Модні жіночі стрижки весна-літо 2015 року. Короткі, середні та довгі. Фото.

04.05.2015

Модні жіночі стрижки весна-літо 2015 року


Вже давно помічено, що навесні і влітку всі жінки починають більше слідкувати за собою, адже фігуру вже не приховаєш під об’ємним пуховиком, а неслухняні волосся не сховаєш під головним убором. Саме тому модниці приділяють пильну увагу своєму зовнішньому вигляду, а особливо своїй зачісці. Які стрижки будуть популярні в цей весняно-літній сезон?

У порівнянні з попереднім сезоном на світових подіумах в цьому році стало помітно більше різноманітних зачісок. Перш за все, впадає в очі зростання популярності жіночих коротких стрижок, однак, як завжди, представлено безліч варіантів для середніх і довгих волосся.

модні Короткі стрижки 2015

Як уже було зазначено, короткі стрижки в цьому році – на піку популярності. Так що якщо ви давно мріяли кардинально змінити свій образ, саме час зробити сучасну зачіску.

найактуальнішою стрижкою на короткі волосся, безсумнівно, є «боб». Цю зачіску не даремно називають універсальною: вона підходить як для прямих, так і для кучерявого волосся і, в залежності від укладання, дозволяє створювати практично будь-які образи. У весняно-літньому сезоні 2015 в тренді градуйований боб», «боб» з «рваною» чубчиком і пасмами різної довжини (при цьому верхні пасма можуть бути пофарбовані в більш світлий відтінок).

Не здає свої позиції і «каре». Це може бути об’ємна зачіска з густим прямий чубчиком, акуратна гладка стрижка або трохи недбалий варіант з филированными кінчиками.

В моді і ультракороткая стрижка «піксі» — відмінне рішення для сміливих і яскравих осіб. Можна дозволити собі навіть вибриті віскі, які давно перестали бути привілеєм чоловічої статі, в жіночих стрижках 2015 ця тенденція також міцно увійшла в моду.

Жіночі стрижки середньої довжини

Для волосся середньої довжини також актуальне «боб», тільки в даному випадку це буде асиметричний і подовжений варіант стрижки. У моді і класичне каре з чубчиком на середні волосся.

такі Популярні сучасні стрижки, як «гранж» і «каскад», які передбачають різну довжину пасом і ідеально підходять для тонкого волосся, оскільки створюють додатковий об’єм.

Довгі модні стрижки

Для довгого волосся актуальні стрижки «каскад» і «драбинка», які в цьому сезоні модно поєднувати з косою чубчиком. Популярні будь асиметричні варіанти, а також просто прямі волосся (головне, щоб волосся виглядали при цьому здоровими і блискучими). На довгому волоссі чудово виглядають неймовірно популярні в цьому сезоні зачіски на основі плетінь.

Короткий опис статті: модні жіночі стрижки На світових подіумах в цьому році стало помітно більше різноманітних зачісок. Модні жіночі стрижки в 2015 році порадують своєю різноманітністю. модні жіночі стрижки 2015,модні короткі стрижки 2015,жіночі стрижки середньої довжини,довгі модні стрижки

Джерело: Модні жіночі стрижки весна-літо 2015 року. Короткі, середні та довгі. Фото.

Також ви можете прочитати