Назва жіночих стрижок види жіночих стрижок 2

13.06.2018

Назви жіночих стрижок

Назва жіночих стрижок види жіночих стрижок 2

Різноманіття жіночих стрижок вражає. На сьогоднішній день існує така кількість різноманітних варіантів, що жінка запросто може і розгубитися. Стилісти пропонують стрижки для будь-якої довжини волосся і структури, з чубчиком і без, з рваними, хвилястими і прямими пасмами. Є стрижки, які «люблять» укладку і такі, які в ній не потребують, а також безліч інших, які заслуговують на увагу, варіантів. У статті ми розглянемо основні види жіночих стрижок, призначені для різної довжини волосся і пояснимо їх особливості.

Для короткого волосся

Дуже стильна стрижка, більше підходить жінкам прямого волосся зі здоровою структурою. особливості:

 • Зовні ця стрижка найбільше нагадує напівкруглу акуратну шапочку, яка додає жінці милий і чарівний вид. Назва жіночих стрижок види жіночих стрижок 2
 • Потилична частина трохи подовжена, а передні і бічні пасма закругляются і коротшають. Така техніка та створює цю знамениту напівкруглу форму.
 • паж &# 8212; елегантна і красива стрижка, додає жінці моложавий вигляд, тому добре підійде зрілим дамам.
 • Просто і легко вкладається — незамінний якість для жінок, які живуть насиченим життям в мегаполісах.

Універсальна жіноча стрижка. Дуже стильно виглядає. Недарма цей варіант вважають за краще багато знаменитих жінок з шоу-бізнесу &# 8212; наприклад, Вікторія Бекхем не змінює цієї стрижці ось уже багато років. У неї зроблений, до речі, варіант з подовженим пасмами. Назва жіночих стрижок види жіночих стрижок 2

Відмінно підкреслює витончені риси обличчя, в поєднанні з цієї стрижкою добре виглядають різні види фарбувань. Ця стрижка здатна зробити об’ємною навіть рідкісну і тонку шевелюру.

Боб вимагає укладання, проте, нічого складного в цьому немає — з часом на процедуру буде йти не більше 5-10 хвилин. Також зачіска потребує регулярного оновлення у майстри, щоб відновлювати свою форму.

Обзавівшись стрижкою «боб», можна на її основі створювати на голові як класичні укладання, які підходять для офісних буднів, так і бунтарські, недбалі варіанти, які підійдуть для веселого проведення часу в неформальній обстановці.

На відео &# 8212; боб на коротке волосся:

 • прямий боб має всі пасма однакової довжини, а багатошаровий — різні.
 • асиметричний варіант стрижеться таким образам, що одна зі сторін — права чи ліва &# 8212; виходить коротша за іншу. Такий прийом допомагає приховати недолік у вигляді повних щік, подовжити обличчя, зробить зовнішність витонченіше.
 • Боб з подовженими пасмами схожий на класичний варіант. Однак при цьому він має характерні довгі передні пасма, які плавно коротшають до потилиці. Ця стрижка добре поєднується з креативним фарбуванням. Назва жіночих стрижок види жіночих стрижок 2
 • Боб-грибок на ніжці відрізняється ультракоротким потилицею і подовженими передніми пасмами. Потилицю найчастіше виголюється, тоді як верхні тім’яної пасма залишаються довгими. Ця техніка створює характерну форму &# 8212; витончену шапочку. Назва жіночих стрижок види жіночих стрижок 2
 • Крім перерахованих, ще можливі такі варіанти, як боб-ретро, що має на увазі багатошарову техніку і недбалу укладку, романтичний боб, що має подовжену косу чубок, асиметричний боб з текстурованими пасмами, що має вкрай стильний сучасний вигляд. Назва жіночих стрижок види жіночих стрижок 2
 • Боб добре виглядає на прямих і кучерявих волоссі, підходить жінкам будь-якого віку і типу зовнішності. За цю універсальність і люблять її вдячні клієнтки.
 • Боб досить довго не втрачає своєї форми, залишаючись стильною і доглянутою стрижкою.

під хлопчика

Назва говорить сама за себе: це коротка і досить пустотлива стрижка, додає жінці моложавості, за що улюблена жінками у віці. Особливо підходить жінкам худенькою фігури &# 8212; в поєднанні з важким, повним статурою виглядає не настільки ефектно.

Назва жіночих стрижок види жіночих стрижок 2

характерна особливість &# 8212; дуже короткі потиличні і бічні пасма і трохи подовжена верхівка.

