красиво виглядає.

 • Канадка увазі укорочені або виголені скроні при досить об’ємною подовженою верхівковій частині. Назви чоловічих стрижок види сучасних стрижок 5
 • Чубчика, як правило, «канадка» не має. Просто відпускаються довгі передні пасма, які при укладанні зачісується назад або набік.
 • Лінії зачіски досить різкі, переходи — чіткі. Це надає їй фактурність і динаміку.

Ця зачіска має давню історію &# 8212; вперше вона з’явилася як самостійний варіант стрижки ще в середині 20 століття. Нагадує «канадку», однак, має коротші пасма. Техніка має на увазі косий проділ і подовжену тім’яну частину. Назви чоловічих стрижок види сучасних стрижок 5

Стильний варіант. Має на увазі обов’язкову чубок, яка плавно загинається всередину, до чола. Назви чоловічих стрижок види сучасних стрижок 5

Витончена і стильна зачіска. Має короткі віскі і подовжену верхівку, плавні, м’які лінії. Чубчик, як правило, відсутня — передні пасма зазвичай просто зачісується назад або укладаються «коком». Назви чоловічих стрижок види сучасних стрижок 5

Для довгого волосся

Чоловічі стрижки на подовжені волосся не надто популярні в нашій країні. Однак, зараз тенденція починає змінюватися, і все більше чоловіків намагаються підкреслити свою індивідуальність за допомогою стильних і модних подовжених зачісок. Розглянемо найпопулярніші їх варіанти, які поряд з актуальним зовнішнім виглядом не зроблять зовнішність чоловіка менш мужньою.

романтична

Такий варіант має на увазі подовжені, злегка кучеряве пасма. Виглядає розкішно, але вимагає доглянутою, здоровою шевелюри. Особливо підходить для людей творчих професій, відданих мистецтву. Але іноді цю зачіску вибирають навіть серйозні бізнесмени і набувають разом з нею новий — цікавий і оригінальний — образ.

Назви чоловічих стрижок види сучасних стрижок 5

Романтична стрижка має на увазі пасма однакової довжини, ніяких сходинок і драбинок вона не передбачає. Відноситься до ретро-зачіскам.

Ця зачіска має на увазі рвані пасма різної довжини — від середніх до довгих. Більше підходить власникам прямий шевелюри — чіткість і фактурність цього варіанти найкраще будуть виглядати саме на рівних пасмах. Назви чоловічих стрижок види сучасних стрижок 5

Гранж більше підійде молодим людям, не обтяженим серйозним бізнесом і відповідальністю. Сама по собі стрижка досить вільна і неформальна — також добре підходить творчим людям, оригінально мислячим. А ось як буде виглядати чоловіча зачіска ірокез, допоможе зрозуміти фото з даної статті.

 • Ця зачіска «виросла» з молодіжної субкультури — відбулася завдяки шанувальникам року і фанатам важкого металу.
 • Має досить бунтарський вигляд, хоча і неабияк вже облагороджений. Але для знайомства з батьками нареченої краще таку зачіску не робити.
 • Сучасне протягом «гранж-шик» подає цю стрижку як стильний і актуальний варіант, який підходить тим чоловікам, які пильно стежать за модою і ловлять на льоту все її основні тенденції.
 • Зачіска «гранж» поряд з довгими тім’яної і потиличною пасмами на увазі звичайно виголені скроні. Це ще більше підкреслює контрастність зачіски, роблячи її оригінальніше.
 • Добре поєднується з різними креативними фарбуваннями, особливо, з контрастним колоруванням.

Якщо ви вибрали варіант на середні або довге волосся, значить, доведеться зачіску постійно або час від часу укладати. Тому обзаведіться хорошою щіткою, феном та засобами для укладки. Воску, пінки або мусу буде досить. Не забувайте, що деякі стрижки будуть добре виглядати тільки укладеними.

Також варто мати на увазі, що будь-яка стрижка вимагає регулярного поновлення в салоні. Як правило, відросло пасма виглядають неакуратно, і зачіска втрачає форму.

А ось як підстригти модельну чоловічу стрижку, можна подивитися на відео в даній статті.

Так само буде цікаво побачити, як виглядають чоловічі зачіски на бік. Для цього варто перейти за посиланням.

На відео назву сучасних чоловічих стрижок:

Ми розглянули найпопулярніші і відомі види чоловічих стрижок на різну довжину волосся. Тому ви зможете без праці зараз вибрати відповідний для себе варіант. За допомогою наших рекомендацій ви зможете надати своєму образу неповторний стиль, стати впевненіше в собі і успішніше.

Короткий опис статті: Чоловічі стрижки з чубчиком назви, чоловічі стрижки з чубчиком назви

Джерело: Назви чоловічих стрижок, види сучасних стрижок

Також ви можете прочитати