Модні жіночі стрижки видовжені. Модні стрижки на подовжені волосся.. Світ Жінок

11.09.2015

Модні подовжені стрижки 2014 – 2015

Коментарі закриті

Модні жіночі стрижки видовжені

Модні подовжені стрижки завжди дуже елегантно виглядають на дівчатах, жінок, не залежно від віку. Волосся для жінки – це одна з важливих деталей краси жінки. Будь-яка подовжена стрижка буде завжди елегантна, так як красиві довге волосся можна кілька разів на день укласти по-різному. Начебто б, що ще можна придумати, все вже придумано і підстрижено не один раз, але наші стилісти щоразу придумують кожен раз новий і новий стиль. Всі ми знаємо стару стрижку «Сессон», здавалося б, але що ще крім цього сессона можна підстригти, але немає.

Наші дивовижні стилісти з цієї стрижки зробили шедевр. Підстригли рваний чубок, що переходила на одну сторону, змінили форму ззаду, за місце півкола, зробили драбинку і вийшов той самий шедевр, дуже стильно і красиво. Зі старих стрижок моделювати можна по-всякому, тільки одних чілок скільки, різних форм, не кажучи вже про саму стрижки в цілому. Зараз частіше почали стригти модні подовжені стрижки з багатошаровими чубчиками. У 2014 році чубчика будуть самими популярними, вони підходять для всіх типів волосся, для всіх категорій і віків.

Каскадні подовжені стрижки є універсальними, їх люблять всі представниці жіночої статі. Вони дуже зручні, їх можна укладати різними способами, (феном, щипцями для завивки, можна просто бігудями), а можна цю стрижку і взагалі залишити без укладання, так як вона добре виглядає і кошлатого вигляді.

Особливо динамічно виглядають стрижки драбинкою. Єдине, у них виникає складність у укладки волосся. Якщо каскадні подовжені стрижки легко укласти, то стрижки драбинкою, набагато складніше. Але хто вміє зробити гарну укладку, то зухвалий образ вам не минаємо. Ця стрижка дуже актуальна на 2014 рік. Головне в цій стрижці, можна приховати всі недоліки вашого волосся, а так само змінюється форма обличчя. Якщо у вас кругле обличчя, то модна, гарна, подовжена, рвана стрижка зробить його більш худим, так як форма стрижки буде візуально подовжувати його.

Що стосується стрижки в стилі «Каре» — це завжди модно, екстравагантно і бездоганно. Дуже швидко і легко піддається укладці. Основна маса чоловіків загострює свій погляд саме на жінок, які носять саме цю стрижку. З каре можна експериментувати, як хочете. Можна завити дрібними локонами, можна, навпаки, зробити локони великими кільцями, можна загладити їх праскою і ви будете дуже елегантно і строго виглядати, але для цього бажано одягнути відповідний одяг.

Модні подовжені стрижки також відносяться до стрижок з асиметричною формою. Зараз дуже актуальні асиметричні стрижки, але з довжиною чубчиком. Її филируют, і на кінцях чубчик залишається не рівною. Багато жінок за рахунок такої чубчика можуть приховати кілька недоліків, а навіть вік. Візуально лоб закритий, риси обличчя стають м’якими і привертають увагу до особи. Милі жінки пробуйте все модні подовжені стрижки 2014 — 2015 року і принесуть вам радість і впевненість у собі. Якщо сподобалася стаття, не забувайте залишати коментарі!

Короткий опис статті: модні стрижки фото Стаття про те, які стрижки зараз в мобі на подовжені волосся. Модні подовжені стрижки на піку моди. Ви можете подивитися які стрижки зараз в тренді. модні подовжені стрижки,жіночі стрижки подовжене каре,модні стрижки на подовжені волосся,модні стрижки подовжене каре фото,модні жіночі стрижки видовжені,Модні жіночі стрижки видовжені

Джерело: Модні жіночі стрижки видовжені. Модні стрижки на подовжені волосся. | Світ Жінок

Також ви можете прочитати