Французька

Ця стрижка має на увазі обов’язкову филировку пасом, що надає голові легку недбалість, таку популярну нині. Особливо підійде така стрижка жінкам креативним, які займаються творчою діяльністю. Назва жіночих стрижок види жіночих стрижок 2

Витончена коротка стрижка, яка користується популярністю у багатьох відомих зірок кіно і шоу-бізнесу. Гарсон просто укладається, чудово, стильно виглядає, добре поєднується з різними фарбуваннями. Назва жіночих стрижок види жіночих стрижок 2

Додає жінці озорное чарівність, але вимагає правильних рис і гарної форми особи, так як сильно відкриває його. Стан шкіри теж має бути близько до ідеального. Але якщо всі ці достоїнства вам притаманні, то стрижка гарсон може дивним чином прикрасити зовнішність.

Назва жіночих стрижок види жіночих стрижок 2Як виглядають красиві хвости на довге волосся і наскільки складно виконати таку зачіску, можна побачити тут в статті.

А ось які гарні зачіски для підлітків дівчаток найпопулярніші, можна побачити на фото в статті.

Так само буде цікаво побачити на фото, як виглядають красиві весільні зачіски на довге волосся: http://opricheske.com/pricheski/p-prazdnichnye/svadebnye-na-dlinnye-volosy-s-fatoj.html

А ось як виглядає і як зробити гарний пучок на середні волосся, допоможе зрозуміти відео з даної статті.

Ця традиційно чоловіча стрижка користується популярністю і у жінок. Особливо добре вона виглядає в поєднанні з жорсткими сивим волоссям. Назва жіночих стрижок види жіночих стрижок 2

Стрижка вимагає красивих рис обличчя і його правильної форми — так як сильно відкриває вуха, лоб і щоки.

«Їжачок» дуже молодить, саме тому його часто вибирають жінки у віці. Особливо добре стрижка виглядає, якщо у жінки підтягнута струнка фігура.

Стильна і модна стрижка, відмінно виглядає на короткій прямій шевелюрі. Підходить для жорстких, здорового волосся. Добре поєднується з виразними рисами обличчя. Назва жіночих стрижок види жіночих стрижок 2

Пікс відмінно підходить для різних креативних фарбувань. Тому, маючи цю стрижку, ви зможете дозволити собі цікаве мелірування або колорування, що дозволить повністю поміняти образ, зробить його більш цікавим. А ось як відбувається укладання зачіски Пікс і наскільки ефектно виглядає така зачіска, можна побачити на фото в статті.

Відноситься до ретро-варіантів. Найчастіше її вибирають жінки у віці, а серед молодих дівчат вона не користується особливою популярністю. Назва жіночих стрижок види жіночих стрижок 2

Не підходить жінкам з круглим обличчям, зате відмінно виглядає якщо форма особи — овальна.

Увага: ця стрижка вимагає ретельного виконання, тому прискіпливо вибирайте майстра &# 8212; не кожному «сесон» буде по плечу. Для тих хто хоче більше дізнатися про стрижку сесон, варто перейти по посиланню і подивитися відео.

Для середніх волосся

Одна з найпопулярніших жіночих стрижок в світі. Причому, ця популярність не меркне ось уже років 30-40. Така сталість пояснюється її універсальністю. Крім середніх волосся, вона також добре виглядає і в короткому варіанті. Не потребує складної укладання, є класичним елегантним варіантом, здатним прикрасити зовнішність будь-якої жінки.

Назва жіночих стрижок види жіночих стрижок 2

Класична стрижка має обов’язкову густу чубок до брів і рівні, прямі, гладкі пасма. Але зараз, поряд з класичним варіантом, користуються популярністю і різновиди стрижки з рваними пасмами, градуйованими, асиметричне каре і інші варіанти. Всі ці різновиди по-своєму гарні, стильно і сучасно виглядають. Деякі з них і зовсім не вимагають чубчика.

Можливо вам так само буде цікаво дізнатися про те, чи йде рудий колір волосся карооким.

Варіацій каре зараз існує безліч. Кожна жінка може без зусиль підібрати підходящу для себе. Так, каре може бути рівним, текстурованим, рваним, асиметричним, з чубчиком і без, навіть можливий такий варіант, як каскадне каре, коли стрижка має форму каре, однак техніка виконання — каскадний. Цей варіант робить шевелюру об’ємної і не вимагає укладання.

