Наймодніші зачіски

13.08.2015

Магія стрижки. Наймодніші зачіски 2013-2014

А ви знаєте, що правильно підібрана зачіска зробить вас молодшими, яскравіше, помітніше? А форма стрижки здатна зробити образ сучасним? Важливо тільки знайти свою стильну зачіску в неймовірній кількості моделей стрижок, які сьогодні є найбільш актуальними. Модні жіночі зачіски покликані відкрити чарівність жіночності та окреслити сильні сторони жіночої натури.

наймодніші зачіски. Короткі волосся

Якщо ви вибрали для себе коротку стрижку і не збираєтеся міняти імідж, все одно можна з легкістю підібрати новий образ серед можливих варіантів. Як завжди популярні геометричні форми з чіткою окантовкою. Однак сьогодні стали більш помітні, що вибилися пасма із загальної маси. Звичайно подовжені волосся залишаються в особи, потилицю ж оформлений більш строго. Модні жіночі зачіски для короткого волосся зроблять образ стильним і сучасним.

Взагалі, сьогодні майже всі види класичних зачісок трансформувалися і пішли від надто строгих форм. Найчастіше волосся мають різну довжину, наймодніші прическисоздаются на основі градуйованих стрижок.

Характерно, що на модних показах стрижки на коротке волосся виявилися найпопулярнішими, а варіантів чубчика зустрічалося неймовірно багато. Зустрічалися зачіски з довгою чубчиком, з короткою і піднесеною, але самої незвичайної виглядала зачіска на короткому волоссі від Giorgio Armani. Волосся, укладене хвилею з несиметричним проділом і відкривають лоб.

Як зробити модну зачіску на волоссі середньої довжини?

Якщо вам імпонує зачіска з волоссям середньої довжини, зверніть увагу на самі модні зачіски для середніх волосся. Наприклад, каре, в якому є подовжені передні пасма або асиметричний боб. Принадність останньої полягає в тому, що волосся з одного боку трохи довше, ніж з іншого. Це дозволяє створити яскравий і запам’ятовується образ.

Також дасть знати оточуючим, що ви в курсі нових тенденцій, стрижка, основою якої є каскад. Проте сьогодні це щось середнє між каре і каскадом, оскільки навіть самі короткі волосся досягають вух. Таким чином, ця стрижка нітрохи не схожа на каскад дев’яностих, у якої волосся на маківці стояли сторчма.

У цілому, середня довжина сьогодні оптимальна для тих, хто хоче виглядати мило і трохи романтично. Достатньо просто укласти волосся локонами, і ваш образ стане цілком сучасним.

наймодніші зачіски. Довге волосся

Модні покази не обійшлися без демонстрації зачісок з довгого волосся. Модні зачіски 2013-2014 з довгого волосся — це найчастіше волосся, накручене на бігуді. Іноді такі зачіски навіть занадто об’ємні.

Однак прямі довге волосся теж в тренді. Зазвичай довжина у них не рівномірна, а градуйована.

Пряма довга чубчик з довгим волоссям також залишиться в фаворі у модниць. Але і зовсім без чубка довге волосся можуть зробити образ стильним. Тоді бажано використовувати яке-небудь цікаве рішення у формуванні зачіски. Наприклад, передні пасма робити трохи коротше, ззаду ж залишати волосся довгими. Тільки така зачіска буде оптимальна лише на прямих волоссі.

наймодніші зачіски. З чілкою або без?

Як зробити модну зачіску? Варто прикрасити її чубчиком. Вона завжди була і залишається головною і помітною частиною будь-якої зачіски. На перший план виходить пряма, досить густа чубчик. Проте часто вона має дугоподібний зріз, тобто крайні волосся трохи довше, ніж ті, що в центрі. Якщо ж у вас кучеряве волосся, краще відмовитися від чубчика взагалі або регулярно її випрямляти.

Ми розповіли лише загальні тенденції модних зачісок 2013-2014. Є ще цілий перелік актуальних зачісок. Наприклад, на показі Prada моделі продемонстрували волосся як з-під душу, завиті і на вигляд мокрі. А показ Tony Yaacoub дав зрозуміти модницям, що складні плетіння на чарівних головках сьогодні в тренді.

Зробити зачіску, яка буде модною, насправді нескладно. Досить показати майстрові фото, щоб він зміг змалювати побачене на ваших волоссі. Складно вибрати таку її форму, яка буде прикрашати і не затьмарить природне чарівність жінки. Тому підбирати модну стрижку потрібно вміло, не забуваючи про власні характерні особливості.

Короткий опис статті: наймодніші стрижки жіночі зачіски покликані відкрити чарівність жіночності та окреслити сильні сторони жіночої натури наймодніші зачіски модні зачіски 2013 2014 модні жіночі зачіски як зробити модну зачіску

Джерело: наймодніші зачіски

Також ви можете прочитати