Модні жіночі стрижки (з фото)

27.07.2015

Модні жіночі стрижки (з фото)

Жіноча краса не обмежена виключно косметикою та одягом. Визначальну роль у жіночому імідж грає зачіска і стрижка. Від того, якої довжини волосся жінки, залежить її характер, її сприйняття оточуючими людьми. Наприклад, жінка, яка бажає виглядати романтично і вітряно, вибирає довге хвилясте волосся. Стильні жінки мегаполісів воліють стрижки короткі та середньої довжини. А ті, кому вдалося відростити довге, рідко займаються стайлінгом, вважаючи за краще прибирати їх в хвіст, благо останній несподівано для всіх отримав друге народження.

Але, як довгі, так і короткі волосся можуть виглядати по-різному. Сьогодні ми хотіли б розглянути модні жіночі стрижки, фото яких підібрані до даної публікації. Цілком може бути, що ви почерпнете для себе корисну інформацію і зможете оновити свій стиль завдяки нашому досвіду.

Мабуть, найбільшою популярністю в цьому сезоні користуються короткі волосся. У тренді, як і раніше, стрижка під хлопчика, довжина якої межує з гранично допустимим мінімумом. Не всі дівчата знають, що у цієї стрижки є назва — пікс. Не менш актуальна стрижка боб, особливо її варіант з недбалими обрисами, асиметричними контурами і рваною чубчиком. Боб буває прямим, градуйованим, багатошаровим, довгим і коротким. Стилісти виділяють ще кілька варіантів: боб-грибок, скуйовджений боб, боб-каре і боб-каре з подовженням.

Модні жіночі стрижки на довге волосся

Довгі коси модними були завжди, вони не втрачають своєї актуальності до сьогоднішнього дня. А все тому, що далеко не кожна дівчина може похвалитися подібним надбанням. На жаль, відростити їх досить складно. Тим більше, від природи не у кожній вони густі і красиві. Ніхто не сперечається, що м’які хвилі, що спускаються трохи нижче плечей, поєднуються з прямою чубчиком, зроблять будь-який образ гламурним і жіночним.

У будь-якому випадку не завадить обіграти довжину. У цьому сезоні модними вважаються об’єднані стрижки на довге волосся. Найбільш розкішні локони можуть досягати лопаток, тоді як самі короткі доходять лише до скул.

Стилісти особливо рекомендують короткі стрижки в цьому сезоні дівчатам з кучерявим волоссям. Пустотливі короткі завитки надають зачісці об’єм, додаючи їй елегантності. Цей образ прекрасно виглядає, як вранці, так і ввечері.

Модні жіночі стрижки, фото яких викладені на цій сторінці, гарні ще й тим, що до них завжди можна підібрати самі сміливі аксесуари. Вони будуть доречні в будь-якій обстановці. До простої сукні можна підібрати сережки-камеї, а дуже довгі прикраси з діамантами оптимально підходять для вечірнього вбрання.

Стрижки середньої довжини — теж раціональне рішення. З їх допомогою можна відкоригувати риси і овал обличчя, надати жіночому образу ще більшу яскравість. При цьому залишається можливість експериментів з укладаннями. Серед модних жіночих стрижок середньої довжини в цьому сезоні особливою популярністю користуються стрижки довжиною до плечей.

Зробити свій образ більш оригінальним і виділитися на тлі всіх інших можна, виконавши різкі переходи по довжині волосся, а також з допомогою нестандартних рішень в укладанні. Якщо раніше ви ніколи не носили чубок, спробуйте обстригти передні пасма. Цілком може виявитися, що ви знайдете новий стиль і образ для себе. Якщо вам це не сподобається — нічого страшного. Таку стрижку завжди можна змінити.

Короткий опис статті: модні стрижки фото Модні жіночі стрижки, фото яких викладені на цій сторінці, гарні ще й тим, що до них завжди можна підібрати самі сміливі аксесуари. Вони будуть доречні в будь-якій обстановці. модні жіночі стрижки фото

Джерело: Модні жіночі стрижки (з фото)

Також ви можете прочитати