• стрижки для круглого обличчя

  Найкращі й підходящі стрижки для круглого повного особи, фото

  30.08.2015

  найкращі й підходящі стрижки для круглого повного особи, фото

  Круглолиці дівчата і жінки не з чуток знають, як буває складно підібрати відповідну стрижку. Особливо якщо ви володарка пишних форм, адже кругле обличчя і пухкенькі щічки виглядають мило тільки в дитинстві. У зрілому віці всі ми прагнемо ідеальним формам. І у випадку з зачіскою, шукаємо варіанти, які візуально зроблять кругле обличчя овальним і зменшать щоки.


  Багато при підборі зачіски орієнтуються тільки на форму обличчя. Це неправильний підхід, адже необхідно враховувати багато факторів: тип фігури, вікові особливості, кольоротип, риси обличчя. Правильна стрижка для повного круглого особи повинна не тільки подовжити його форму, але і гармоніювати із загальним чином. Пропонуємо вам кілька варіантів таких зачісок.

  Модні жіночі короткі стрижки для повного особи 2014

  Головне завдання будь-якої зачіски — підкреслити красу своєї власниці. Але дуже часто у неї є ще одна не менш важлива мета — візуально скоректувати форму обличчя. Круглолицим повним жінкам з цим завданням допоможуть впоратися стрижки з об’ємом на маківці. Надати особі овальну форму можна і зачіскою з видовженими пасмами попереду, як, наприклад, боб-каре. Хорошим варіантом короткої зачіски буде і гаврош з об’ємною чубчиком і маківкою.

  Вибираючи коротку стрижку, повним дамам варто також звернути увагу на варіанти з довгою косою чубчиком і асиметричними пасмами. Табу для круглолицих жінок є ультракороткі зачіски, пряма рівна чолка і проділ посередині.

  Модні стрижки для повного особи на волосся середньої довжини

  Волосся середньої довжини ідеально підходять і струнким, і пишним дамам. Але є свої нюанси для власниць повного особи. По-перше, оптимальна довжина стрижки-до плечей. По-друге, вибирати слід стрижку на основі каскаду. З допомогою цього прийому можна прибрати
  непотрібний обсяг, а рвані пасма скорегують форму особи. Ідеальними стрижками будуть: паж і його варіації, подовжений боб з филированием, градуированное каре.

  Модні довгі стрижки для повного особи

  Довге волосся завжди були еталоном жіночності. Ось тільки повним жінкам варто обережно підходити до вибору довгих стрижок. Справа в тому, що розпущене прямі довге волосся візуально надають обсягу, приховуючи шию і плечі. Щоб цього не допустити, дівчатам з формами варто вибирати каскадні довгі стрижки, з косими проділом і чубчиком. Оптимальна довжина — трохи нижче лопаток. Якщо волосся довше, то їх краще носити у високому кінському хвості або заплітаючи в фігурну косу. Повним дівчатам також протипоказані симетричне мелірування і ультракороткая чубчик. Краще всього на довге волосся вибирати каскадну стрижку з брондированием, причому світлі пасма повинні обрамляти особа. Приклади таких стрижок ви можете побачити на фото.

  Короткий опис статті: стрижки для круглого обличчя Жіночі стрижки для повного особи повинні правильно коректувати овал: подовжувати його і приховувати щічки. Для цих цілей підійдуть каскадні стрижки різної довжини з косими проділом і чубчиком короткі стрижки для повного особи, стрижки для повного особи модні довгі стрижки

  Джерело: найкращі й підходящі стрижки для круглого повного особи, фото

  Також ви можете прочитати