• короткі жіночі стрижки

  Назва жіночих стрижок. Усі стрижки з фото

  21.06.2015

  Назва жіночих стрижок

  Різноманітність стрижок варіюється в залежності від типу волосся, їх густоти і довжини. Кожну стрижку, з допомогою укладок, можна адаптувати під будь-яка подія, зустріч і захід. Комусь до душі короткі стрижки, хтось не відрощує волосся довше плечей, тому що не хоче витрачати час на їх укладання, а хтось відростив волосся нижче пояса, але хоче привнести в стрижку родзинку. Назва жіночих стрижок та їх специфіка базуються саме на перерахованих критеріях і перевагах клієнтів.

  1. Каре – зручна, практична і легко трансформовані стрижка. Акуратно виглядає на рівних або ледь кучерявих волоссі. Види каре:

  — класичне (довжина волосся сягає середини шиї);

  — асиметричне (лінія зрізу волосся опускається при переході від одного боку до другого. Приміром, ледь прикрита мочка правого вуха і майже стосуються плечей волосся з боку лівого вуха);

  — подовжене каре (волосся до плечей);

  — каре на ніжці (на шиї залишається пасмо волосся, яка не состригается з основною масою волосся);

  — градуированное каре;

  2. Каскад – популярна стрижка серед дівчат з рівними тонкими волоссям. Вона акуратно виглядає, надає виразності особі та обсягу волоссю.

  3. Французька стрижка робить тонкі волосся пишними за рахунок короткої довжини. Зістригати волосся практично до 4-5 см, діляться проділом, мелируются або фарбуються окремими пасмами, що робить образ їх власниці унікальним і неповторним.

  Короткий опис статті: короткі жіночі стрижки

  Джерело: Назва жіночих стрижок | Все стрижки з фото

  Також ви можете прочитати