Наймодніші чоловічі зачіски і стрижки 2015 року

11.06.2016

Самі модні чоловічі зачіски і стрижки 2015 року

Модні чоловічі зачіски 2015

Опубліковано 06.08.2015

Тривалий час чоловіки, можна сказати, не сильно проявляли себе в плані цікавих зачісок. Але в цьому році стався справжній «прорив». Куди не глянь – скрізь знайдеться хоч один чоловік з модно підстриженими та укладеним волоссям.

Які вони, модні чоловічі стрижки 2015?

Стригтися в цьому році модно так, щоб зверху були відносно довгі або довге волосся, а ззаду і з боків – короткі.

наймодніші чоловічі зачіски 2015

Наймодніші чоловічі зачіски і стрижки 2015 року

Така зачіска по-справжньому смілива, аристократична, яскрава і дуже модна. Помпадур – це обов’язково наявність досить довгого волосся на маківці, щоб можна було створити необхідний обсяг.

З боків волосся повинні бути туго зав’язані або приглажены. Зазвичай обсяг на маківці, і прилизані боки створюються за допомогою гелю, лаку та інших засобів для укладання волосся.

З-за додаткового обсягу зверху, Помпадур відмінно підійде чоловікам з особою круглого типу.

Таку зачіску можна сміливо вважати різноманітністю Помпадура, але вона має свої особливості. Наприклад, волосся з боків не прилизываются різними засобами, а дуже коротко стрижуться.

При цьому довгі волосся на маківці зачесываются і укладаються косметичними засобами назад. У зачісці Андеркат, на відміну від описаної вище, є чітка різниця між довгими і короткими волоссям. З-за того, що зачіска не дуже висока, то вона підійде для будь-якого типу обличчя.

Список Модні чоловічі зачіски 2015 був би не повним без Чоловічого пучка. Ця зачіска стала популярною ще в минулому році, але залишається на піку популярності і в цьому.

Щоб зробити собі таку, потрібно відростити досить довге волосся. Далі, коли довжина буде дозволяти зав’язати волосся в пучок, то можна щодня виглядати модно, не вдаючись до послуг перукарів і до використання косметичних засобів. Досить буде просто зібрати волосся гумкою і зав’язати ззаду або на маківці.

Але так було в минулому році. Сьогодні є й інший варіант, адже стилісти не сидять на місці. Зараз можна носити на голові комбінацію описаної вище зачіски Андеркут і Чоловічого пучка. При цьому волосся акуратно збираються в пучок лише зверху, так як внизу і з боків вони коротко пострижені і збирати вже нічого.

до Речі таку зачіску можна робити і вдома, головне мати добру спец машинку і бажання бути стильним. А купити машинку для стрижки волосся Wahl можете за посиланням.

Ось такі вони, модні чоловічі зачіски 2015. Так, може здатися, що описані зачіски носять тільки з бородою. Це не зовсім так. Просто співпало дві тенденції – борода і такі зачіски. Так що, якщо у вас немає бороди – не біда! Вибирайте, які модні чоловічі стрижки 2015 вам підходять і радуйте оточуючих своїм зовнішнім виглядом.

наймодніші чоловічі стрижки осінь-зима 2015-2016 фото

Наймодніші чоловічі зачіски і стрижки 2015 року

При описі модних тенденцій поточного року в області стрижок і укладок для чоловіків, стилістами розроблені досить чіткі критерії, що дозволяють візуалізувати образ і слідувати йому при створенні стилю.

Наймодніші чоловічі зачіски і стрижки 2015 року

Головні тенденції чоловічих стрижок осінь-зима 2015-2016

У процесі підбору актуальною чоловічої стрижки важливо, щоб били враховані як можна більше нюансів конкретного чоловіка вік, ритм життя, необхідність у копіткої щоденної укладанні, практичність стрижки і комфорт її щасливого володаря. Важливо також врахувати структуру волосся і овал обличчя. оскільки це є визначальним фактором при підборі довжини волосся.