Одна з класичних стрижок. Здатна надати обсяг шевелюрі за рахунок своїх пологих, м’яких сходинок. На основі «драбинки» перукарі створюють безліч інших стрижок, вміло включаючи цю техніку в свої креативні розробки.

Назва жіночих стрижок види жіночих стрижок 2

Зазвичай доповнюється прямою чубчиком. Причому, ця деталь доходить або до брів, або буває зовсім коротка — до середини чола. Останній варіант досить ексцентричний і підійде особливо екстравагантним особам, які мають правильні риси обличчя і красиву форму голови.

Драбинка відмінно коригує риси обличчя. Так, вона особливо підходить для грубуватих, різких рис, додаючи їм жіночність і м’якість. Також є «паличкою-виручалочкою» і для жінок, які мають квадратну або круглу форму обличчя і повні щоки. А ось як виглядає стрижка драбинка на середні волосся, можна подивитися на відео в даній статті.

Для довгого волосся

Техніка цієї стрижки така ж як у драбинки &# 8212; ступінчаста. Однак, в даному випадку ці самі сходинки більш явно і чітко виражені і охоплюють весь обсяг волосся. У той час як драбинкою іноді стрижуться лише пасма у особи.

Назва жіночих стрижок види жіночих стрижок 2

Крім довгої шевелюри, «каскад» добре змориться і на середніх волоссі.

Має короткі пасма на маківці, але довжина сходинок поступово збільшується, у міру того, як стрижка спускається вниз. Часто поєднується з чубчиком, яка може бути різної форми і довжини. Каскад добре виглядає і з подовженою, і з асиметричною, і з рваною чубчиком.

Каскад не дуже потребує укладанні, так як сама техніка виконання створює достатній природний обсяг. Однак, якщо ви любите часто змінюватися, то обзаведіться засобами для укладки, феном, праскою і плойкою &# 8212; і зможете без праці на основі каскаду створювати безліч різних укладок — і для роботи, і більш витончених — для особливих випадків. А в даній статті можна подивитися додаткові фото красивих стрижок на середні волосся каскад.

Найкраще поєднується з прямим волоссям — рівна структура дозволяє наочно продемонструвати ступінчасту техніку. А ось власницям кучерявою шевелюри каскад може і не підійти — на хвилястих волоссі, які не мають певної форми, буде непомітна багатошаровість.

Відмінно підійде для густий, щільної шевелюри. Розвантаживши за допомогою своєї техніки таку шевелюру, каскад додасть їй необхідну легкість і легкість.

градуйований боб

Цей різновид класичного бобу відрізняється градуйованими пасмами. Такий прийом робить стрижку більш об’ємною, що особливо підходить жінкам з тонкими волоссям. Один з варіантів бобу, який добре виглядає на довгому волоссі.

На світлині &# 8212; градуйований боб: Назва жіночих стрижок види жіночих стрижок 2

Ця стрижка взяла собі основні плюси «бобу» і «каре». Так, вона відмінно додає об’єм і має характерну форму бобу, але при цьому стрижеться, як каре — з більш коротким потилицею і подовженими передніми пасмами. Назва жіночих стрижок види жіночих стрижок 2

подовжений боб

Чудовий варіант для жінок, які хочуть боб, але не готові розлучатися з довжиною волосся. Варіант хороший тим, що відмінно виглядає і на прямих, і на кучерявих волоссі.

Назва жіночих стрижок види жіночих стрижок 2

трапецієвидне каре

Цей різновид класичного каре має свої особливості: вона має на увазі креативне фарбування &# 8212; мелірування або колорування і незвичайну техніку виконання &# 8212; з виділеними голчастими стирчать пасмами.

Назва жіночих стрижок види жіночих стрижок 2

це варіант &# 8212; досить екстравагантний і підійде сміливим жінкам, для яких природно бути в центрі загальної уваги.

Ми розглянули основні варіанти жіночих стрижок. Тепер ви в курсі, як називаються і чим відрізняються жіночі стрижки, тому можете «на рівних» спілкуватися з майстром в салоні, пояснюючи йому який варіант ви хочете. Вибирайте з класичних і креативних стрижок, мене, експериментуйте, робіть свій образ більш стильним і красивим.

Короткий опис статті: Стрижки жіночі фото назва, стрижки жіночі фото назва

Джерело: Назва жіночих стрижок, види жіночих стрижок

Також ви можете прочитати