Мультики про машинки для маленьких

06.06.2016

Мультики про машинки для маленьких

Мультики про машинки для маленьких

Всі діти люблять мультики, і навіть багато дорослих їх дивляться із задоволенням. Якщо раніше в мультиплікаційних фільмах головними героями найчастіше були люди і тварини, що живуть як люди, то зараз все частіше з’являються мультфільми про машини та інші транспортні засоби, що ведуть людський спосіб життя. Такі мультики користуються величезною популярністю в усьому світі. Але не всі батьки, чиї діти (а це і хлопчики, і дівчатка) люблять дивитися про машини, знають весь перелік існуючих дитячих мультиків. Так як з-за зростаючої популярності машин стали з’являтися мультики про поліцейські машини, вантажні машини, автобуси, трактори, рятувальників та інші види машин.

Для допомоги батькам в пошуку, пропонуємо перелік мультиків про машинки, розділений на дві групи: радянські і зарубіжні (Дісней та ін. компаній).

Радянські мультики про машинки для маленьких

Особливістю радянських мультиків є те, що тоді всі мультики були тільки мальованими або ляльковими, але все одно цікавими, веселими і повчальними.

 1. «Казки про машини» — складається з трьох добрих казок-новел з виховним ефектом «Веселий автобус», «Трактор-неумейка», «Маленький моторолер».
 2. «Автомобіль кота Леопольда» — всім відома історія про кота Леопольда і мишей, після появи автомобіля. Як завжди добро перемагає зло. «Кочу, куди хочу».
 3. «Дорожня казка» — мультфільм про звичайних людських стосунках між вантажівкою і легковиком.
 4. «Паровозик із Ромашкова» — історія про маленького Паровозику, возившем дітей до станції Ромашкова, але постійно спізнюється з-за своєї любові спостерігати за красою навколишнього світу.
 5. «Казка про тракторі «Новачок» — це мультик про тракторі, який щойно вийшов з товарного поїзда, і вирушає в дорогу.
 6. «Лисиця, ведмідь і мотоцикл з коляскою» — в традиційної казки про звірів з’являється новий персонаж — дерев’яний мотоцикл, винайдений ведмедем, але, як завжди, хитра й зухвала лисиця хоче його отримати.
 7. Також до мультиків про машини можна віднести мультфільми «В порту» і «Маленький катерок», в яких діти знайомляться з цікавою життям великого морського порту і з пригодами маленького, але дуже доброго катерка «Чижика», развозившего вантажі по річці.

На зміну мальованим і ляльковим мультфільмів на наші екрани прийшли дуже яскраві зарубіжні мультфільми, створені за допомогою комп’ютерних технологій.

Зарубіжні мультики про машинки

 1. «Тачки» — історія як загубився в маленькому глухому містечку Радіатор-Спрінгс всім відомий гоночний автомобіль «Блискавка» Маккуїн і знайшов собі нових друзів.
 2. «Тачки 2» — про те, як відправившись на гоночні змагання Grand Prix
 3. Блискавка Маккуїн і його друг Метр потрапляють у пригоди, повні небезпек і інтриг.
 4. «Тачки: Байки Метра» — міні-серіал про життя авто-буксира Метра, що складається з невеликих, але повчальних історій.
 5. «Роррі — гоночна тачка» — мультиплікаційний серіал про пригоди червоної гоночної машинки по імені Роррі, кожна серія має повчальний характер.
 6. «Місто тачок» — мультсеріал про цьому місті Машин і пригоди дев’яти його жителів. Вчить чесності, поваги до старших і чуйності.
 7. «Фінлі: Маленька пожежна машинка» — мультфільм про рятувальників Фінлі і його друзів: евакуаторі Джессі, сміттєвозі Горбі, екскаваторі Ді Джея та ін. Вчить підтримувати одного в біді і поважати оточуючих.
 8. «Кідді – супергрузовичок» — про пригоди і перетворення маленького веселого вантажівки Кідд.
 9. «Метеор і круті тачки» — мультфільм про маленьких машинках на великих колесах, мріють скоріше стати дорослими і прийняти Мультики про машинки для маленьких
  участь у цьому Автошоу, а поки вони вчаться в початковій школі Крашинтон Парку.
 10. Крім перерахованих, є ще мультфільми: «Таггер: Джип, який хотів літати», «про Боба-будівельника», «Паровозик Томас та його друзі», «Пригоди говорять автобусів», «Веселі паровозики з Чаггінгтона».

Дитячі розвиваючі мультики з машинками

З-за великого інтересу маленьких дітей до машинок, їх зробили головними героями в таких розвиваючих мультфільмах як «Вчимо геометричні фігури – про веселу машинку» із серії Мамине Сонечко і «Краник Стьопа». Ці мультфільми розраховані на дітлахів до двох років.

Всі мультики про машинки для маленьких дітей дуже веселі, але і водночас повчальні, так як навчають дітей основам дружби і взаємодопомоги.

Короткий опис статті: машинки

Джерело: Мультики про машинки для маленьких

Також ви можете прочитати