Модний вирок

06.06.2015

Як стати учасником програми «Модний вирок»

Ви хочете змінити свій власний стиль або зовнішній вигляд людини з вашого оточення?

Ви вважаєте, що відсутність стилю заважає вам налагодити особисте життя, знайти нову роботу, розширити коло знайомств?

Справа про нестандартної Люсі. Кращі моменти

 • Яніна. Росія, Єкатеринбург | 07:06. 27/03/2015

Спеціально для Інни. А я вважаю. що б одягнути худу жінку багато розуму не треба.Відкрийте будь-який модний журнал і переодягайтесь. А ось перетворити повну, ось це мистецтво. Відповідно, що навіть стилістам це не завжди вдається.Але кожен раз цікаво, що ж вийде. А коли героїня худа дивитися не цікаво.

Комплімент Олександру: сьогодні супер !

 • Інна Богданович. Сербія, | 03:59. 26/03/2015

  Це випадково так підібрані моделі в останніх випусках — вищої вагової категорії, або за планом березень — місяць імператриць? Їх як не одягни — результат мінімальний, і ніякого естетичного задоволення від передачі, марна трата тканин, часу і професійних зусиль провідних.

 • Ольга Хердт. Німеччина, Бонн | 13:08. 25/03/2015

  Привіт,

  розкажіть будь ласка про годинник. Як потрібно підбирати годинник правильно. Треба змінювати їх під колір одягу? Є мода на годинники? Якщо так, то які годинники зараз в тренді? Чи достатньо мати одні добрі годинник. Хороші годинники коштують дорого, тому хотілося б побільше дізнатися про цьому дуже важливому аксесуаре, перш ніж його купувати.

  З великою вдячністю

  Досведания

 • Отрадина. Росія, С.-Петербург | 20:30. 21/03/2015

  Солідарна з Ольгою! Мало того. Люди приходять в шок зовсім не від захоплення. Загляньте в словники: ШОКУВАТИ: привести в збентеження порушенням правил пристойності, загальноприйнятих норм Ш. оточуючих своєю поведінкою. Тлумачний словник Ожегова Шокувати -. шокую, шокуєш, несов. кого-що (фр. chocquer, літер. бити, штовхати) (книжн.). Приводити в зніяковілість компрометуючим поведінкою, недотриманням загальноприйнятих форм пристойності. Їх шокував мій неохайний вигляд. Її шокує все: і те, що ти на курсах, і те, що там навчають анатомії. Потапенко.; Тлумачний словник Ушакова Бідний суддя і так втомився боротися з солодкою парочкою — одягти-взути. Вірніше, він просто в шоці від тотальної безграмотності. Так давайте захоплюватися, дивуватися, зачаровуватися,просто радіти нарешті!

  Дорогі редактори програми. Навчіть, будь ласка, гостей вимовляти правильні фрази і висловлювати своє захоплення. Ну що це таке: все підряд говорять: Я в шоці, я в шоці. Невже в багатому російською мовою можна знайти гарних слів захоплення. А то дуже примітивно виходить. Посміялася над коментарем Е. Шуралевой, все в точку. Чомусь саме недалекі жінки вважають себе імператрицями.

  Але такі її власні речі повна несмак і на голові гніздо ,а поруч видно порядна красень мужик! Це взагалі сміхота носити чорні колготки під світлий костюм!А такої думки про себе-імператриця. Так вона ще й з Москви?

 • Мельник Ірина Олександрівна. Росія, Ростов-на-Дону | 03:15. 20/03/2015

  Дякуємо за тиждень російської одягу! Давно вже не дивлюся наше ТБ. Але ця тема зацікавила і потішила. Ось інтерв’ю, повністю відбиває моє(і ,думаю, дуже багатьох) думка про роль одягу в нашому житті https://www.youtube.com/watch?v=GAoqFi1mTD0 .

 • Хубаева Олександра Олександрівна. Росія, Владикавказ | 23:38. 19/03/2015

  Шановна редакція МП, незрівнянна Евеліна і чарівний Олександр, просимо вас не перетворювати нашу улюблену передачу в Нехай говорять, запрошуючи жінок не дуже важкої поведінки, які транслюють на всю країну свої сумнівні пригоди. Ми дивимося на вас кожен день і нам не цікаві інтимні подробиці життя людей, а цікавий процес перетворення жаб в царівен. З повагою, Олександра, р. Владикавказ.

  Дуже приємна учасниця сьогодні! І взагалі, сім’я така хороша — бажаю всілякого щастя! З задоволенням помилувалася і Надією бабкіною, і Таїсією Повалій!

  Сторінки:

  Короткий опис статті: модні стрижки Нове, перше на вітчизняному телебаченні грандіозне струм-шоу про моду і стиль. Ви зможете спостерігати, як жінки і чоловіки змінюються на очах у… КРАЩІ МОМЕНТИ, модний вирок,мода, модні поради, дивитись онлайн, безкоштовно, олександр васильєв, в’ячеслав зайцев, евеліна хромченко, аріна шарапова, валентин юдашкін, надія бабкіна, денис сімачов, рената литвинова, поради, стилісти, прийняти участь,Головна,Випуски,Герої,Кращі моменти,Репліки, Модні поради,Модні образи Хромченко,Анкета,Думки

  Джерело: Модний вирок — Перший канал

 • Також ви можете прочитати