Наймодніші чоловічі зачіски і стрижки 2015 року

В поточному сезоні модні різні чоловічі зачіски на основі різної довжини волосся, проте клієнту варто врахувати ряд основних моментів:

 • Короткі волосся не вимагають ретельного догляду і менш кропіткий процес їх укладання.
 • Зачіски з використанням асиметричних елементів або градуйованому пасм вимагають певної вправності для правильного укладання.
 • Якщо у вас тонке волосся, бажано вибрати коротку стрижку і ретельну філіровку, що візуально додасть волоссю об’єму.
 • Стрижка у формі каскаду рішуче не підходить власникам неслухняних густого кучерявого волосся, філіровку в такому випадку також бажано виключити.
 • Якщо у вас обличчя трикутної форми виберіть стрижку з елементами асиметрії. У поєднанні з таким типом особи відмінно виглядає недбала укладання за допомогою гелю для волосся.
 • Для чоловіків з круглою формою обличчя підійде багатошарова стрижка з плавним переходом, що допоможе візуально подовжити форму обличчя.

Наймодніші чоловічі зачіски і стрижки 2015 року

Модна стрижка «Топ-кнот»

Актуальна в нинішньому сезоні. Дослівно таке назва перекладається як вузол нагорі. Ця чоловіча стрижка являє собою вдале поєднання двох поширених типів зачісок. Така зачіска може підійти більшості чоловіків переважно у віці до 40 років.

Наймодніші чоловічі зачіски і стрижки 2015 року

Стрижка «Бан»

Ще один тренд нинішнього сезону. Суть її виконання полягає у зібраних на потилиці основної частини волосся, при цьому використовуючи ассиметрию або залишаючи вільними деяку кількість пасм.

Наймодніші чоловічі зачіски і стрижки 2015 року

Стрижка «Андеркат»

Хіт нинішнього сезону, має при цьому досить просте виконання. Для створення такої зачіски необхідно виголити потиличну частку і віскі, піднявши при цьому чубчик і всадив до потилиці за принципом від лоба.

Наймодніші чоловічі зачіски і стрижки 2015 року

Також в моді вічна класика стиль ретро, рвані кінці додають до будь-яких типів стрижок для чоловіків, асиметрія форм. Актуальність набирають чоловічі стрижки з акцентом на обсяг в області тімені, максимально выбривая при цьому віскі.

Така стрижка дає простір для фантазії можна експериментувати з творчим безладом або добиватися ефекту ідеальної гладкості. Оригінальною ідеєю для такої стрижки послужить створення своєрідного гнізда.

При виборі чоловічої стрижки слід дотримуватися основних принципів моделювання, до яких відносять:

 • В першу чергу слід орієнтуватися на те, що підходить саме вам, і лише як другорядну завдання використовувати модні віяння.
 • При виборі виду стрижки орієнтуйтеся на особливості зовнішності. Слід постаратися максимально скрасити наявні недоліки і прикрасити гідності.
 • Кардинальні зміни не завжди доречні якщо ви прийняли рішення змінити себе в корені, приходьте до цього поступово. Не варто шокувати оточення і стає предметом зайвих пересудів.
 • Якщо ви володієте такою прикрою особливістю більшості чоловіків, як залисини не впадайте у відчай, за допомогою правильно обраної зачіски ви зможете прикрасити цей недолік, залишаючись при цьому в тренді.
 • Для чоловіків з кучерявим або кучерявими волоссям і круглим обличчям прекрасним виходом будуть стрижки зі знятими скронями вона візуально подовжить і врівноважить особа, при цьому виглядає дуже сучасно і стильно.

Наймодніші чоловічі зачіски і стрижки 2015 року

У наші дні не тільки жінки повинні ретельно стежити за собою, чоловікам також притаманний інтерес до останніх тенденцій в світі моди. Від типу стрижки часто залежить враження, вироблене її власником на оточення. Доглянуте волосся і ноги незмінний показник сучасного ділового чоловіка. Модна чоловіча стрижка в сезоні 2015-2016 це необхідність, якій варто приділити належну увагу.

Короткий опис статті: модні чоловічі стрижки Список Модні чоловічі зачіски 2015 був би не повним без Чоловічого пучка. Ця зачіска стала популярною ще в минулому році, але залишається на піку популярності і в цьому. Модні чоловічі зачіски 2015, стрижки

Джерело: наймодніші чоловічі зачіски і стрижки 2015 року

Також ви можете прочитати