Молодіжні чоловічі стрижки

23.08.2015

Молодіжні чоловічі стрижки

Молодіжні чоловічі стрижки досить різноманітні. Модні тенденції дозволяють кожній молодій людині вибрати зачіску по душі.

Якщо говорити про довжину волосся в стрижці, то вона досить різноманітна. Проте найпопулярніші варіанти — це стрижки на короткі і середні волосся. Стрижки можуть бути будь-якими, найголовніше в чоловічої стрижки на сьогоднішній день — це укладання. Красива укладка привертає увагу до чоловіка, дозволяє йому підкреслити достоїнства, приховати недоліки.

Для створення красивої укладання чоловіки використовують різні елементи стрижок.

Молодіжні чоловічі стрижки

Головні тенденції чоловічих молодіжних стрижок.

1. У коротких стрижках самим модним стає збільшення обсягу в тім’яній частині зачіски, зведення волосся нанівець в області скронь і потилиці. Такі тенденції використовуються у багатьох стрижках. Роблять це для того, щоб з передньої частини волосся можна було створити цікаву укладання. Наприклад, підведення волосся вгору з допомогою гелю. Також модним укладанням є недбала зачіска, в якій волосся за допомогою гелю направляються в різні сторони. Виглядають такі укладання дуже стильно і модно. Також роблять з таких укладання волосся в стилі гніздо, тобто волосся акуратно укладаються треба лобом. Роблять і укладання в стилі ірокез, де волосся в центрі збираються і направляються нагору за допомогою гелю.

2. Довга чолка — модний елемент, що використовується в багатьох стрижках. Чубок можна спрямувати вбік, підняти вгору, зробити ретро-укладання з укладання чубчика тому з допомогою гелю або укладання з глибоким косим проділом.

3. Зачіски з об’ємом зверху, зведення волосся нанівець в області потилиці. Волосся залишаються досить довгими, їх укладають назад або убік. Такі стрижки підходять для елегантних чоловіків, які повинні виглядати бездоганно в будь-якій ситуації. З такими стрижками у вас це виходитиме без проблем.

4. На подовжених волоссі модно робити стрижки з елементами градуювання, асиметрії. Волосся, що спускаються сходами, чудово виглядають і на прямих, і на кучерявих волоссі. Копиця кучерявого волосся — це відмінна зачіски, яка прикрасить чоловіка. Якщо ви володар таких волосся, то цінуйте це і задумайтесь над подовженою стрижкою. Укладання модно робити будь-які. На прямих волоссі — це елегантна укладання, з збиранням волосся ззаду. Молодіжним варіантом є укладання з ефектом мокрого волосся. Ступінчасті довгі стрижки з такою зачіскою виглядають чудово. Кучеряве волосся можуть просто лежати або бути елегантно укладене лаком.

Саме стрижки, на основі яких можна створити будь-які зачіски — від елегантних до самих креативних, придатних для вечірки, підійдуть молоді.

Молодіжні чоловічі стрижки на середні волосся

Молодіжні чоловічі стрижки на коротке волосся.

Їжачок — це стрижка для спортивних молодих людей, які люблять носити коротке волосся. Виглядає вона нехитро. З такою можна відправитися хоч куди. Підійде вона і для елегантного образу. Якщо ж ви хочете зробити цікаву зачіску, просто виділіть пасма гелем.

Бокс і напівбокс. Це стрижки зі знятими волоссям в області потилиці і на скронях. Така шапочка з короткого волосся дозволить вам зробити укладання, про які написано вище. Роблять також сучасну версію полубокса. Волосся знімаються «на ні» тільки в нижній зоні потилиці. Роблять стрижку методом накладання пасма на пасмо, вона виходить ступінчастою. Чубок зазвичай стрижуть зубчиками. Виходить відмінна молодіжна зачіска, яку можна укласти елегантно. Така стрижка дає вам простір для фантазії.

Стрижка теніс. На голові створюється майданчик, її можна робити самими різними способами. Це спортивна стрижка.

Стрижки вояж, фаворит. Ці стрижки для елегантних чоловіків, які укладають волосся назад або набік. Для них потрібна саме така стрижка, в якій потилицю коротко пострижений, у верхній же частині зачіски створений пишний об’єм. Ці волосся і укладається різноманітними способами.

Молодіжні чоловічі стрижки на середні волосся.

Градуированное каре. Ця чоловіча стрижка є модною у любителів подовжених волосся. Стрижка спускається від чубчика вниз сходами. Така молодіжна чоловіча стрижка красиво обрамляє обличчя. Також за рахунок того, що стрижка робиться з градуюванням, збільшується обсяг зачіски. Градуювання — це сходинки, тобто волосся зачіски спускаються пасмо за пасмом, кожен шар довше попереднього. Зачіску можна носити з проділом або без нього, можна робити різні укладання.

Шапочка на волоссі. Цікаво буде виглядати зачіска, в якій волосся стрижуться шапочкою. Така зачіска обрамляє обличчя, підходить стрижки і для прямих, і для кучерявого волосся. Стрижку, також, можна зробити багатошаровою, щоб кучері красиво лежали.

молодіжні Чоловічі стрижки відрізняються різноманітністю фасонів і укладок, які можна зробити на базі них. Вибирайте те, що вам подобається і підходить.

Короткий опис статті: короткі чоловічі стрижки

Джерело: Молодіжні чоловічі стрижки

Також ви можете прочитати